fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Z kim, gdzie, kiedy?

Terminarz Legii w rundzie finałowej

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Po rundzie zasadniczej Legia Warszawa zajęła 2. miejsce w tabeli. Legioniści rozpoczną rundę finałową meczem z Cracovią, który zostanie rozegrany w Wielką Sobotę o godzinie 20:30 w Warszawie, a sezon zakończą spotkaniem z Zagłębiem Lubin, również przy Łazienkowskiej. Poniżej prezentujemy terminarz stołecznego zespołu:

20.04. godz. 20:30 - 31. kolejka - Legia Warszawa - Cracovia
24.04. godz. 20:30 - 32. kolejka - Lech Poznań - Legia Warszawa
27.04. godz. 20:30 - 33. kolejka - Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
04.05. godz. 20:30 - 34. kolejka - Legia Warszawa - Piast Gliwice
12.05. godz. 15:30 - 35. kolejka - Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
15.05. godz. 20:30 - 36. kolejka - Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
19.05. godz. 18:00 - 37. kolejka - Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Więcej w działach:
Terminarz Legii
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Importuj nasz kalendarz na swój telefon z Androidem i ciesz się zawsze aktualnym terminarzem! -> Kalendarz Legionisty

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

+dodaj komentarz
WTF - 15.04.2019 / 19:52, *.chello.pl

Wielka Sobota a mecz o 20:30 nosz ku....

odpowiedz
Jac - 17.04.2019 / 13:04, *.vectranet.pl

@WTF: Jedyny mecz na którym nie będę w tym sezonie.

odpowiedz
Lfan - 15.04.2019 / 19:40, *.chello.pl

W dzień Wielkiej Soboty mecz o 20:30... Trochę mało to poqażne w katolickim kraju...

odpowiedz
Rosomak - 17.04.2019 / 13:34, *.plus.pl

@Lfan:
A co masz zaplanowane na Wielka Sobote o 20:30?

odpowiedz
Kacper - 17.04.2019 / 15:58, *.net.pl

@Lfan: 20 Kwietnia to też urodziny Hitlera, nie ma nic do rzeczy kiedy graja :)

odpowiedz
Jimmy L - 15.04.2019 / 18:53, *.t-ipconnect.de

Taka postawa to nie przypadek to zasluga Sa Pinto plony zbiera ktos inny

odpowiedz
Kapusta - 15.04.2019 / 12:16, *.play-internet.pl

Bedzie ciezko z lechiom.

odpowiedz
Grzesiek - 15.04.2019 / 11:58, *.centertel.pl

Kiedy zapisy na wyjazd do Poznania (podobno wpuszcza nas) i Gdańska?

odpowiedz
MS - 15.04.2019 / 11:00, *.intertele.pl

do Radek. tjaaaaa pitu - pitu
My jesteśmy Legia, nas nienawidzą wszyscy!
Wojna ! ... siedmiu bitew:)
Lech może przegrać wszystko po 3-0... ale zabrać nam punkty u siebie kiedy walczymy o mistrza to dla nich jak wygrać puchar. Pamiętacie tamten rok i "koronacje" Legii w Poznaniu? Bitwa!
Wyjazd do Gdańska gdzie Lechia gra o mistrza? Bitwa!
Jeżeli Lechia ogra Jagę w PP to 4 miejsce w tabeli daje LE i wszyscy grają o puchary.
W Białymstoku też nas raczej ciepło nie przyjmą:)
Ale najpierw Kraków:)

odpowiedz
Radek - 14.04.2019 / 20:05, *.play-internet.pl

Najcięższy mecz będzie z Cracovią. Pozostałe nie powinny być trudne pod warunkiem że będzie 100% koncentracji i walki.

odpowiedz
Micha(L) - 14.04.2019 / 14:22, *.plus.pl

Terminarz? Jaki by on nie był to i tak trzeba wszystko wygrać... Jedynie pora rozgrywanych męczy mogłaby być nieco inna...

odpowiedz
LWL - 14.04.2019 / 09:42, *.tpnet.pl

Przy lepszej skutecznosci wynik moglby byc wyzszy ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 14.04.2019 / 09:39, *.tpnet.pl

Zaczniemy od mocnego uderzenia co juz duzo moze wyjasnic a na wszelki wypadek mamy rezerwe punktowa do rywali z miejsc 3 - 4 w razie niepowodzenia w pierwszych meczach ! "L" !!!

odpowiedz
Micha(L) - 14.04.2019 / 09:33, *.plus.pl

Fajnie, że wrócił optymizm, obyśmy się nim nie zachlystneli... Krok, po kroku Mistrz w toku...

odpowiedz
LWL - 14.04.2019 / 09:24, *.tpnet.pl

Forma i jakosc gry "L" od zmiany Trenera jest coraz lepsza z meczu na mecz i mamy nadzieje ze w fazie finalowej bedzie bardzo dobra w walce o mistrzowstwo RP.! "L" !!!

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 14.04.2019 / 08:27, *.centertel.pl

Uważam ze dobry terminarz, szkoda tylko że nie pojedziemy do Poznania bo mamy zakaz. Legia gra duzo lepiej na wyjazdach a wcale wyjazdy do Gliwic, Szczecina, Lubin i Craxa nie będą łatwiejsze a wręcz przeciwnie. Mocno panowie do końca i Legia mistrz!

odpowiedz
Kibic L - 14.04.2019 / 12:01, *.tpnet.pl

@(L)egiunia Fanatic(L):

Pojedziemy. Podobno dogadaliśmy się.

odpowiedz
kibic amator - 14.04.2019 / 08:05, *.net.pl

pierwsze 4 mecze bardzo ciezkie i ten w bialymstoku tez...

odpowiedz
Kedar1985 - 14.04.2019 / 07:58, *.tpnet.pl

Mizerna liga to nie powinno być problemu o mistrzostwo. Potem pewnie szybka przygoda w europejskich pucharach wszystkich polskich klubów na czele z Nami i wracamy do punktu wyjścia.

odpowiedz
LENIN - 14.04.2019 / 09:17, *.vectranet.pl

WRACAJ DO ŁODZI

odpowiedz
Kedar1985 - 14.04.2019 / 14:56, *.a2mobile.pl

@LENIN:
Jakiej kurna Łodzi?! W mieście Łodzi co psom szczekanie szkodzi.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.04.2019 / 07:53, *.inetia.pl

Sprytnie to sobie Legia rozmyśliła, żeby najtrudniejsze mecze grać na wyjeździe, gdzie idzie jej lepiej. ;)

Dobry terminarz.

odpowiedz
t - 14.04.2019 / 05:50, *.centertel.pl

20.04 godz. 20.30
Termin katastrofa.....

odpowiedz
Pewniak - 14.04.2019 / 01:55, *.comcast.net

Jezeli Legia jest najlepsza, to musi to udowodnic i wszystkich ograc .

odpowiedz
Arek - 14.04.2019 / 00:55, *.tpnet.pl

Zaczyna się od razu z grubej rury. Myślę, że w tych pierwszych kolejkach wiele może się wyjaśnić.

odpowiedz
eth - 14.04.2019 / 00:02, *.t-mobile.pl

Nie oszukujmy się - realną możliwość zdobycia mistrzostwa ma Lechia i my. Lechia to obecnie jeden z najbardziej ogórkowatych zespołów w grupie mistrzowskiej, co Cracovia im dziś udowodniła niczym w równaniu na matematyce w liceum. Do tego dochodzi finał PP. Nijak mi tu nie wychodzi żeby mistrza mógł zdobyć ktokolwiek poza Legią. Zwłaszcza że o ile wyjazdy trudnawe, to mistrzostwo jest do zdobycia spinając się na 12 domowych punktów plus remis w Gdańsku. A do tego Legia dobrze gra końcówki sezonow. 19 maja Starówka będzie cała biała.

odpowiedz
Tagi - 13.04.2019 / 23:55, *.vectranet.pl

Niefajny terminarz , ale to właśnie zamknie pyski tym , że Legia Mistrza zdobyła fartem.
Niech się dzieje !

odpowiedz
LWL - 13.04.2019 / 23:08, *.tpnet.pl

Te zespoly co weszly do osemki to prezentuja pewien poziom gry ale "L" zeby zdobyc Mistrza RP 2019 musi zprezentowac poziom gry jeszcze lepszy od rywali !

odpowiedz
Antek - 13.04.2019 / 22:49, *.chello.pl

MAMY ICH LEGIA MISTRZ 2019

odpowiedz
em - 13.04.2019 / 22:47, *.t-ipconnect.de

bardzo trudny terminarz.

odpowiedz
m4pierwszy - 13.04.2019 / 22:43, *.com.pl

Szkoda tych wyjazdów, u siebie gramy w kratke, jakieś punkty zgubimy. a wyjazdy niestety najgorsze z możliwych, pomimo że Lech gra piach to sie zepną tak jak ostatnio.

odpowiedz
Paweł - 13.04.2019 / 22:42, *.artexim.pl-81-219-240-2

do jęczacych na układ wyjazdów...Legia zdobyła na wyjazdach najwięcej punktów ze wszystkich drużyn ,jagielonia dostała u siebie dwa razy po 0-4,łach dostaje od każdego kto potrafi grać ,tylko z lechia bedzie cięzko bo sie murują ale damy rade

odpowiedz
raf - 13.04.2019 / 21:53, *.virginm.net

Lechia z Legią powinna grac w ostatniej kolejce

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.04.2019 / 21:03, *.vectranet.pl

czy białoruś wpuści nas na sektor czy mamy zakaz bo 'jagi nikt nie lubi'???

odpowiedz
Amstaff - 13.04.2019 / 21:14, *.168.23

@Czwarty Pasek Na Dresie: Mamy do nich dwa mecze zakazu za jesienny mecz.

odpowiedz
Teoto kactyn - 14.04.2019 / 18:53, *.petrotel.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: mamy zakaz

odpowiedz
Piotrek - 13.04.2019 / 20:37, *.gigainternet.pl

Chyba lepiej z nimi grać na wyjeździe niż z Piastem i Cracovia

odpowiedz
Piotrek - 13.04.2019 / 20:36, *.gigainternet.pl

Dlaczego uważacie że wyjazdy mamy trudne? Pyry wszystko przegrywają, Białoruś tez ledwo przędzie;Betony pokazały dzisiaj moc; chyba lepie

odpowiedz
Tomek - 13.04.2019 / 21:59, *.plus.pl

@Piotrek:

Pewnie dlatego że pyry przegrają wszystko ale na mecz z Legią się napna. To dla nich zawsze jest najważniejszy mecz sezonu. Nic innego się nie liczy. Zresztą potwierdza to runda wiosenna. Prawie wszystko w plecy ale z nami wygrali

odpowiedz
Szmu(L)ki - 13.04.2019 / 20:36, *.inetia.pl

Prawda jest taka, że na 21 punktów do zdobycia wystarczy 14-15, aby obronić mistrza. 12 powinno się uzbierać w meczach na Ł3. I dlatego ten kalendarz jest bardzo dobry dla Legii - Piast i Cracovia u siebie (u nich byłby problem), dwa teoretycznie łatwiejsze mecze z Lubinem i Pogonią u siebie.

Na wyjazdach WOJNA i przy tej grze, którą Legia teraz prezentuje to spokojnie z wyjazdów punkty będą.

Lechia ma krótką ławkę i jak trafia na ogarnięty zespół jak dziś na cracovię to widać, że ich fart się kończy.

Mistrz będzie.

odpowiedz
Normalny człowiek - 13.04.2019 / 22:08, *.chello.pl

@Szmu(L)ki:
Dokładnie tak

odpowiedz
W(L) - 13.04.2019 / 20:33, *.chello.pl

No faktycznie wyjazdy fatalne,ale skoro mamy grać o majstra to trzeba pokazać że chłopaki potrafią grać a nie stać że strachu po nogach...

odpowiedz
Tomek 82 - 13.04.2019 / 20:41, *.play-internet.pl

@W(L): ciekawe czy ty na tych wyjazdach będziesz!?A o majstra grają tylko we wronkach!

odpowiedz
Honor Legionisty - 13.04.2019 / 20:28, *.play-internet.pl

Legia wie jak to się robi czyli wtedy kiedy trzeba zbiera się w kupę i zdobywa swoje.Goniła Lechię,dogoniła i przegoni !!!

odpowiedz
brak pomysłu - 13.04.2019 / 20:28, *.vectranet.pl

Fatalne wyjazdy się szykują. Oby tam wszystkego nie przegrać!

odpowiedz
stasiu - 13.04.2019 / 20:32, *.virginm.net

@brak pomysłu: to samo bylo w tamtym sezonie

odpowiedz
Slu - 13.04.2019 / 20:27, *.vectranet.pl

Wiadomo ze wyjazdy takie gdzie tylko na nas się zepną a resztę rundy oprócz w Gdańsku będą mieli w nosie ale takie mecze trzeba wygrać jak chce się zdobyć mistrzostwo. Za dużo meczy już w tym sezonie gralismy piach teraz trzeba golić ogórów.

odpowiedz
Lemiesz Grochów - 13.04.2019 / 20:26, *.centertel.pl

Grać po 1 zero oszczędzać energię i będzie dobrze.
Nie przegrać z Lechią.
Problem jest z obroną bo jest za dużo zmian.

odpowiedz
martin79 - 13.04.2019 / 20:24, *.tpnet.pl

Nie no drużyna z drugiego miejsca ma terminarz katastrofalny. Z 3 miejsca było by łatwiej

odpowiedz
TęgiQ - 13.04.2019 / 21:44, *.134.230

@martin79: ale 3 miejsce ma ostatni mecz na wyjeździe, a pamiętasz jak w zeszłym roku feta wyglądała

odpowiedz
meter - 13.04.2019 / 20:23, *.t-mobile.pl

Jakie ciężkie wyjazdy?pyry i białystok do ostatniej kolejki walczą o górna 8 i my się mamy ich bać?przecież oni to się o własne nogi potykają...My jesteśmy Legia,jesteśmy w gazie i to nas niech się rwy boją!

odpowiedz
Tomasz - 13.04.2019 / 22:03, *.plus.pl

@meter: nie jest ważne że w ostatniej kolejce walczą o wszystko. Dla nich mecz z nami to jest sens ich życia. Wszystko mogą przegrać ale z Legią trzeba wygrać. Więc łatwo nie będzie

odpowiedz
(L) - 13.04.2019 / 20:18, *.orange.pl

Będzie ciężko, muszą spiąć pośladki. Najtrudniejsza drogą po mistrzostwo.

odpowiedz
sok - 13.04.2019 / 20:11, *.chello.pl

z lechia gramy tuz przed finałem PP, może będą myślami gdzieś indziej...
bo wyjazdy mamy cieżkie

odpowiedz
Borys - 13.04.2019 / 20:09, *.a1.net

Kiedy dokładne daty i godziny ?

odpowiedz
Ja - 13.04.2019 / 20:04, *.orange.pl

Jedziemy z k..

odpowiedz
bartul79 - 13.04.2019 / 20:04, *.vectranet.pl

Tak się ułożyło że wyjazdy najgorsze z możliwych....zegnaj mistrzostwo

odpowiedz
Fi(L)ip - 13.04.2019 / 20:10, *.play-internet.pl

@bartul79:
W tej fazie trzeba wygrywać na takich wyjazdach i wybić z głowy innym mistrzostwo.
Legia Mistrz !!!

odpowiedz