Zamach na przeciętność - fot. Mishka / Legionisci.com

Legia ukarana przez Komisję Ligi

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Komisja Ligi Ekstraklasy SA na dzisiejszym posiedzeniu podjęła decyzję o ukaraniu Legii Warszawa za zachowanie kibiców podczas meczu 28. kolejki Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok. Stołeczny klub musi zapłacić 15 tys. zł.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
March - 11.04.2019 / 13:27, *.chello.pl

Te race to faktycznie obciach. Jak na odpuście w pipidówie. Brakuje tylko Zenka i Sławomira.

odpowiedz
t - 11.04.2019 / 18:54, *.centertel.pl

@March:
Mam takie same zdanie jak Ty , ale większość ma niezrozumiałą podnietę jak zadymią stadion....

odpowiedz
BIE(L)ANY - 11.04.2019 / 23:23, *.chello.pl

@March: Ale z was pazie...

odpowiedz
ib - 11.04.2019 / 12:59, *.inetia.pl

A czy wiedzą za co ukarali? Tradycja?

odpowiedz
LWL - 11.04.2019 / 08:38, *.tpnet.pl

Jak sa czesto to i tyle za duzo ! "L" !!!

odpowiedz
Jasio - 10.04.2019 / 23:49, *.2.62

Co się stało, że tak mało?

odpowiedz
SEBO(L) - 11.04.2019 / 06:26, *.chello.pl

@Jasio: Pewnie dlatego,że pod koniec pierwszej połowy,i nie był przerwany mecz...

odpowiedz
tomiacab - 10.04.2019 / 23:23, *.virginm.net

Może czas wreszcie na jakąś oprawę poświęconą KL , tak jak na uefa? Co to jest za skrót to KL Komisja Lerneozy?

odpowiedz
Amir(L) - 10.04.2019 / 22:31, *.play-internet.pl

Dostał jakiś klub karę oprócz Legii???

odpowiedz
R17 - 10.04.2019 / 19:16, *.chello.pl

Piłkarze co mecz to słabo, Kibice to mecz to obciach. Się dopasowaliśmy.

odpowiedz
NAS - 10.04.2019 / 23:00, *.centertel.pl

Sam jesteś obciach. Po co przychodzisz na mecze? Chyba, że nie chodzisz, to nie wchodź na tą stronę! Żegnam ozięble

odpowiedz
R17 - 11.04.2019 / 02:33, *.chello.pl

@NAS: Po co? Na pewno nie po to by klub ponosił straty. To dość oczywiste.

odpowiedz
R - 10.04.2019 / 18:32, *.tpnet.pl

a ja kocham gołe baby.....

odpowiedz
Cezary1916 - 10.04.2019 / 18:45, *.com.pl

@R: teraz będziesz kochał w sobotę tanie wina ze Szczecina

odpowiedz
Kozioł - 10.04.2019 / 18:02, *.plus.pl

J#bać komisję ligi!!!

odpowiedz
WETERAN - 10.04.2019 / 22:13, *.chello.pl

@Kozioł: Zapłać, matole, karę, a potem sobie możesz j#bać nawet kozę.

odpowiedz
tomiacab - 10.04.2019 / 23:19, *.virginm.net

@Kozioł: amen

odpowiedz