fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze Górnika po meczu

Maciek Frydyrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Valeriane Gvilia (Górnik Zabrze): To coś niesamowitego, że po raz kolejny gramy dobrze, a przegrywamy. Mieliśmy wiele okazji, a kończymy bez punktów. Musimy przeanalizować, to co się stało. Jeśli chodzi o moją sytuację z Cierzniakiem... Myślę, że delikatnie zostałem dotknięty. Nie było to nic wielkiego, ale minimalnie zostałem potrącony. Atmosfera na stadionie była niesamowita. To coś wspaniałego móc grać przed taką publicznością.

Igor Angulo (Górnik Zabrze): Popełniłem błąd przy bramce dla Legii. Niepotrzebnie wystawiłem rękę, to był odruch... Nie powinien tego zrobić. Żałujemy przegranego meczu, bo mieliśmy wiele okazji, aby strzelić gola. Czekamy już na kolejny mecz, w którym będziemy chcieli się zrehabilitować. Miałem kilka dobrych sytuacji, aby pokonać bramkarza, ale ten spisywał się dobrze. Nie jest dla mnie najważniejsze, że przewodzę w klasyfikacji strzelców Ekstraklasy. Najważniejsze jest zawsze drużyna.

Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze): Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim meczu... Nie możemy w takim stylu przegrywać spotkań. Zabrakło nam skuteczności. Sam również miałem dobrą okazję. Gdybym strzelił, to byśmy spokojnie czekali na koniec pojedynku. Co do ręki Igora, to ciężko mi to skomentować. Trudno powiedzieć, czego zabrakło w końcówce. Legia zrobiła jedną akcję, która skończyła się golem. Nie czujemy się przegranymi tego spotkania. Na pewno nie poddamy się w dalszej walce. Z dzisiejszej gry możemy być zadowoleni, tylko w naszej sytuacji najistotniejsze są punkty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Legia - 10.04.2019 / 10:12, *.centertel.pl

@Żabol: spójrz w lustro to zobaczysz barana

odpowiedz
Żabol - 09.04.2019 / 06:07, *.chello.pl

Górnik był lepszy od tej waszej legii, kto zaprzeczy ten baran. Szkoda że przegraliśmy wygrany mecz. Mam nadzieję że Lechia wygra wszystko do końca, bo za chu.a nie chce aby warszawka zdobyła mistrza. Pozdro

odpowiedz
olew - 08.04.2019 / 14:56, *.vectranet.pl

Górnik dobrze grał , no DERBY POLSKI , najważniejszy prestiżowo mecz sezonu, fajnie że ich skaleczyliśmy, b.dobre zmiany Vuko !

odpowiedz
dejne3 - 07.04.2019 / 22:12, *.plus.pl

I tak miało być źabole będziecie się bili o pozostanie ekstraklasie. Trochę hanysie pokory nie waźne jak się zaczyna waźne jak Legia kończy. Legzamin Mistrz

odpowiedz
@mandaryna - 07.04.2019 / 21:57, *.com.pl

nie umiecie pogodzić się z porażką, to takie bleble wychodzi z waszych wypowiedzi.

odpowiedz
Kibic - 07.04.2019 / 21:45, *.play-internet.pl

@Gienek: No czytam to i się zastanawiam co chłop ma na myśli troszkę lodu na głowę Panie piłkarzyku

odpowiedz
White - 07.04.2019 / 21:30, *.centertel.pl

Zurkowski widać że na głodzie tlenowym. Coś tam gada ale sensu w tym nie ma...

odpowiedz
Raf - 07.04.2019 / 21:14, *.mm.pl

Gvilia! Niezły grajek, ale za to ordynarne kłamstwo ktoś go kiedyś naprawdę solidnie potrąci.

odpowiedz
Gienek - 07.04.2019 / 21:13, *.vectranet.pl

"Legia zrobiła jedną akcję"... Hmmm chyba oglądaliśmy inny mecz.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.