Daniel Rosa - fot. Hugollek / Legionisci.com

Rosa: Wreszcie się udało

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Bycie w finale jest wspaniałym uczuciem. Walczyliśmy o to od pięciu lat, bo już tyle sezonów gram w Legii, po tylu latach ciężkiej pracy wreszcie się udało – powiedział po meczu Daniel Rosa.

- Czarni zaskoczyli nas agresywną zagrywką na początku meczu. Wiedzieliśmy, że to kwestia czasu, kiedy ich przełamiemy i odrzucimy nieco od siatki. Udało nam się to w późniejszej fazie spotkania. Dzięki temu udało nam się ustawić kilka dobrych, szczelnych bloków, co zaprocentowało naszym zwycięstwem.

- W tie–breaku kluczem do zwycięstwa nie była gra, a psychika. Musieliśmy sobie to wszystko ułożyć w głowach. Nie dopuszczaliśmy do siebie myśli, że możemy ten mecz przegrać. Do końca za ciosem, punkt za punkt dążyliśmy, aby dociągnąć tę wygraną w piątym secie oraz w całym meczu.

- Będziemy się skupiać na pojedynczych rywalach po kolei i analizować ich grę. Nie możemy wybiegać w przyszłość.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.