fot. Mishka / Legionisci.com

Carlitos: Po przerwie zaczęliśmy grać lepiej

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Nie było nam dzisiaj łatwo. W przerwie porozmawialiśmy z trenerem i wyszliśmy zmotywowani na drugą połowę. Zaczęliśmy grać lepiej. Szkoleniowiec dał nam wiele wsparcia. Zrobiliśmy, co do nas należy i wygraliśmy. W Ekstraklasie każdy zespół gra dobrze. W każdym spotkaniu trzeba więc wyjść gotowym na sto procent. Nie jest ważne to, że Górnik zajmuje niską pozycję w tabeli - stwierdził Carlitos po meczu z zabrzańskim zespołem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
LWGZ - 11.04.2019 / 20:30, *.tpnet.pl

Zdrowia i powodzenia w LEGII,!!!

odpowiedz
LWWK - 11.04.2019 / 20:29, *.tpnet.pl

Po przejsciu z Wisly K do LEGII byles krytykowany a teraz stajesz sie bardzo wazna postacia w LEGII !!!

odpowiedz
kontroler_biletow - 09.04.2019 / 11:07, *.t-mobile.pl

kiedyś trzeba zacząć !

odpowiedz
LWGZ - 08.04.2019 / 09:14, *.tpnet.pl

Carlitos jest Super Gwiazda !!!

odpowiedz
tomiacab - 08.04.2019 / 20:47, *.virginm.net

@LWGZ: W pierwszej połowie grał beznadziejnie. W drugiej jego ocenę obroniły tylko i aż gole. Przy stanie 0:0 zawalił dwie akcje, po których to my mogliśmy objąć prowadzenie. Wypowiedź, ze w drugiej połowie zaczęliśmy grać lepiej też mija się z prawdą. Grę Legii odmienił dopiero karny, który trafił nam się w prezencie.

odpowiedz
Gienek - 08.04.2019 / 08:55, *.netfala.pl

Co tam Carlitos... Gwiazdą jest ta pani obok ;-)

A tak na poważnie to super mecz Carlitosa, oby tak dalej.

odpowiedz
artic - 08.04.2019 / 16:29, *.t-mobile.pl

@Gienek: Fajny glosik ma ta pani nc+taki lekko zachrypniety a paula czarnota-bojarsks i kabala-malarzowa to juz starsze panie przy tej nowej.

odpowiedz
Kolko - 08.04.2019 / 22:00, *.t-mobile.pl

@Gienek: to już nie Sonia Śledź jest na topie? Jak tej nowej na imię? :P

odpowiedz
LWL - 08.04.2019 / 08:32, *.tpnet.pl

Latwo nie ma w zadnym meczu niezaleznie na ktorym miejscu znajduje sie rywal w tabeli ale spelniasz marzenia Kibicow strzelajac gole i strzelaj jak najwiecej w nastepnych meczach do konca sezonu dla "L" czego Tobie zyczymy ! Zdrowia !! "L" !!!

odpowiedz
R - 08.04.2019 / 07:30, *.tpnet.pl

Uj z carlitosem ale ta maja strzelczyk.... mmm....

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.04.2019 / 21:52, *.02.net

Gdyby nie Vuko mogło by być 1-0,Brawo!New!Coach!Legia!Mistrz!Brawo! sztab!

odpowiedz
brawo - 07.04.2019 / 21:32, *.orange.pl

w takich meczach poznajemy MISTRZA POLSKI DZIEKI

odpowiedz