Radość siatkarzy Legii po wygranej 3-2 z Czarnymi Rząśnia - fot. Hugollek / Legionisci.com

Turniej finałowy w Warszawie?

Hugollek, źródło: Legia Warszawa siatkówka / Legionisci.com

Przedstawiciele sekcji siatkówki Legii złożyli wniosek o możliwość zorganizowania w Warszawie turnieju finałowego o awans do pierwszej ligi. Decyzja powinna zapaść jeszcze w tym tygodniu.

Przypomnijmy, że w miniony weekend legioniści brali udział w turnieju półfinałowym w Białymstoku, w którym rywalizowali z trzema zespołami: Tubądzina Volley MOSiR Sieradz (3-0), BAS Białystok (1-3) oraz LKS Czarni Rząśnia (3-2). Dzięki uplasowaniu się na drugiej pozycji awansowali do finałów, które odbędą się w dniach od 24 do 28 kwietnia.

Oprócz „Wojskowych” w zmaganiach weźmie udział jeszcze pięć drużyn: Trefl Lębork, SPS Chrobry Głogów, LUK Politechnika Lublin, ZAKSA Strzelce Opolskie i BAS Białystok.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
stary - 15.04.2019 / 19:05, *.com.pl

Redakcjo o co chodzi przecież finał jest w kędzierzynie-koźlu.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.