Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Runjaic: Gratuluję Legii wygranej

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaic (trener Pogoni): Myślę, że to był bardzo dobry mecz dla kibiców. Było wiele sytuacji podbramkowych i okazji strzeleckich. W pierwszej połowie zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Legia miała kilka szans, lecz to normalne, kiedy gra się z drużyną z czołówki tabeli. Jeżeli w kilku sytuacjach bylibyśmy jednak skuteczniejsi, to podwyższylibyśmy wynik. W drugiej połowie straciliśmy bramki po naszych błędach. Legia pokazała swoją jakość, więc nie możemy narzekać, że przegramy. Kiedy wynik był niekorzystny podjęliśmy pełne ryzyko w grze, ale to nie wystarczyło.

Jesteśmy zadowoleni ze zdobyczy punktowej w Ekstraklasie. Zrealizowaliśmy nasz cel, którym był awans do grupy mistrzowskiej. Na początku sezonu wyglądaliśmy bardzo źle. Z biegiem czasu chłopcy jednak pokazali, że zasługują na wyższe miejsce. Teraz przed nami siedem meczów, w których będziemy rywalizowali z najlepszymi. Będzie to dla nas okazja do zbierania potrzebnego doświadczenia. Ten sezon jeszcze się dla nas nie skończył. W następnych tygodniach będziemy ciężej trenować, aby jak najwięcej meczów wygrać w fazie finałowej. Jeszcze raz gratuluję Legii, a naszym kibicom, którzy przyjechali do Warszawy, serdecznie dziękuję.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Zlb82 - 14.04.2019 / 09:20, *.t-mobile.pl

I to jest klasa gość!!!

odpowiedz
Ponti - 13.04.2019 / 22:53, *.chello.pl

Dzięki Bracia ze byliście !

odpowiedz
Ibis - 13.04.2019 / 21:43, *.chello.pl

Brawo trener, brawo Pogoń!

odpowiedz
L - 13.04.2019 / 20:55, *.vectranet.pl

Trener z klasą, powodzenia w dalszej walce o 2, 3 miejsce :)

odpowiedz
m4pierwszy - 13.04.2019 / 20:41, *.com.pl

merytorycznie i z głową

odpowiedz
Szmu(L)ki - 13.04.2019 / 20:29, *.inetia.pl

Klasa wypowiedź. Szanuję.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.