fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Jagiellonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 28. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Jagiellonią Białystok. W obecnym sezonie arbiter z Płocka prowadził jedno spotkanie stołecznego zespołu - z Lechią w Gdańsku. Jagiellonii sędziował 3 razy.

Marciniakowi asystować będą Paweł Sokolnicki i Sebastian Mucha. Rolę sędziego technicznego pełnić będzie Zbigniew Dobrynin. Sędziowie VAR na mecz z Jagiellonią to Tomasz Musiał i Konrad Sapela.

Obsada sędziowska 28. kolejki:
Cracovia - Korona Kielce, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa)
Lech Poznań - Pogoń Szczecin, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Piast Gliwice - Wisła Płock, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, godz. 20:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
kociewiak - 01.04.2019 / 21:56, *.vectranet.pl

Mistrzem tym razem zostanie Lechia Gdańsk,musicie wreszcie sobie"odpocząć" po tylu niepowodzeniach w pucharach.....uważam ,że Legia z tym składem nie jest w stanie już nic zdziałać,zbieranina w Wiśle pokazała,ze Legii można "wrzucić" 4 bramki...!!!

odpowiedz
L fan - 01.04.2019 / 15:58, *.95.132

@Sedzia kalosz:

Tym razem drukarz Musiał na VAR - Frankowski odpoczywa od nas miał ostanie 4 mecze

odpowiedz
Ogryzek - 01.04.2019 / 14:34, *.tpnet.pl

@Maniek: lepiej jak najszybciej!

odpowiedz
łubu dubu - 01.04.2019 / 14:15, *.lsas.aero

Budzić Pudla niech wywala tego portugalskiego nieudacznika z na zbity pysk ...

odpowiedz
Sedzia kalosz - 01.04.2019 / 14:01, *.centertel.pl

A na varze pewnie Frankowski?

odpowiedz
Lja - 01.04.2019 / 13:47, *.centertel.pl

Będzie ciężko ale wierzę że damy radę.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 01.04.2019 / 13:14, *.amazonaws.com

WSZYSCY NA MECZ !! MA BYC KOMPLET !!.......

odpowiedz
Tomek - 01.04.2019 / 13:09, *.113.189

@Wawa (L): Mioduski i jaja? Jaja to on sobie robi z nas wszystkich, tym jak od dwóch lat prowadzi ten klub

odpowiedz
(L) - 01.04.2019 / 13:03, *.11.137

Ricardo będzie prowadził Legie a kto ma to zrobić?

odpowiedz
Wawa (L) - 01.04.2019 / 12:55, *.play-internet.pl

To już wiemy.
A kto poprowadzi LEGIĘ????????
Ma Pan Prezes ja...a??????

odpowiedz
tomiacab - 01.04.2019 / 12:53, *.play-internet.pl

@jones: to że miodek nie ogłosił tej informacji, ja liczę na to, że to taki prima aprillis.

odpowiedz
tomiacab - 01.04.2019 / 12:51, *.play-internet.pl

Ten utopii marzenia o mistrzu definitywnie

odpowiedz
Adek - 01.04.2019 / 12:51, *.tpnet.pl

Bardziej czekamy na info kto trenerem w meczu z Jagiellonia

odpowiedz
Maniek - 01.04.2019 / 12:50, *.plus.pl

Kiedy zwolnią trenera??

odpowiedz
Grochów - 01.04.2019 / 12:43, *.cyfrowypolsat.pl

Marciniak + obecna gra Legii = kolejny srogi wpie...ol :/

odpowiedz
Bu"L"i - 01.04.2019 / 12:42, *.inetia.pl

To teraz Marciniak ma przypilnować aby "'L" nie wygrała ? Ciekawe.

odpowiedz
jones - 01.04.2019 / 12:27, *.lukman.pl

a gdzie info o zmianie trenera, już 12.30

odpowiedz