Carlitos - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Górnikiem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za niedzielny mecz w Zabrzu przyznaliście Carlitosowi. Występ zdobywcy dwóch goli oceniliście na 5,2 w skali 1-6. Minimalnie niższą ocenę uzyskał Andre Martins. Z kolei najniższa ocena trafiła do Luisa Rochy - 2,9. W sumie oceniało 1349 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,7.

Carlitos 5,2
Andre Martins 5,0
Cierzniak 4,3
Medeiros 4,2
Szymański 4,0
Stolarski 3,6
Jędrzejczyk 3,6
Wieteska 3,5
Kulenović 3,3
Nagy 3,3
Remy 3,3
Hamalainen 3,2
Antolić 3,1
Luis Rocha 2,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
powerkf - 09.04.2019 / 19:44, *.157.140

w końcu, jak patrzę na wyniki to pękam z dumy,
nie z tego że sam bym tak punktował ale z tego że ogół docenił drużynę i nie mówię tu o przypadku ale w końcu gra się podoba, pomimo tego że zwątpiłem i 10k poszło to bokiem jestem zadowolony ;)

odpowiedz
tomiacab - 09.04.2019 / 19:35, *.virginm.net

@LWL: uważam że ocenia Medeirosa za niska a Carlitosa za wysoka. Gosć zagrał beznadziejną pierwszą połowę. Podniósł go w tym meczu karny.

odpowiedz
Miras - 09.04.2019 / 16:39, *.vectranet.pl

@p.: ty też !

odpowiedz
zaba285 - 09.04.2019 / 15:01, *.lukman.pl

@Trener Bramkarzy: dokładnie, bramce tez by zapobiegł gdyby ruszył się z linii a nie stał jak kołek

odpowiedz
LWL - 09.04.2019 / 14:44, *.tpnet.pl

Medeiros powinien byc za Martinsem itroche za niska ocena ! "L" !!!

odpowiedz
p. - 09.04.2019 / 14:21, *.msitelekom.pl

Kuchy za wysoko.

odpowiedz
Doki - 09.04.2019 / 12:41, *.221.16

Jak można ocenić występ Rochy na więcej niż 2 ?!

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 09.04.2019 / 12:01, *.centertel.pl

Cierzniak w pierwszej trójce to chyba jakiś żart.. nie wyszedł do żadnego dośrodkowania, a to że nie wpadło więcej bramek dla hanysów to dzięki nieudolności Angulo niż interwencją Naszej defensywy.... on i środkowi obrońcy powinni być na szarym końcu...

odpowiedz