fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Pogonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dziś o godzinie 12 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz z Pogonią Szczecin, który odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 18:00. Przed 48 godzin od momentu rozpoczęcia sprzedaży bilety będzie można zakupić w promocyjnych cenach. Na Żyletę oraz Trybunę Brychczego bilety będą tańsze o 10, z kolei na Trybunę Deyny oraz Trybunę Zachodnią aż o 20 zł.

Kup bilet przez internet

Kolejny raz uruchomiona zostanie rywalizacja fanklubów:
- województwo mazowieckie zostanie podzielone na powiaty;
- pozostałą część regionów kraju dzielimy na województwa;
- zwycięskie województwo otrzyma na kolejny mecz Legii bilety tańsze o 50%;
- kibice ze zwycięskiego powiatu otrzymają pakiet na dwa pierwsze mecze w rundzie mistrzowskiej tańszy o 30%;
- obowiązują te same zasady, które były w rywalizacji dzielnic: wygrywa ten region, który proporcjonalnie do liczby mieszkańców kupi najwięcej biletów.

Rywalizacja dotyczy wszystkich sektorów na stadionie, a nie tylko Żylety.

Bilety można nabywać z kartą kibica lub bez niej. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 10-16 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 7. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się, które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia.

Standardowy cennik biletów (bez promocji)



Schemat sektorów na stadionie


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
R - 13.04.2019 / 11:25, *.111.202

Sprawdzać status jaki macie. Bo później może być problem. W Pok-u powiedzieli, że wszystkie płatności im wiszą i kazali po bilet do kas uderzać.

odpowiedz
(L) - 12.04.2019 / 17:26, *.net.pl

Trybuna południowa - pełna
Trybuna wschodnia - resztki
Na Zylete zostało najwięcej ok - 1500 ;)
Ogień jutro!

odpowiedz
Piteros Pruszków - 11.04.2019 / 14:44, *.com.pl

Kibice Idę z córka na rodzinny pierwszy raz i mam pytanie czy miejsca są zajmuje się tak jak na zylecie czy trzeba pilnowac takich jak się ma na bilecie???

odpowiedz
szH - 11.04.2019 / 15:52, *.bnpparibas.pl

@Piteros Pruszków: na rodzinnym siadasz na swoim, pozdro

odpowiedz
Adek - 11.04.2019 / 16:10, *.tpnet.pl

@Piteros Pruszków: Pilnować to może raczej nie, ale na pewno nie ma tak jak na Żylecie. Bardziej jak w kinie, siadasz na swoim a jak zobaczysz jakieś lepsze miejsce i do tego wolne to czemu nie :)

odpowiedz
zawisza - 11.04.2019 / 17:40, *.tpnet.pl

@Piteros Pruszków: tak jak ma sie na bilecie

odpowiedz
Piteros Pruszków - 11.04.2019 / 20:40, *.com.pl

Dzieki za odpowiedz Legia Mistrz!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Sax - 10.04.2019 / 22:35, *.netfala.pl

Panowie pytanie. Tydzień temu skończyła mi się ważność karty kibica więc przy zakupie online zaznaczam zakup bez karty ale wpisując swój pesel wyskakuje mi, ze kibic ma kartę kibica i to uniemożliwia mi zakup jako bez karty.. teraz pytanie czy mogę zamówić na taką kartę czy nie bo moge mieć problemy z wejściem?

odpowiedz
Adek - 11.04.2019 / 10:00, *.tpnet.pl

@Sax: wyrób sobie nową bo ochrona na bramkach zobaczy datę ważności i nie wpusci.

odpowiedz
asd - 11.04.2019 / 10:07, *.tpnet.pl

@Sax: ja od grudnia mam nieważną i wchodzę na starej

odpowiedz
Adek - 11.04.2019 / 12:22, *.tpnet.pl

@asd: Do czasu, kiedy nadgorliwy ochroniarz postanowi Cie zawrócić do POKu. 20 zł za nową kartę to nie majątek, chyba lepiej wyrobić nową i żyć spokojnie - ale jak kto woli :)

odpowiedz
Znawca - 11.04.2019 / 17:39, *.ip-point.pl

@Sax: masz zakaz stadionowy

odpowiedz
Black - 09.04.2019 / 20:15, *.centertel.pl

Kupiłem bilet sobie (mam kk) i znajomemu (bez kk) i nie dostałem maila z biletem dla jego. Co zrobić?

odpowiedz
Legionisci.com - 09.04.2019 / 20:33, *.Legionisci.com

@Black: Zadzwoń do POK.

odpowiedz
Jacht - 10.04.2019 / 08:44, *.187.96

@Black: bilet jest w załączniku

odpowiedz
Płońsk - 10.04.2019 / 18:28, *.229.9

@Black: mam to samo , zawsze pisze do nich @ i przysyłają mi. dane na kogo bilet i pesel

odpowiedz
smart - 10.04.2019 / 21:22, *.cyfrowypolsat.pl

@Płońsk : u mnie to samo.

odpowiedz
Jarej - 08.04.2019 / 21:31, *.lukman.pl

Nie mogę przejść do płatności...

odpowiedz
... - 08.04.2019 / 23:39, *.chello.pl

@Jarej: Tak jak opisałem niżej. Nie loguj się wgl na swój profil. Tylko niezalogowany wybierz miejsce, podaje dane, wskaż skąd jesteś i puści.

odpowiedz
.... - 08.04.2019 / 19:18, *.chello.pl

Przy byciu zalogowanym nie mogłem wybrać skąd wspieram, a to uniemożliwiało opłacenie biletu.
Kupując niezalogowanym można wybrać i przejść do płatności. Kiepsko to działa.

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 08.04.2019 / 21:45, *.legionisci.com

@....: dzięki za dokładne wskazanie błędu. Przekazaliśmy informację to do klubu i będzie rano naprawione.

odpowiedz
Maciej - 09.04.2019 / 10:36, *.vectranet.pl

@Redakcja (Legionisci.com): Jaki jest czas otrzymania biletów? Wczoraj wieczorem zapłaciłem a jeszcze nie dostałem maila z biletami.

odpowiedz
adek - 09.04.2019 / 12:32, *.tpnet.pl

@Maciej: Bilety automatycznie po zaksięgowaniu płatności są wysyłane na podany adres mailowy. Zobacz czy nie trafiły do spamu bądź zapytaj się banku czy przelew został puszczony.

odpowiedz
smart - 09.04.2019 / 14:09, *.cyfrowypolsat.pl

@Maciej: u mnie podobny problem. Wczoraj kupione, do teraz nie dotarły na maila.

odpowiedz
Maciej - 09.04.2019 / 19:46, *.vectranet.pl

@adek: Dziękuję za odpowiedź. Zadzwoniłem do pok-u i bardzo miła Pani przesłała mi na maila bilety.

odpowiedz
Marcin - 08.04.2019 / 16:26, *.eimperium.pl

Czy jest jakiś problem techniczny z otrzymaniem biletów on-Line? Zakupiłem bilety (płatność PAY-U) lecz nie otrzymałem biletów w formie elektronicznej.

odpowiedz
Peter - 08.04.2019 / 17:21, *.vectranet.pl

@Marcin: Ja tez tak mam. Ale na moim profilu kibica jest informacja, że zakupiłem bilet.

odpowiedz
zorientowany - 08.04.2019 / 17:32, *.plus.pl

@Marcin: bilety są zakodowane

odpowiedz
... - 09.04.2019 / 15:53, *.chello.pl

@Marcin: Może jest to również spowodowane kupnem biletu nie będąc zalogowanym. Pierwszy raz tak nabywałem wejściówki i dostałem tylko maila od Payu o opłaceniu zamówienie i przekazaniu środków Legii. Po logowaniu w biletach mam opłacone, a przy chęci kupna na te same karty wyskakuje info, o tym ze już nabyte. Więc wszystko gra tylko maila 1 zjadło.

odpowiedz
Legionisci.com - 09.04.2019 / 16:48, *.Legionisci.com

@Marcin: Jeśli podałeś nr kart kibica, bilety zostały zakodowane na kartach i nie otrzymujesz wówczas biletów na maila. Jeśli nie podałeś nr kart i nie masz biletów w formie pdf, musisz zgłosić problem do POK.

odpowiedz
Cezary1916 - 08.04.2019 / 15:36, *.com.pl

Bilet już zakupiony sprzedaż ruszyła przed dwunastą opcja skąd nas wspierasz działa ,kujawsko-pomorskie zgłasza obecność

odpowiedz
ehm - 08.04.2019 / 14:58, *.chello.pl

Przy próbie przejścia do płatności czerwone "skąd nas wspierasz" uniemożliwia dokonanie zakupu biletu.

odpowiedz
Kukuryku - 08.04.2019 / 13:33, *.centertel.pl

Wszystko fajnie ale menu "skąd nas wspierasz" nie działa przy zakupie

odpowiedz
Maciek - 08.04.2019 / 12:03, *.plus.pl

Będzie kartoniada na meczu?

odpowiedz
Cwks - 08.04.2019 / 16:06, *.Gawex.PL

@Maciek: baloniada będzie przyjdz nie wstydz się

odpowiedz
Bajabongo Bajabongo - 08.04.2019 / 12:02, *.plus.pl

Bilety kupione, tylko Legia!!!

odpowiedz
DO Redakcji - 08.04.2019 / 11:30, *.chello.pl

a od kiedy karnety na rundę finałową ?

odpowiedz
lvkmar - 09.04.2019 / 16:12, *.chello.pl

@DO Redakcji : PODPISUJĘ SIĘ POD PYTANIEM. Karnet od wielu lat, nie chciałbym robić przerwy, bo ktoś sobie w klubie wymyślił, że teraz karnety będą na lata, a nie na sezony....

odpowiedz