Mateusz Grodzicki - fot. Hugollek / Legionisci.com

Grodzicki: Dzięki blokowi wygraliśmy ten mecz

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Odnoszę mega satysfakcję po awansie do finału, jest to bardzo przyjemne uczucie. Pracowaliśmy na to od sierpnia, trenowaliśmy długo, ciężko i systematycznie, a następnie osiągnęliśmy sukces – powiedział po meczu Mateusz Grodzicki.

- Wiedzieliśmy, że mecz z Czarnymi nie będzie łatwy. Jesteśmy w najlepszej dwunastce w Polsce, jeśli chodzi o drużyny w II lidze, więc tu nie było łatwych meczów. To, że pierwsze spotkanie wygraliśmy 3-0, nie oznaczyło, że rywalizacja z teoretycznie łatwą Rząśnią będzie prosta. Zmęczenie i nerwowość dały się we znaki, więc wiedzieliśmy, ze to będzie trudny mecz, ale daliśmy radę.

- Nasz blok to jest nasz główny atut, w tie–braku włączyliśmy go do gry, bo uważam że wcześniej funkcjonował on nie najlepiej. Dzięki blokowi wygraliśmy ten mecz.

- Na razie się cieszymy, potem odpoczynek i wracamy do ciężkiej pracy. Jedziemy dalej na finały, najlepsza szóstka w Polsce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.