Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Emocje były na bardzo wysokim poziomie, starliśmy się jak najszybciej rozstrzygnąć mecz. Takie spotkania, w których zwycięzca bierze wszystko, rządzą się swoimi prawami. Ekipa z Rząśni postawiła nam naprawdę trudne warunki. Nam udało się wygrać dwa trudne sety na przewagi, następnie zagraliśmy dwa trochę słabsze, ale tie–break był w naszym wykonaniu koncertowy. Zasłużyliśmy na zwycięstwo - powiedział po awansie do finału trener Legii Daniel Kołodziejczyk.

- Od początku mówiłem, że kondycyjnie jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do turnieju. Daliśmy radę fizycznie oraz psychicznie, stąd to nasze zwycięstwo oraz awans do finału.

- Najpierw czeka nas regeneracja, najważniejszy będzie tydzień przedświąteczny. Podczas niego będziemy przygotowywać się od strony techniczno-taktycznej, cały czas mamy jakieś mankamenty, uciekają nam seriami punkty. Po świętach będziemy już jechać na turniej, tak jest ułożony kalendarz.

- W finale chciałbym zobaczyć moją drużynę, która gra jak w pierwszym, drugim i piątym secie z Rząśnią. W nich była walka, zaangażowanie, nikt nie zwieszał głów. Z determinacją stawiliśmy czoła przeciwnikowi, co się nam opłaciło, mieliśmy trzy sety po naszej stornie oraz finały.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.