Karolina Władzińska druga w singlu podczas Grand Prix Polski w Białymstoku
REKLAMA

4 medale legionistów w Grand Prix Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W turnieju Grand Prix Polski w Białymstoku, jednym z najważniejszych letnich turniejów w kraju, z bardzo dobrej stronie zaprezentowali się badmintoniści Legii Warszawa. Srebrny medal w singlu wywalczyła Karolina Władzińska, która zdobyła także złoty medal w deblu, w parze z Kornelią Marczak. Jacek Kołumbajew wywalczył srebrny medal w singlu oraz brąz w deblu, w parze z Michałem Suskim, który występuje w barwach Legii w rozgrywkach ligowych.

Ponadto Wiktoria Rudzińska ukończyła zawody na miejscu piątym w singlu. Młodzicy - Julian Kasprzyk oraz Piotr Szwedyc uplasowali się na miejscu 12. w grze podwójnej.

W turnieju udział wzięli również także Antoni Jopkiewicz i Zofia Krawczyk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.