Jose Kante - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Kante, Sanogo i Sulleya

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trzech wypożyczonych legionistów wpisało się na listę strzelców w ligowych spotkaniach. Vamara Sanogo wykorzystał rzut karny w potyczce z Jagiellonią Białystok. Honorowe trafienie z barwach Zemplina Michalovce zaliczył Sadam Sulley, którego ekipa przegrała ze Slovanem Bratysława. Powody do zadowolenia ma Jose Kante, który wykorzystał swą szansę. Gwinejczyk wszedł w końcówce spotkania z Numancią i przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.

Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - od 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Jagiellonią Białystok
Vamara Sanogo - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Jagiellonią Białystok. Strzelec bramki w 82. minucie spotkania z rzutu karnego na 1-2.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Wisłą Płock
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Wisłą Kraków. Zaliczył asystę przy bramce na 2-2 w 78. minucie spotkania.
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - od 90. minuty w wygranym 2-1 meczu z Cracovią

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Łukasz Moneta - do 71. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Chojniczanką Chojnice
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - do 84. minuty w wygranym 2-0 meczu z GKS Tychy

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z ROW 1964 Rybnik
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Rozwojem Katowice
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - od 71. minuty w wygranym 2-1 meczu z Resovią Rzeszów

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Sokołem Ostróda
Michał Mydlarz - od 79. minuty w przegranym 1-3 meczu z Sokołem Ostróda

Michał Król (Wisła Puławy) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu ze Stalą Kraśnik
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - od 73. minuty w przegranym 1-4 meczu z Lechem II Poznań
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Pelikanem Łowicz

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z NK Dugopolje

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - od 79. minuty w wygranym 2-0 meczu z Numancią. Strzelec bramki na 2-0 w 90. minucie spotkania.

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Adelaide United

Słowacja
Sadam Sulley (Zemplin Michalovce) - od 46. minuty w przegranym 1-4 meczu ze Slovanem Bratysława. Strzelec bramki na 1-1 w 51. minucie spotkania.