Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Pozostaje nam wygrać w niedzielę

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Siatkówka jest taka, że szczęście raz sprzyja jednej drużynie, a raz drugiej. W drugim secie przeciwnicy zaliczyli dużo fartownych obron. Niesieni dopingiem, nabrali mocnego wiatru w żagle i grali koncertowo. Jeszcze ich w tym sezonie tak dobrze grających jak w drugim secie nie widziałem - powiedział po meczu z BAS-em Daniel Kołodziejczyk.

- To nas zupełnie niepotrzebnie lekko załamało, bo był remis 1-1. Trochę jednak głowy zapamiętały ten drugi set i nie byliśmy w stanie się skoncentrować, żeby podjąć walkę. Dlatego też dokonałem wielu zmian, aby odpowietrzyć zespół i szukać nowych rozwiązań - dodał trener.

- W niedzielę nie pozostaje nam nic innego jak wygrać - najlepiej oczywiście w trzech szybkich setach. Jesteśmy przygotowani taktycznie na przeciwnika. Liczę na to, że dzisiejsza wygrana Czarnych 3-2 mocno ich obciążyła. Nie mają tak długiej ławki jak my, więc liczę na to, że będziemy świeżsi i bardziej zdeterminowani do wygranej - zakończył Kołodziejczyk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.