fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

NS: Wyzwanie dla legijnych FC oraz dzielnic

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nieznani Sprawcy nie ustają w promowaniu meczów przy Łazienkowskiej. W sobotę na meczu z Pogonią pojawi się wiele legijnych fanklubów w bardzo dobrych liczbach. Zakończyła się już promocja na ceny biletów, ale NS-i wychodzą z kolejną rywalizacją, a dokładniej wyzwaniem, które stawiają zarówno legijnym FC, jak i dzielnicom.

Każda z dzielnic ma za zadanie namówić jeszcze dzisiaj 15 kibiców do zakupu biletu na Żyletę na sobotni mecz z Pogonią, a każdy z fanklubów musi namówić min. 10 osób. "My zadbamy o to aby dodatkowo zachęcić do zabawy nagrodami. Patrząc na ilości mieszkańców poszczególnych dzielnic czy miast fan klubowych, liczba jest wręcz symboliczna. Jednak jeśli spojrzymy na to globalnie, jesteśmy w stanie dziś znowu mocno ruszyć licznik biletów i zrobić kolejny krok do zapełnienia naszej trybuny. (...) Wśród każdych 10 osób z danego FC i 15 z dzielnicy wylosujemy dwa gadżet od NaSzej grupy w postaci szalików" - informują Nieznani Sprawcy.

Sprzedaż biletów prowadzona jest tutaj. Początek spotkania o godzinie 18:00, a o 16:00 legioniści planują przemarsz na stadion przy Łazienkowskiej spod teatru Buffo.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Kalientes Warszawskie Brodno - 13.04.2019 / 22:46, *.71.222

@Władeczek: jest mi Smutno ze Ludzie jak ty maja aż tak nudne życie by oddawać się trolowaniu, szkoda mi Ciebie chłopie naprawdę, zacznij żyć swoim życiem a nie udajesz ćwierćmozga. Z pozdrowieniem (nieLegijnym bo nigdy na Łazienkowskiej nie byłeś) i weź się chłopie zastanów nad własnym jescestwem.

odpowiedz
powiślak - 13.04.2019 / 13:01, *.centertel.pl

@Władeczek: a możemy obejrzec u Ciebie na 75cali oled? Kiedy w koncu nas zaprosisz na mecz i maciore?

odpowiedz
Ding - 13.04.2019 / 11:34, *.play-internet.pl

@SEBO(L): :D Kocham ten tekst! "Każdy grosz się liczy! Nikt nie przechodzi obojętnie!" :-DDD

odpowiedz
News ⚽️Legia - 12.04.2019 / 19:37, *.122.190

Ruszamy z Buffo na stadion a na nim Ultras Show!Artyści i reszta kibicòw na stadionie razem tworzy sztuke na Ł3!

odpowiedz
LegijnyStarogard - 12.04.2019 / 16:55, *.chello.pl

@Cezary1916:
Salut Cezar!Dzieki za info Tb jak i innym legunom.W takim razie rozumiem ze na powrocie przejmujemy tegoz wesolego Flixa i robimy legijna biesiade w drodze na polnoc?

odpowiedz
LegijnyNacpolsk - 12.04.2019 / 15:22, *.104.234

@LegijnyStarogard: metrem podskoczysz na stacje Słodowiec i masz kozak Chińczyka Hami, każdy kojarzy tę knajpę, a obok burger po byku

odpowiedz
Juri - 12.04.2019 / 12:47, *.centertel.pl

Pizza biesiadowo.kebab i chińczyk wszystko po drugiej stronie,przed lidlem.

odpowiedz
Legia(1916) - 12.04.2019 / 12:09, *.chello.pl

@Władeczek: Wielka szkoda, faken.

odpowiedz
Bielany - 12.04.2019 / 10:43, *.play-internet.pl

@Tomek: Mordo widać, że masz L w serduchu dobrze prawisz Żyleta nie jest dla wszystkich.

odpowiedz
Władeczek - 12.04.2019 / 10:19, *.netfala.pl

Informuje was, że nie będę na meczu. Nie mogę po prostu, mówię wam, daję słowo. Nie miejcie mi za złe, że nie przyjdę ale wyjeżdżam. Na następnym meczu już będę i się widzimy faken. Tym razem obejrzę multilige z maciorą u boku on the rocks.

odpowiedz
Cezary1916 - 12.04.2019 / 10:02, *.com.pl

@LegijnyStarogard: dawaj po meczu do Źródła zjesz dobrą pizzę wypijesz browara i spotkasz ekipę również wracając tym samym flixsem co ty tylko że my z Zachodniego wracamy a Młociny są następnym przystankiem na naszej drodze.Pozdrawiam

odpowiedz
Bohdan - 12.04.2019 / 08:47, *.com.pl

@LegijnyStarogard:
Nic specjalnego mi nie przychodzi do głowy w pobliżu Młocin. Ja osobiście bym zostal do tej 22 w centrum i stamtąd metrem ruszył w kierunku Młocin. Będziesz miał i ogromny wybór lokali i szybki transport do pętli na Bielanach.

odpowiedz
lipa - 11.04.2019 / 23:29, *.centertel.pl

Nie rozumiem czemu tak mało osób na Żylecie.... sobota, godzina 18.00 a ilu osobom się musi nie chcieć ruszyć dupy... w złą stronę to poszło

odpowiedz
zorientowany - 11.04.2019 / 22:07, *.chello.pl

@LegijnyStarogard: możesz skoczyć do Maca, są kupony

odpowiedz
LegijnyStarogard - 11.04.2019 / 19:46, *.chello.pl

Witajcie bracia legionisci i siostry legionistki ;-) Super badzo fajne i zacne te wszystkie nasze akcje mobilizacyjne jak i challenge rzucane innym kibolom po szalu ale ja akurat z innej beczki teraz...I odrazu do ew.1% uprzejmych inaczej-nie kierujcie do mnie swych wypocin o TripAdvisorach itp.itd.Pytanie kieruje glownie do prawilnych legionistow z Bielan,poniewaz mozeciecie jak sadze najlepiej mi polecic co do jakosci i bliskosci wzgledem metra Młociny przy Kasprowicza 145-dokladnie chodzi mi o gastrolokal,pub,bistro,restauracje,cokolwiek,polskiego czy zagranicznego-gdzie w w.wymienionej okolicy proponujecie smaczna i stosunkowo tania szamke(2 warunek nie az tak konieczny;)?Mam po 23 Flixa powrotnego w polnocne rubieze naszego kochanego Krolestwa Polskiego,totez na powrocie z meczu a przed odjazdem ze StoLicy chcialbym sie nieco posilic,stad pytanie wlasnie do Was bo jednak Wasza opinia bd najblizsza prawdy jak dla mnie w porownaniu do tych wszystkich komentow odnosnie roznych lokali tamtejszych-gdzie najlepiej to zrobic na Waszym rewirze,mam na mysli te jakosc szamy do ceny,bliskosc lokalu i gdzie stos.najmniejszy tam moze byc ruch w nadchodzaca sobote w porze od tej 20-22...Licze na trafne podpowiedzi z Waszej strony,z gory dzieki i do zobaczyska na meczu z Pogonia mordeczki!

odpowiedz
Tomek - 11.04.2019 / 17:23, *.chello.pl

Poco ta spina? Zostało ponad 2000 wolnych na żylete. Kto miał kupić już kupił. Poco ciągać kogoś na siłe na żylete. Zróbcie tą oprawę na Deyny. Tam komplet murowany bo zostało 240 biletów i po sprawie.

odpowiedz
SEBO(L) - 11.04.2019 / 17:19, *.centertel.pl

P.S. Zbiórka na oprawę...

odpowiedz
Kalbar - 11.04.2019 / 16:50, *.chello.pl

Znów fajna inicjatywa NS, ale co z tego skoro zarząd klubu i tak to zniweczy.

odpowiedz