0000-00-00 | Tomasz Obuchowicz, siatkówka - fot. Hugollek / Legionisci.com

Godlewski i Obuchowicz o meczu z BAS-em

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Tomasz Obuchowicz: Przeciwnik postawił o wiele cięższe warunki niż Sieradz. Bardzo mocno zagrywali, mocno kontrowali - w tych elementach nie byli do ruszenia. Pierwszy set zagraliśmy dobrze, ale później nasza gra siadła. W trzecim secie mieliśmy kilka punktów przewagi, ale nie udało się na dłużej odskoczyć - możliwe że wówczas mecz potoczyłby się inaczej. W niedzielę robimy swoje, walczymy o awans i go zrobimy.

Mariusz Godlewski: BAS zagrał bardzo dobrą siatkówkę. W pierwszym jeszcze mogliśmy się przeciwstawić i też zagraliśmy fajnie. Do połowy drugiego seta Białystok rzucił najmocniejszy skład i mieliśmy problem z przyjęciem. Niestety nie mamy jeszcze takich zawodników, żeby sobie poradzić z tak dobrze grającą drużyną BAS-u. W trzecim secie popełniliśmy mnóstwo błędów. Najbardziej denerwowało nas to, że jak już robiliśmy coś dobrego, to rywale odbili dwa razy piłkę i przebijali w nasze pole. Pojawiała się dodatkowa frustracja. W niedzielę będziemy bili się z Rząśnią o drugie miejsce - kto będzie lepszy ten awansuje. Zagramy na sto procent.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.