REKLAMA

Młodzież: mecze wtorkowe i środowe

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W zaległym meczu II pkolejki mazowieckiej ekstraligi U14 Legia pokonała 3-0 Radomiaka Radom. Do przerwy było 3-0, a grający z wiatrem legioniści zdecydowanie przeważalii, pokazując futbol ładny dla oka. Po przerwie to goście zyskali (dosłownie i w przenośni) "wiatr w żagle" i przeprowadzili sporo akcji ofensywnych, z których jedna zakończyła się bramką, choć i nasi rgacze mieli swoje szanse. W środę Legia U16 wygrała 3-1 z Wisłą w Płocku, po golach Ziarki, Imiołka i Derlatki.

Wisła Płock 1-3 (0-0) Legia U16
Gole:
0-1 50 min. Arkadiusz Ziarko (z dystansu, as. Bartosz Wicenciak)
1-1 65 min.
1-2 80 min. Kacper Imiołek (po rzucie wolnym)
1-3 87 min. Hubert Derlatka (z karnego po faulu na Kacprze Skwierczyńskim)

Legia: Sebastian Krejer (Jakub Mielcarz [04] ng) - Hubert Derlatka, Tomasz Okulicki, Filip Szewczyk, Kacper Imiołek - Oliwier Olszewski (55' Kacper Skwierczyński), Bartosz Ślendak, Ignacy Dawid, Bartosz Wicenciak (60' Dominik Krajewski), Arkadiusz Ziarko - Michał Butkiewicz (50' Marcel Niesłuchowski)
Trener: Tomasz Kycko, as. Norbert Misiak

Legia U14 3-1 (3-0) Radomiak Radom SA 05
Gole:
1-0 5 min. Filip Składowski (as. Filip Borowski)
2-0 29 min. Lucio Ceci (as. Benedykt Piotrowski)
3-0 35 min. Wiktor Kaiuk (as. Oskar Lachowicz)
3-1 47 min. Marcel Szymański b.a.

Strzały - I połowa: Legia 14 (7) - Radomiak 1 (1)
Strzały - II połowa: Legia 11 (6) - Radomiak 10 (4)

Legia: Jakub Murawski, Tomasz Zieliński - Karol Haber, Szymon Gaj, Michał Wojciechowski, Maciej Bochniak, Filip Borowski, Bartosz Mikołajczyk, Oskar Lachowicz, Wiktor Kajuk, Lucio Ceci, Filip Składowski, Milan Bazler, Maksymilian Stangret.
Drużynę prowadzili we wtorek trenerzy: Maciej Laskowski, Piotr Ciołkowski, Rafał Gębarski


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
:) - 02.04.2019 / 20:12, *.orange.pl

Brawo :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.