Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Trener Legii o wygranej z Sieradzem

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Dosyć ciężko zapracowaliśmy na ten wynik. Jesteśmy dobrze przygotowani i staramy się grać najlepszą swoją siatkówkę. Początek meczu nie wskazywał na to, że zanotujemy szybkie zwycięstwo 3-0, bo ekipa z Sieradza odskoczyła nam na kilka punktów. Jednak zwarliśmy swoje szeregi, szczególnie obronne, bardzo dobrze zaprezentował się blok - dużo punktów tym elementem zdobyliśmy - powiedział po meczu Daniel Kołodziejczyk, trener Legii.

- Końcówkę pierwszego seta wytrzymaliśmy, graliśmy bez błędów i wygraliśmy. To zaowocowało w drugim i trzecim secie, gdzie nasza przewaga była widoczna od początku do końca.

- Wygrana z BAS-em dałaby nam pewnie awans. Chcemy wyjść na białostoczan zdeterminowani żeby chociaż raz w tym sezonie ich ograć. Jeżeli się nie uda, to będzie jeszcze niedzielny mecz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.