Cafu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zagrożeni w meczu z Pogonią

Mishka, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk, Domagoj Antolić, Cafu, Adam Hlousek, Dominik Nagy, Inaki Astiz i Sebastian Szymański są zagrożeni pauzą przed sobotnim meczem 30. kolejki Ekstraklasy z Pogonią. W obecnym sezonie w spotkaniach ligowych Jędrzejczyk zobaczył już 7 żółtych kartek, pozostali zostali upomnieni w ten sposób trzykrotnie. Kolejna kartka oznaczać będzie dla nich pauzę w pierwszym meczu rundy finałowej.

Żółte kartki legionistów w lidze:
7 - Artur Jędrzejczyk
6 - Andre Martins, Marko Vesović
5 - Paweł Stolarski
3 - Domagoj Antolić, Inaki Astiz, Cafu, Adam Hlousek, Dominik Nagy, Sebastian Szymański
2 - Sandro Kulenović, Mateusz Wieteska
1 - Carlitos, Kasper Hamalainen, Radosław Majecki, Iuri Medeiros, William Remy, Luis Rocha

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
będziedobrze - 13.04.2019 / 08:04, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: Doceń, że jest na ławie! Mógł być na trybunach ; - )

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.04.2019 / 20:03, *.centertel.pl

@Marcel: No właśnie dobre pytanie. Ale mnie też ciekawi też dlaczego Vuković nie daje szansy Saganowskiemu i ten ciągle grzeje ławę?

odpowiedz
Wsciek(L) y - 12.04.2019 / 17:27, *.mm.pl

Przynajmniej dobrze się podpisał :-)

odpowiedz
Kr - 12.04.2019 / 17:19, *.play-internet.pl

Oby tylko Astiz nie dostał kartki!

odpowiedz
Marcel - 12.04.2019 / 16:45, *.t-mobile.pl

Podobają mi się komentarze ludzi, którzy w ogóle nie kumają, kto gdzie gra :-) Dobrze, że nikt nie zapytał, dlaczego w tej kolejce nie zagrają Rzeźniczak i Pazdan :-D :-D :-D

odpowiedz
Emcea - 12.04.2019 / 15:53, *.179.252

@Mongoł69: Agra nie gra na pozycji hlouska jak już to Rocha

odpowiedz
Obiektywny(L) - 12.04.2019 / 15:49, *.lsas.aero

@Mongoł69:
To po co oglądasz Agre????
Hlouska zastępuje Luis Rocha ... :)))

odpowiedz
Lipa - 12.04.2019 / 13:47, *.chello.pl

@Mongoł69: Adaś w tym sezonie też nie jest super obrońcą

odpowiedz
eduardo - 12.04.2019 / 13:21, *.75.123

@Mongoł69: na niego to chyba nie musisz patrzyć bo juz dawno nie grał

odpowiedz
kryniek76 - 12.04.2019 / 12:55, *.jmdi.pl

@Mongoł69:

oby mniej takich mongołów

odpowiedz
Mongoł69 - 12.04.2019 / 12:41, *.amazonaws.com

Oby Hlousek szybko wracał do zdrowia bo juz nie moge patrzyć na tego Agre

odpowiedz