Łukasz Załuska i Domagoj Antolić - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Pogonią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Niemal taki sam dystans pokonali piłkarze obydwu drużyn, posiadanie piłki także rozłożyło się prawie po połowie. Legioniści za to częściej zagrażali bramce Pogoni. Raz trafili w poprzeczkę, raz w słupek i co najważniejsze trzy razy do bramki. dystans Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
kitus - 14.04.2019 / 15:35, *.tpnet.pl

Niech sra pinto przygotuje legie do nowego sezonu☺☺☺☺☺☺

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.