Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin | Iuri Medeiros i Andre Martins - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Przebudzili się po przerwie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa po emocjonującym spotkaniu pokonała na własnym stadionie Pogoń Szczecin. Do przerwy lepsi o jednego gola byli przyjezdni, lecz po zmianie stron wszystko się odmieniło. Mistrzowie Polski trzykrotnie pokonali bramkarza przeciwników, dzięki czemu wygrali cały mecz 3-1. Gole strzelili: Carlitos, Medeiros oraz Fojut (samobój). Dzięki temu zwycięstwu oraz porażce Lechii, stołeczny klub zrównał się z liderem punktami.

Kilka chwil po pierwszym gwizdku sędziego szansę miał Kasper Hamalainen, ale jego uderzenie przeleciało nieznacznie obok bramki. Pogoń odpowiedziała w 6. minucie. Wtedy z rzutu wolnego przymierzył Radosław Majewski i skutecznie do boku piłkę odbił bramkarz Legii. Za kilka minut goście byli już bardziej precyzyjni. Z rzutu wolnego dośrodkował Ricardo Nunes, a ładnym uderzeniem głową Cierzniaka pokonał Adam Buksa. Legioniści popełnili w tej sytuacji błąd w kryciu. Napastnik Pogoni wyskoczył nieatakowany przez żadnego z przeciwników.

Po stracie gola warszawski zespół został nieco zepchnięty do defensywy. Częściej po polem karnym rywali była Pogoń, która straszyła dokładnymi dośrodkowaniami do Buksy. Legioniści mieli kłopoty z konstruowaniem akcji, które najczęściej kończyły się niedokładnymi dośrodkowaniami. W 28. minucie z rzutu wolnego futbolówkę kopnął Andre Martins i końcówkami palców poza linię końcową wybił ją Łukasz Załuska. Chwilę później bramkarz Pogoni dwukrotnie uratował swój klub. Najpierw odbił próbę Szymańskiego, a za moment zbił na poprzeczkę główkę Mateusz Wieteski.

Niewiele przed końcem pierwszej połowy wreszcie ładna akcja graczy Aleksandara Vukovicia. Iuri Medeiros uruchomił na skrzydle Marko Vesovicia, ten dośrodkował do Kaspera Hamalainena, a jego uderzenie wspaniałą interwencją obronił Załuska. Jak do tej pory mistrzowie Polski nie mogli znaleźć sposobu na bardzo dobrze dysponowanego gracza szczecińskiej ekipy.

Zaraz po zmianie stron Legia doprowadziła do remisu! Carlitos dostał podanie ze skrzydła, będąc w szesnastce był kompletnie nieatakowany co wykorzystał posyłając mocne uderzenie w kierunku dalszego słupka. Piłka przeszła jeszcze po palcach Załuski i ostatecznie zatrzepotała w siatce. Nie zdążyliśmy jeszcze nacieszyć się ze strzelonego gola, a Pogoń ponownie musiała rozpoczynać grę od środka pola! Medeiros zwiódł obrońcę i strzałem w długi róg wyprowadził warszawski klub na prowadzenie. Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od jednego z obrońców, co sprawiło, że bramkarz był kompletnie bezradny.

Po godzinie gry dobre prostopadłe podanie otrzymał Szymański, który wygrał wyścig o piłkę z Załuską. Niestety, pomocnikowi zabrakło nieco sprytu, aby przelobować bramkarza i ostatecznie zaprzepaścił doskonałą okazję na podwyższenie wyniku. Pogoń musiała zacząć grać bardziej ofensywnie, dzięki czemu Legia miała okazje do przeprowadzania szybkich kontr. W 73. minucie trzeci gol dla stołecznej drużyny, który już definitywnie przesądził o losach spotkania. Z lewej strony dośrodkował Luis Rocha, a piłkę do własnej siatki skierował Jarosław Fojut.

Do końcowego gwizdka Legia kontrolowała przebieg wydarzeń na murawie. Grała uważnie w defensywie, czekając na możliwość wyprowadzenia kolejnego zabójczej akcji. Okazję miał jeszcze m.in. wprowadzony Sandro Kulenović, ale Chorwat zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i zdążyli uprzedzić go o obrońcy.

Legia Warszawa 3-1 (0-1) Pogoń Szczecin
0-1 12' Buksa
1-1 47' Carlitos
2-1 50' Medeiros
3-1 73' Fojut (s)

Legia: 33. Radosław Cierzniak - 20. Marko Vešović, 4. Mateusz Wieteska, 55. Artur Jędrzejczyk, 16. Luís Rocha - 45. Iuri Medeiros (81, 32. Miroslav Radović), 7. Domagoj Antolić, 24. André Martins, 22. Kasper Hämäläinen (71, 26. Cafú), 53. Sebastian Szymański - 27. Carlitos (75, 99. Sandro Kulenović)

Pogoń: 1. Łukasz Załuska - 22. David Stec, 23. Jarosław Fojut (76, 7. Spas Delew), 33. Mariusz Malec, 77. Ricardo Nunes - 27. Sebastian Kowalczyk (53, 19. Michał Żyro), 28. Tomás Podstawski, 17. Zvonimir Kožulj, 14. Kamil Drygas, 10. Radosław Majewski (58, 11. Soufian Benyamina) - 18. Adam Buksa

żółte kartki: Wieteska, Vešović, André Martins - Kowalczyk, Fojut, Drygas

sędziował: Wojciech Myć (Lublin)
widzów: 22 666

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (64)

+dodaj komentarz
ZBIG - 17.04.2019 / 17:52, *.chello.pl

TRZY MECZE 9pkt!!!!NIE MA CO MARUDZIĆ!!!

odpowiedz
Marcin - 15.04.2019 / 00:01, *.plus.pl

Mam nadzieję że szybko wspólnie dojdziemy do wniosku że sprzedaż piwa na Żylecie to nie najlepszy pomysł.

odpowiedz
DawidL - 16.04.2019 / 20:50, *.play-internet.pl

@Marcin: Zgadzam się dla Legii przychodzę a nie ma piwo są osoby co połowy meczu nie widziały bo musiały iść po piwo.Rozumiem po meczu się napić spoko ale nie dość że dużo osób już przychodzi pijanych to jeszcze szukają ciągle piwa (L)

odpowiedz
Fcm - 14.04.2019 / 23:43, *.centertel.pl

Klub się nie popisał... Kasa na bilety poszła, a i tak trzeba było w kasie kupic. Żadnej informacji na stronie nie było że payU nie działa. Miała być rekompensata a placiliśmy normalnie.

odpowiedz
Matwij - 14.04.2019 / 23:18, *.orange.pl

Hiszpan, a co Ci przyszło do głowy że Vadis wróci?! To że miło wspomniał o Legii w jednym z wywiadów nie znaczy że do nas wróci bo Legii niestety na niego NIE STAĆ! Ani na transfer ani na późniejsze wynagrodzenie.

odpowiedz
graba80 - 14.04.2019 / 22:14, *.optikomp.pl

Mój syn zgubił na meczu portfel. Były tam jego dokumenty i jakieś drobne. Dziś jeden z kibiców pofatygował się do domu żeby oddac znalezione rzeczy. Ponieważ nie byłem podczad momentu zwrotu za pośrednictwem Legionisci.com chciałbym serdecznie podziękować. Jutro zaczyna egzaminy do średniej, a zagubiona legitymacja na pewno sie przyda. Wielkie dzieki raz jeszcze. Szacunek.

odpowiedz
Jo sie pytom - 14.04.2019 / 19:11, *.t-mobile.pl

Czy ktoś wie co sie dzieje ze Świetlówką?

odpowiedz
Wojti - 14.04.2019 / 16:13, *.tpnet.pl

Niezły mecz.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 14.04.2019 / 15:56, *.chello.pl

Zawsze walcze z ignorantami i malkontentami ale po wczorajszym wypada sie zapytac: co dzieje sie z Legia w pierwszych polowach?! Ta nonszalancja i olewanie sa niewybaczalne!

odpowiedz
Bear - 14.04.2019 / 12:42, *.centertel.pl

Powoli zmieniam zdanie co do zaciągu z Portugalii.
Rocha, z każdym meczem wyglada co raz lepiej na lewej obronie, Medeiros również z każdym meczem co raz lepiej, widać ze facet ma fantastyczna technikę , świetnie nad nią panuje. Ale 6 mln euro w obecnej chwili to chyba za wysoka cena, zreszta nawet gdyby kosztował 3 mln to nie byłoby Legii stać żeby go wykupić.
Mimo wszystko liczę , ze jakoś się dogadają , może przedłużenie wypożyczenia ?
Bije się w pierś i przyznaje , ze Rocha i Medeiros zaczynaja wnosić do drużyny wiele dobrego.

P.S Co do Agry , zdania nie zmienię

odpowiedz
zduneq - 17.04.2019 / 12:08, *.inetia.pl

@Bear:
Podobno Pinto wymagał najwiecej od swojego zaciągu.A czemu?Bo on za nich odpowiadał.Wiedział, że jeśli się nie sprawdzą to cała wina spadnie na niego.
Jak widać póki co 3/4 transfery wypaliły.Szkoda tylko, że Medeiros dopiero teraz, ale kto wie może przesądzi o losach mistrzostwa.Może uda się przedłużyć wypożyczenie.
A co do Agry.Może gośc od pali jak zeszła z niego presja.Oby, ale i tak transfery Pinto należy uznać za trafione.Dodatkowo postawił na Majeckiego , który pokazał co potrafi i będą z niego ludzie.Dał szanse Kulenoviciowi.Zasmakował ekstraklasy, a on odwdzięczył się 4 bramkami i asystą.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 14.04.2019 / 12:31, *.t-mobile.pl

Moim skromnym zdaniem, pierwsza połowa była nerwowa z uwagi na brak Kuchego na boisku. Ale to tylko moje zdanie. Hejt na Kuchego sobie darujcie, to najbardziej aktualnie związany z klubem zawodnik, totalne przeciwieństwo sezonowych najemników czy chińskich dezerterów. On jedyny w zasadzie ma prawo całować herb na koszulce po strzelonej bramce.

odpowiedz
hawryl74 - 14.04.2019 / 11:38, *.virginm.net

Wyglądało to o wiele lepiej jak za Sa Pinto.
Nie oszukujmy się nikt z dnia na dzień nie zrobi z tej drużyny Ajaxu.
Mamy indywidualności piłkarskie, które przewyższają technicznie piłkarzy z ekstraklasy, i to widać.
Jestem dobrej myśli, że skończymy ten sezon na pierwszym miejscu.
Mentalnie jesteśmy dużo dojrzalsi jak pozostałe ekipy i w tym najważniejszym momencie jaki jest finisz rozgrywek poradzimy sobie z tym lepiej.
Lechia już wie że punktowo ich mamy i mogą im zacząć łydki dygotać, ale puchar pewnie zdobędą.
Pozdrawiam braci po sza(L)u.

odpowiedz
Mr T - 14.04.2019 / 10:08, *.mm.pl

Pierwsza połowa trochę na stojąco - tylko 54 km przebiegnięte. Druga zdecydowanie lepiej - 61.

odpowiedz
Mlbets - 14.04.2019 / 11:58, *.centertel.pl

@Mr T:

Różnica wynika z... wyniku.
W pierwszej połowie był ciągły atak więc i biegać nie było po co. W drugiej przy prowadzeniu naturalnie było więcej gry bez piłki to i kilometrów więcej.

odpowiedz
Mr T - 14.04.2019 / 17:29, *.mm.pl

@Mlbets: pierwsza połowa do 20-25 minuty w naszym wykonaniu była po prostu słaba. Na szczęście drużyna wzięła się w garść.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.04.2019 / 08:40, *.inetia.pl

Cierzniak 4
Vesović 3
Wieteska 4
Jędrzejczyk 4
Luis Rocha 4
Medeiros 4
Antolić 3
Andre Martins 4
Hamalainen 4
Szymański 3
Carlitos 5
Cafu 3
Kulenović 3
Radović 3

odpowiedz
Gienek - 14.04.2019 / 08:39, *.play-internet.pl

Niezły mecz, początek słaby ale pozniej dali rade. Z taką grą mitrz jest w zasięgu ręki.

odpowiedz
Hiszpan - 14.04.2019 / 08:23, *.t-mobile.pl

Utrzymać ten skład oczywiście oprócz Agry. Jakby wrócił Vadis perspektywy robią się ciekawe....

odpowiedz
Marcin 7 - 14.04.2019 / 08:12, *.com.pl

Wracam do do mu z pracy a tu 0-1
Ogladam dalej a tu 3 - 1
Vuko zostań
A liga znowu jak dla mnie ciekawa

odpowiedz
antyk - 14.04.2019 / 08:09, *.207.216

No,no panowie zaimponowaliście mi.Byłem pewien że już z tymi piłkarzami nie da się dobrze grać a tu taka miła niespodzianka,nawet Carlitos wczoraj był jakby mniej irytujący na boisku,Rocha dobrze wrzucał ,Wieteska pokazywał się dobrze w ofensywie a Hama rozgrywał jak profesor.Aż trudno w to uwierzyć że można w tak krótkim czasie aż tak poprawić swoją grę.Brawo. (L)

odpowiedz
filand - 14.04.2019 / 00:33, *.t-mobile.pl

Dziękuję za 3 punkty. Proszę o jeszcze.

odpowiedz
Szyszko - 14.04.2019 / 00:11, *.plus.pl

# po Mistrza!! Vuko wiesz chyba po tym meczu jakie zmiany i jedziemy z tą ligą

odpowiedz
(L)eo - 13.04.2019 / 23:18, *.t-mobile.pl

Wspaniale jest oglądać tak grająca i walcząca Legię. Takiego zaangażowania i wałki jaka pokazują odkąd nie ma Sa Pinto nie widziałem od dawna,brawo. Co do zaciągu Portugalskiego mieliśmy dziś przykład, porównanie Szymańskiego do chociażby Rochy. Nie mam pytań. Jestem pod wrażeniem jak Luis ogarnia lewą stronę,już nie chce Hlouska. Szkoda tylko że Medeiros z nami nie zostanie, wciąga ta ligę nosem. Idziemy po mistrza, Lechia już robi pod siebie, wystarczyło posłuchać konferencji Rudego:D cała Legia zawsze razem!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 14.04.2019 / 07:55, *.centertel.pl

@(L)eo: "Medeiros wciąga ta ligę nosem."
Nie przesadzajmy. Ta bramka wczoraj wyszła mu piękna, ale więcej w tym szczęścia niż umiejętności, bo była po... rykoszecie! ;-)
Po grajku za 6 mln euro spodziewałbym się o wiele więcej.

odpowiedz
Szpilordzik - 13.04.2019 / 22:49, *.t-mobile.pl

I jeszcze jedno mi sie nasunelo na mysl, mamy Sagana z Vukiem... To czemu Legia nie strzela z dystansu tylko Cafu od kiedy jest w druzynie to tylko on stara sie strzelac a nie wchodzic do bramki? Kurde niech ten Sagan im wpoi ze jak rywal nie da wejsc do bramki to trzeba napierdzielac w ta bude

odpowiedz
genzo - 14.04.2019 / 10:03, *.play-internet.pl

@Szpilordzik:
Vukiem??

odpowiedz
matus007 - 13.04.2019 / 22:41, *.play-internet.pl

YES, YES, YES najważniejsze 3 pkt, no no Portugalczycy zaczynają rządzić w tej Lidze. haah

odpowiedz
Szpilordzik - 13.04.2019 / 22:37, *.t-mobile.pl

Mam pytanie do "znawcow": jak oceniacie krytykanci zaciag portugalczykow??
I ode mnie pare slow: carlitos medeiros cafu martins to technika cala ekstraklape zjadaja zwlaszcza medeiros, w drugiej polowie taki luz u carlitosa ze to jest szok, medeiros robi jak chce i co chce, martins sobie pogrywa na luzie, wbija cafu na wyjepaniu, pykaja jak chca...i dlatego nie ma sie co dziwic ze Legia woli sciagnac zagranicznych grajkow niz polaczkow-po co przeplacac gdzie technicznie tzw zaciag robi kolosalna roznice az chce sie ogladac, kapitalny mecz L w 2ugiej polowie... Oby ta werwa i zlosc na mistrza zostala w zawodnikach do konca...
Pozdrawiam Bracia i Siostry z Brzegu opolskiego

odpowiedz
Królik - 13.04.2019 / 23:19, *.play-internet.pl

@Szpilordzik: W Brzegu Opolskim to chyba kibole Śląska Wrocław są, jak żeś się tam uchował? Nie boisz się chodzić w szaliku po mieście, czy tylko z partyzanta?

odpowiedz
Andrzej - 13.04.2019 / 23:39, *.centertel.pl

@Szpilordzik: polaczkow? co to ku...wa jest?


odpowiedz
Szpilordzik - 14.04.2019 / 00:18, *.t-mobile.pl

@Królik: byl kiedys fajny pub u mnie, tam i piwo maszyny staly i mozna bylo cos podjesc, wlascicielem byl starszy gostek ktory byl 35letnim stazem za slunskiem, knajpke mial vylepkowana wks motorem skisla i lechia, dogadywalismy sie bo tam przychodzilem na piwo jak byl mecz Legi...ale to co sie dzialoto przedszkole, zawsze jureczek pil na Legii nigdy na swym slunsku, a jak popil to zawsze mnie wskazywal ze ja kibicuje Legii, jedni sie burzyli inni patrzyli z niedowierzaniem, ale zawsze jak sral pode mnie ze ja za L to zawsze stawalem i darlem ryja: tak to ja jestem za Legia, mam dziare na lydce i pier...li mnie zdanie innych, Brzeg jest moim miastem gdzie prawie sto procent jest za slaskiem ale ja bylem jestem i bede za Legia i nikt jak i nic tego u mnie nie zmieni, zatem zdrowie nasze... I tak sie skonczylo jego pajacowanie...takie to jest zycie w mniejszym miescie gdzie mego klubu nie ma ale trudno...taka specyfika mego miasta i regionu... Pozdrowki

odpowiedz
Mrmrovek - 13.04.2019 / 22:12, *.t-mobile.pl

Kurcze pieczyste Może wymyślimy jakąś akcję żeby Na tym Sosnowcu faktycznie Teraz trybuny miały Full ludziskków na trybunach PANOWIE i PANIE kibice Weźmy się do roboty Trybuny nie pajają optymizmem A do Olipipii Elbląg gratulacje i tak trzymajmy

odpowiedz
Bear - 13.04.2019 / 22:04, *.orange.pl

Po pierwszych 25 minutach, przyznam że obawiałem się o wynik, grali bardzo nieporadnie.
Końcówka pierwszej połowy dużo lepsza, a druga połowa to już pełna kontrola, piękne akcje i gole.
Ta drużyny po odejściu Pinto wygląda tak , jakby zmieniono również zawodników.
Kolejny świetny mecz Martins-Medeiros-Carlitos.
Szymański powinien potrenować na siłowni i poćwiczyć celność podań i skuteczność dryblingów, bo robi dużo zamieszania ale bez pożytku dla drużyny.
Generalnie wielki plus dla drużyny.

odpowiedz
(L)istek - 13.04.2019 / 22:03, *.play-internet.pl

Dobre było:)

odpowiedz
Normalny człowiek - 13.04.2019 / 21:41, *.chello.pl

Jest duży postęp w grze.
Wraca przyjemność z oglądania Legii.
Na trybunach też jest nowa energia.
Dobrze, że w tym kierunku to poszło...bo mogło być różnie.
Gramy o mistrza

odpowiedz
MatWij - 13.04.2019 / 21:29, *.chello.pl

Bez względu na końcowe miejsce w tabeli życzyłbym sobie prezesa który ma pojęcie o piłce i zarządzaniu klubem piłkarskim.

odpowiedz
Korek - 13.04.2019 / 21:46, *.chello.pl

@MatWij:
Rzadki - szczególnie w pomeczowej euforii - głos rozsądku!

odpowiedz
jim - 13.04.2019 / 20:54, *.tpnet.pl

7 kolejek w których kążdy będzie wyrywał sobie włosy żeby zabrac nam punkty więc łatwo nie będzie ale ostatnie mecze i dużo lepsza gra napawa optymizmem.

odpowiedz
wrt - 13.04.2019 / 20:32, *.vectranet.pl

Jedyne co można powiedzieć o Ukochanej Legii teraz to że nie jest najgorzej.

odpowiedz
W(L) - 13.04.2019 / 20:28, *.chello.pl

Fajne się patrzyło na 2 połowę,Kulenovic to jest padaka

odpowiedz
Heniek - 13.04.2019 / 20:27, *.chello.pl

Wy myślicie że ostatnie wygrane to zasługa zmiany sztabu trenerskiego? Bzdura! To brak Kucharczyka sprawia, że Legia wygrywa.

odpowiedz
fan Kuchego - 13.04.2019 / 21:03, *.t-mobile.pl

@ Heniek: idiota!

odpowiedz
Arek - 14.04.2019 / 00:19, *.tpnet.pl

@ Heniek: a z Jagą to niby jak wygrali? I pamiętasz może kto miał przy drugiej bramce asystę?

odpowiedz
Nikki - 14.04.2019 / 04:03, *.chello.pl

@ Heniek:
Kolego, z Kuchym przegiąłeś. Ale to Twoja choroba...

odpowiedz
AAA - 14.04.2019 / 06:28, *.inetia.pl

@ Heniek: Ale z ciebie pała !

odpowiedz
dejne3 - 14.04.2019 / 07:17, *.plus.pl

Henik:położył Heniek jajka na pieniędzy i ucioł ,jaki Ty głupi jesteś .Zanim napiszesz to pomyśl leszcze barowy

odpowiedz
Heniek - 14.04.2019 / 10:07, *.chello.pl

@dejne3: No to bardzo ciekawy jestem czy mi to powiesz pod stadionem. Ustawka?

odpowiedz
Honor Legionisty - 13.04.2019 / 20:18, *.play-internet.pl

To jest niesamowite jak Vuko tchnal nowego ducha do drużyny i gra diametralnie zmieniła się na lepsze jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Cała Legia Zawsze Razem !

odpowiedz
Zubrzyk - 14.04.2019 / 23:16, *.vectranet.pl

@Honor Legionisty: Bo do trenerki to trzeba kogoś z jajami, a nie taką Panienkę jak Pinto! Po drugie Vukovic ma klub w sercu to widać.

odpowiedz
xRay(L) - 13.04.2019 / 20:15, *.play-internet.pl

Brawo Legia!!

odpowiedz
KibicL - 13.04.2019 / 20:13, *.vectranet.pl

Jest nieźle a mogłoby być dużo lepiej. Wystarczyło wywalić tego portugalskiego kretyna jedną dwie kolejki wcześniej.

odpowiedz
Tarchomin(L) - 13.04.2019 / 20:11, *.net.pl

Kulenovic wypad

odpowiedz
emil22 - 13.04.2019 / 20:10, *.mm.pl

Witam wszystkich! Prosiłbym o wypełnienie 5 minutowej ankiety o zakładach bukmacherskich. Jest to część mojej pracy magisterskiej. Z góry bardzo wszystkim dziękuję!
http://ankiety.ekonomia.umcs.lublin.pl/index.php/survey/index/sid/117673/newtest/Y/lang/pl

odpowiedz
wykładowca - 13.04.2019 / 21:12, *.play-internet.pl

@emil22: poszło, oby przydało się

odpowiedz
Krzysiek - 13.04.2019 / 20:06, *.centertel.pl

Dzięki Legio.

odpowiedz
Tomek - 13.04.2019 / 20:01, *.ip-point.pl

Jakos nieslychac narzekan na loczka? Co jak co, ale za moich czasow czyli ostaynie 25 lat legia nie biła a sie o mistrza tyle razy z rzędu

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 13.04.2019 / 20:50, *.btcentralplus.com

@Tomek: MIODUSKI OUT !!!!!! Zlodziej i nieudacznik. Ma szczescie ze jest Vuko. Zobaczymy jakiego nieudacznika sprowadzi na trenera w maju !!!!

odpowiedz
Rafix - 13.04.2019 / 21:08, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: heheheh

odpowiedz
tomiacab - 14.04.2019 / 07:51, *.virginm.net

@MIODUSKI OUT !!!!!: Dokadnie tak jest. Loczka ocenimy po tym co zrobi z pozycjá trenera po sezonie. Jego kolejnym sprawdzianem to bédá el. do pucharów.

odpowiedz
Mariol - 13.04.2019 / 20:00, *.wanadoo.fr

Super,śledzie pokonane,Lechia przegrała.Bedzie mistrz.

odpowiedz
raf - 13.04.2019 / 21:19, *.virginm.net

@Mariol:
sam jestes śledziem

odpowiedz
P-L - 13.04.2019 / 21:24, *.net.pl

@Mariol: żabojadzie (IP) nie jątrz i sp....

odpowiedz
xRay(L) - 13.04.2019 / 21:43, *.net.pl

@Mariol: stul dziub

odpowiedz