fot. Ekstraklasa

28. kolejka Ekstraklasy. Szalony mecz w Sosnowcu

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę dokończona została 28. kolejka Ekstraklasy. Legia pewnie pokonała Jagiellonię i odrobiła dwa punkty straty do Lechii Gdańsk, która zremisowała w Gdyni. Szalony mecz obejrzeli kibice w Sosnowcu - Zagłębie pokonało 4-3 Wisłę Kraków. Lech wygrał z Pogonią Szczecin, a we wtorek Cracovia pokonała Koronę.

28. kolejka:

Cracovia 2-1 Korona Kielce
Śląsk Wrocław 0-0 Miedź Legnica
Arka Gdynia 0-0 Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Zabrze
Lech Poznań 3-2 Pogoń Szczecin
Piast Gliwice 1-0 Wisła Płock
Legia Warszawa 3-0 Jagiellonia Białystok
Zagłębie Sosnowiec 4-3 Wisła Kraków


Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
LWL - 04.04.2019 / 09:30, *.tpnet.pl

Carlitos jestes najlepszy i graj w "L" jak najdluzej ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 04.04.2019 / 09:28, *.tpnet.pl

Tak ma grac "L" ! a rundzie finalowej jeszcze lepiej aby wywalczyc MISTRZA RP a nastepnie w europejskich pucharach o awans do fazy grupowej ! "L" !!!

odpowiedz
Blitz - 03.04.2019 / 13:59, *.centertel.pl

@Kipkorir: Nie zapominajmy, że w rundzie finałowej będziemy mieli mecz z Lechią jeszcze ;)

odpowiedz
Mdread@hotmail.co.uk - 03.04.2019 / 11:47, *.virginm.net

@Karo(L) 1981: jeszcze niech vuko z saganem zagrajo w tym twoim skladzie. Martins w srodku pola najlepszy gracz jakiegos mamy.

odpowiedz
Kipkorir - 03.04.2019 / 08:44, *.chello.pl

@Bear:
I ja jestem podobnego zdania jak Panowie. Obrona miejsca dającego puchary wysoce prawdopodobna, na mistrza za późno. Niepoprawni optymiści mówią "Teraz tylko wygrać z Jagiellonią i zbliżamy się na 3 punkty". No ładne mi "tylko". W dzisiejszej sytuacji będzie to bardzo trudne. Natomiast jak przegramy, to Lechia odjeżdża na 6 punktów. Na koniec często słyszę: "Przecież w rundzie mistrzowskiej jest 21 punktów do zdobycia!" Owszem, jest... teoretycznie dla każdego.

odpowiedz
Gienek - 03.04.2019 / 08:32, *.netfala.pl

No i znowu trzeba wygrać i będzie tylko 3 punkty do szajsu. Wyścig żółwi trwa w najlepsze. Ale trzeba przyznać, że Kuciak gra sezon życia. Gdzie byłby szajs jakby nie Kuciak...

odpowiedz
LGKSZ - 03.04.2019 / 00:14, *.centertel.pl

@Mike: szajs to jest twoja badziewna lechia to ze macie sezon życia to nie znaczy ze będziecie mistrzem bo jesteście klubem przegrywow. Podaj mi ile macie trofeów i sukcesy tej waszej śmiesznej lechii? Legia i tak będzie mistrzem a lechia to badziewie i tyle w temacie.

odpowiedz
eduardo - 03.04.2019 / 00:05, *.tpnet.pl

aby lech i jaga nie awansowaly do pierwszej 8, a reszta to mi zwisa. jak zdobedziemy mistrza to tylko nam to zaszkodzi

odpowiedz
Sig - 02.04.2019 / 23:35, *.chello.pl

@Mike: będzie bolało. Już wywiesiliscie Gdańsk choragiewkami z okazji Mistrzostwa? Znów w nocy będzie trzeba zbierać.

odpowiedz
Władeczek - 02.04.2019 / 22:51, *.play-internet.pl

Znowu jeb...szajs miał fure szczęścia faken. Jutro Legia doskakuje na 3 punkty do gdańskich szmaciarzy i w weekend gramy o faken leadera!

odpowiedz
tomiacab - 02.04.2019 / 19:39, *.play-internet.pl

Niestety tak to wygląda, że jeśli zdobędziemy mistrza, to paradoksalnie więcej nam to może zaszkodzić niż dać. Miodek po raz kolejny uwierzy, że co by nie zrobił to jest dobrze i A i nie sięgnie do kieszeni, ani się nie zreflektuje. O ile w ogóle jest do tego zdolny

odpowiedz
Tomek - 02.04.2019 / 14:48, *.113.189

Vuko trenerem do końca sezonu. Asystentem Marek Saganowski

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 02.04.2019 / 14:47, *.play-internet.pl

@antyk: ale na tą chwilę mamy tylko 3 napastników, a ktoś bramki strzelać musi, więc dlatego dałbym szansę Jarkowi i Carlitosowi, bo do Kulenovicia nie jestem przekonany. Vesovic na skrzydle daje radę, tylko żeby podejmował jeszcze właściwe decyzje odnośnie dogrania czy strzału, bo z tym często ma problem.

odpowiedz
Wolfik - 02.04.2019 / 13:44, *.mm.pl

@Bear: Masz rację. Cięzko wierzyć w obronę mistrzostwa w tym sezonie widząc co wyczyniają nasi piłkarze. Można się łudzić, że Vuko jakoś do nich dotrze, że może Lechia się pogubi. Ale słuchając wczorajszy wywiad z Mioduskim na YT odniosłem wrażenie, że nawet on w to nie wierzy.

Chyba w tym momencie należy się skupić na obronie miejsca gwarantującego udział w pucharach.

odpowiedz
antyk - 02.04.2019 / 13:40, *.207.216

@Karo(L) 1981: ja to bym zaorał nawet carlitosa i vesovicia,ewentualnie z wynalazków zostawiłbym remyego(nie wiem jak to się odmienia)chociaż on też za dużo nie pokazuje,zwykły przeciętniak

odpowiedz
Bartoszyce - 02.04.2019 / 12:32, *.bartsat.pl

@Karo(L) 1981:
w 110 % popieram ;)

odpowiedz
Bear - 02.04.2019 / 12:06, *.orange.pl

Po meczu w Krakowie napisałem że odpadamy praktycznie z walki o mistrzostwo.
Ale teoretycznie szansy mamy cały czas, Legia musi wygrywać teraz mecz za meczem i liczyć na potknięcia Lechii.
Szczerze w to wątpię, i powiem więcej, nie chce żeby tak grająca Legia zdobyła mistrzostwo, może potrzebny jest nam kubeł zimnej wody żeby się obudzić i coś wreszcie zmienić.

odpowiedz
kokos - 02.04.2019 / 11:06, *.orange.pl

@Gienek: Warszawie, a nie żadej Wawie, słoiku.

odpowiedz
Gienek - 02.04.2019 / 10:35, *.netfala.pl

Wszystko jeszcze jest możliwe, oby Legia zaczęła grać to jeszcze mistrz może zostać w Wawie.

odpowiedz
LW - 02.04.2019 / 10:02, *.tpnet.pl

LEGIA 3-1 Jagiellonia ! "L" !!!

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 02.04.2019 / 09:43, *.play-internet.pl

Proponuję taki skład na jutro:
Malarz
Hlousek, Jedzą, Wieteska, Stolarski
Kuchy, Remy, Szymański, Vesovic
Carlitos, Niezgoda

odpowiedz