Bartosz Tomczak - fot. Hugollek / Legionisci.com

Tomczak: Ręce czasami drżały

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Awansować do finału to jest super uczucie. W meczu z Czarnymi nie było łatwo, tak samo jak w dwóch poprzednich. Całą drużyną na to ciężko zapracowaliśmy, zaczynając od sierpnia przygotowania, potem w każdym meczu dawaliśmy z siebie wszystko. Szczęściu trzeba pomóc, a my w stu procentach pomogliśmy – powiedział po meczu Bartosz Tomczak.

- Mecz z Czarnymi był najtrudniejszy, Rząśnia też odrobiła prace domową. Byli bardzo dobrze przygotowani taktycznie, na zagrywce i w ataku dawali z siebie sto procent, wszystko im wychodziło, a my mieliśmy z tym duży problem. Dużą rolę odgrywała jedna storna boiska, gdzie słońce świeciło. Na szczęście ostatecznie nie daliśmy się złamać, ale ręce drżały czasami.

- W finale jest sześć najlepszych drużyn na tym etapie. Wydaje mi się, że nie ma większego znaczenia na kogo trafimy. Wiadomo najlepiej być w grupie, gdzie jest jedna drużyna z pierwszego miejsca, a dwie z drugiego. Trzeba w każdym meczu dać z siebie wszystko. Jeżeli zagramy swoją dobrą siatkówkę to możemy zaskoczyć.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.