fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Hamalainen: Wyglądaliśmy solidnie

Fumen, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, zdobyliśmy pierwsi bramkę, dzięki czemu zyskaliśmy pewność siebie. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Jagiellonii, jednak wynikało to z tego, że nie pozwoliliśmy naszemu rywalowi na zbyt wiele – powiedział po meczu z Jagiellonią Kasper Hamalainen.

- W ostatnich meczach nie mieliśmy za wiele sytuacji bramkowych. Myślę, że w spotkaniu z Jagiellonią wyglądaliśmy solidnie i jest to dla nas dobry początek. „Vuko” bardzo dobrze zna każdego z piłkarzy, wprowadził lekkie zmiany taktyczne, jednak nie przeprowadził rewolucji. Był to dla nas powiew świeżego powietrza.

- Od dłuższego czasu nie zagrałem pełnych 90 minut w meczu, a dla mnie minuty spędzone na boisku są najważniejsze. Tak samo jak bramka, którą zdobyłem, bo ostatni raz do siatki trafiłem rok temu w rywalizacji z Pogonią Szczecin. Myślę, że jeszcze kilka goli zdobędę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
(L) - 05.04.2019 / 17:27, *.11.137

Hama, Szacunek dla Ciebie. Mało mówisz więcej robisz

odpowiedz
Pacho - 04.04.2019 / 21:40, *.2.51

Nie dobrze. Mówi jakby się żegnał.

odpowiedz
rob bandit - 04.04.2019 / 18:46, *.com.pl

spoko...

odpowiedz
Gienek - 04.04.2019 / 09:13, *.netfala.pl

Dobry mecz. Hama nieźle wyglądał.

odpowiedz
Klij - 04.04.2019 / 06:11, *.plus.pl

Byłeś wczoraj najlepszy!! Wracaj Hama, jesteś potrzebny!

odpowiedz
Plaskacz - 04.04.2019 / 03:50, *.chello.pl

Stary, dobry Hama! Szacunek!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.