Mariusz Złotek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zmiana sędziego: Złotek zamiast Musiała

Woytek, źródło: 90minut.pl

W związku z kontuzją sędziego Tomasza Musiała, który miał poprowadzić mecz Górnika Zabrze z Legią Warszawa, doszło do zmiany w obsadzie sędziowskiej 29. kolejki Ekstraklasy.

Kontuzjowanego arbitra zastąpi w Zabrzu Mariusz Złotek, który pierwotnie miał być sędzią głównym meczu Pogoń Szczecin - Arka Gdynia. Z kolei mecz w Szczecinie posędziuje Jarosław Przybył.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
tomiacab - 06.04.2019 / 23:48, *.virginm.net

złotek nie chciał, ale musiał

odpowiedz
tomiacab - 06.04.2019 / 23:45, *.virginm.net

@bochniak: to ze sa drukarzami jeb...mi i sprzedawczykami. Widziałes dzis sedziowanie w gdansku? Pamietam jak złotek nie dawno, zamist gwizdnac karnego dla (L) wyjał Niezgodzie zółtą i mimo ze to byla druga zolta, nie poszedl do varu. Bez mrugnięcia okiem z karnego dla (L), zrobił czerwoną dal (L) mimo że miał var. To jest ku... a nie sędzia.

odpowiedz
aigel tluc - 06.04.2019 / 23:40, *.virginm.net

@Cult ⚽️Legia: że co ku..a?

odpowiedz
tomiacab - 06.04.2019 / 23:37, *.virginm.net

@Wit Prasowanko: zgadzam sie. złotek jest gorszy nawet od marciniaka i stefanskiego

odpowiedz
Byk - 06.04.2019 / 18:12, *.elartnet.pl

A gdzie Muuuuuuuuuuuuuuuuusiał???

odpowiedz
aklow - 06.04.2019 / 15:13, *.vectranet.pl

@Laguna: ale pustak...

odpowiedz
Wit Prasowanko - 06.04.2019 / 12:58, *.t-mobile.pl

To nie mogli zostawić tego Złotka ram gdzie miał być czyli w Szczecinie a nam dać Przybyła? Złotek jest najgorszy

odpowiedz
LWL - 06.04.2019 / 08:10, *.tpnet.pl

Jak "L" zagra jak powinien zagrac MISTRZ RP to nie powinno byc problemu z odniesieniem zwyciestwa na co wskazuje sytuacja w tabeli ale bywalo roznie a tym razem wskazanie na "L" ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 06.04.2019 / 08:03, *.tpnet.pl

Sedzia ma sedziowac obiektywnie a podejmowanie decyzji nie mialo wplywu na wynik meczu wiec miejmy nadzieje ze tak bedzie ! "L" !!!

odpowiedz
rozsądny - 06.04.2019 / 01:40, *.ip-point.pl

Panowie, będzie dobrze!

odpowiedz
Laguna - 06.04.2019 / 00:55, *.play-internet.pl

@bochniak: Dlatego, że nie sędziują po naszej myśli. jak zapłaciliśmy za zwycięstwo to tak powinno być. Są nieuczciwi, uczciwy arbiter po wpłacie na jego konto robi wynik jaki zamówił klient.

odpowiedz
Cult ⚽️Legia - 05.04.2019 / 23:07, *.122.175

Złotku,muziały the nic nie piradzà kiedy Vuka ekipa zawita!

odpowiedz
bochniak - 05.04.2019 / 22:54, *.224.3

dlaczego pod każdym wpisem na temat sędziego jest tyle jadu i nienawiści? Co zrobili wam sędziowie, którzy sędziują mecze że tak ich nienawidzicie ? praca jak każda inna, poziom ekstraklasy jest niski więc czy zawsze musicie wymagać od sędziego żeby był nieomylny? Co Wam daje szczucie jadem ?

odpowiedz
Otto - 05.04.2019 / 21:38, *.chello.pl

co za różnica, obu ch.. na imię :)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.04.2019 / 17:05, *.inetia.pl

Złotek będzie Musiał sędziować ten mecz.

odpowiedz
jano - 05.04.2019 / 16:27, *.orange.pl

O złotek! będą przekręty jak nic!

odpowiedz
Kibic(L) - 05.04.2019 / 16:19, *.plus.pl

@SEBO(L):
Zlotek nie Musiał, ale chciał.

odpowiedz
Abcd - 05.04.2019 / 15:54, *.vectranet.pl

@Władeczek:
Władziu żebyś zeza nie dostał .

odpowiedz
SEBO(L) - 05.04.2019 / 15:44, *.centertel.pl

Złotek ! Co?! Ty "Musiał" !!

odpowiedz
LWL - 05.04.2019 / 15:41, *.tpnet.pl

Osobiscie Musial aloe skoro tak sie stalo to musimy zagrac swoje "L" !!!

odpowiedz
Bafi - 05.04.2019 / 15:22, *.amazonaws.com

@Władeczek: co za debil z Ciebie haha.. ja bede ogladal e 155 cali hahA

odpowiedz
Rado - 05.04.2019 / 14:48, *.warszawa.pl

Taaaaaa kontuzja...zaczyna się w ch...cięcie

odpowiedz
Darek - 05.04.2019 / 14:26, *.chello.pl

@Władeczek: Caly czas te maciory walisz do meczu.Pamietasz cos z tych meczow po wypiciu takiej maciory? A twoja zona to zapewne TV LG OLED 75 cali.

odpowiedz
Xxx - 05.04.2019 / 14:05, *.centertel.pl

@Władeczek: buahaha

odpowiedz
Sputnik 44 - 05.04.2019 / 13:56, *.t-mobile.pl

@Władeczek: zapomniałeś dodać kozaku, że jak ci stara pozwoli bo możesz jeszcze prasowanie uskutecziać a ona ogarnie serial i zajmie się twoją maciorą.....

odpowiedz
L fan - 05.04.2019 / 13:53, *.95.132

To jeden z najgorszych sędziów w lidze. Oby tylko nie przeszkadzał za mocno

odpowiedz
Władeczek - 05.04.2019 / 13:40, *.netfala.pl

Pan Złotek nas ozłoci, co oczywiście będę oglądał na swoim TV LG OLED 75 cali z maciorą on the rocks.

odpowiedz