fot. Woytek / Legionisci.com

Sobota 15:30

Rugbiści inaugurują sezon na Skrze

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotę o godzinie 15:30 na stadionie Skry przy ul. Wawelskiej 5 odbędzie się pierwsze domowe spotkanie rugbistów Legii Warszawa w sezonie 2019. Przeciwnikiem "Wojskowych" będzie Wataha Zielona Góra, która w pierwszej kolejce przegrała u siebie z AZS AWF Warszawa.

Na meczu będzie można skosztować też pysznego złocistego trunku oraz zjeść kiełbaskę z grilla. Zapraszamy!

fot. Legia Rugby

Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
M3 - 11.04.2019 / 11:42, *.zus.pl

Tak przykro się robi jak się patrzy na stadion Skry. Chociaż nie tylko Skra jest zaniedbana. Ty(L)ko zwycięstwo Panowie !!!

odpowiedz
Darek Fryta - 10.04.2019 / 13:24, *.t-mobile.pl

Szanowna Redakcjo
Czy będzie można na meczu kupić jakieś pamiątki związane z sekcja rugby? Koszulki, gadżety?
pzdr

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.