Drużyna Legii Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sześć drużyn zagra o dwa miejsca premiowane awansem

Woytek, źródło: Legionisci.com

W dniach 24-28 kwietnia odbędzie się turniej finałowy fazy play-off o awans do I ligi siatkówki. W zawodach weźmie udział sześć najlepszych drużyn, wyłonionych z sześciu grup II ligi po trzech turniejach półfinałowych. Wśród nich jest Legia Warszawa, która zajęła drugie miejsce podczas turnieju w Białymstoku.

W finale zagrają:

1. Trefl Lębork
1. LUK Politechnika Lublin
1. BAS Białystok

2. SPS Chrobry Głogów
2. ZAKSA Strzelce Opolskie
2. Legia Warszawa

Drużyny zostaną podzielone drogą losowania na dwie grupy A i B (przy założeniu, że w jednej grupie nie mogą znaleźć się wszyscy trzej zwycięzcy półfinałów).

Faza grupowa:
1 dzień - A 2-3, B 2-3
2 dzień - A 1-2, B 1-2
3 dzień – A 3-1, B 3-1

Mecze o miejsca 1–2, premiowane awansem do I ligi – rozgrywki systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów.

4 dzień
1. miejsce A - 2. miejsce B
2. miejsce A - 1. miejsce B

5 dzień
2. miejsce B - 2. miejsce A
1. miejsce A - 1. miejsce B

Miejsce rozegrania turnieju zostanie wyłonione w drodze konkursu ofert złożonych przez zainteresowanych, wyrażających chęć organizacji turnieju. W przypadku braku ofert, gospodarz zostanie wyłoniony w drodze losowania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.