fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

VIDEO

Film z oprawą: Cel jest oczywisty dla każdego legionisty

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na wyjście piłkarzy na boisko kibice Legii zaprezentowali na Żylecie efektowną kartoniadę. Poniżej możecie obejrzeć materiał filmowy:



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Kebaboszi - 14.04.2019 / 16:29, *.plus.pl

Dla mnie super! Taka kartoniada to Mistrzostwo!!!

odpowiedz
KAMI(L) - 14.04.2019 / 16:08, *.chello.pl

Tylu ludzi stało na górze po bokach, niektórzy się nawet pchali w te miejsca "wyłączone" przez NSów, a i tak ci co trzymali kartony musieli podnosić nie raz po 2, tak ciężko Wam k#rw@ chociaż na czas oprawy się przemieścić do środka trybuny żeby wszystko wyszło jak należy?! Bo moim zdaniem bardziej to zadecydowało o średniej czytelności niż szczegółowość choreografii.

odpowiedz
Sosnowiec - 14.04.2019 / 12:28, *.centertel.pl

Tak jak wy zdobędziecie mistrzostwo tak i My sie utrzymamy jedno i drugie abstrakcja !!

odpowiedz
taradajka - 14.04.2019 / 16:14, *.mm.pl

@Sosnowiec: czy My wchodzimy tobie na strony lechii? Odpuść sobie, miłej niedzieli życzę!

odpowiedz
PrzemoL - 14.04.2019 / 10:46, *.chello.pl

Szczerze, to oprawa fajna i... niestety nic ponadto. Zdecydowanie mieliśmy już lepsze. Moim zdaniem jest trochę mało czytelna, ale to (jak już ktoś wspomniał) przez wysoką szczegółowość poszczególnych elementów. Myślę, że gdyby ta konkretna oprawa pojawiła się w formie malowanego płótna, wielkiej sektorówki, to i wszystkie zamieszczone szczegóły byłyby dużo lepiej widoczne, a sama oprawa zrobiłaby większe wrażenie. Tak na przyszłość, to uważam, że kartoniady lepiej robić z mniejszą ilością szczegółów, trochę prostsze motywy wyjdą lepiej, bo i wszystko będzie czytelniejsze. Niemniej, pomysł i przesłanie mega, więc jakbym miał oceniać to dałbym między 6,5/10 a 7/10.

odpowiedz
Major - 14.04.2019 / 15:21, *.multimo.pl

@PrzemoL: wymyśl coś czytelnego dzbanie. Każda oprawa jest godna pochwały. Trzy w cztery pajacu

odpowiedz
PrzemoL - 14.04.2019 / 19:26, *.chello.pl

@Major: A czy ja powiedziałem, że jest zła, dzbanie? Pochwaliłem pomysł i przesłanie, ale widać, dla ciebie (specjalnie z małej litery, idiotów nie szanuję) jak ktoś nie powie, że oprawa 10/10 to trzeba cisnąć. Zaparz sobie jakiejś melisy, albo zajmij pracą, bo wylewasz niepotrzebnie frustracje. Nie pozdrawiam.

odpowiedz
9 - 15.04.2019 / 09:47, *.net.pl

@Major:

odpowiedz
Mrok - 14.04.2019 / 08:17, *.chello.pl

Oprawa słuszna, może i mało widowiskowa ale motywująca. Trochę na niektórych literach mogło wyjść lepiej ale poziom szczegółowości był duży.

Osobiście sugeruję aby w przyszłości w Dzień Pamięci taki jak wczoraj wywiesić chociaż jakiś transparent dla katyńczyków Legii. Upamiętniamy rożne historyczne rocznice, Żołnierzy Wyklętych regularnie, z którymi Legia nie miała zbyt wiele wspólnego a o wielu własnych zawodnikach i działaczach pomordowanych w Katyniu zupełnie nie pamiętamy.

Lista tu: https://legia.warszawa.pl/katynska-hekatomba/

odpowiedz
Cortez - 14.04.2019 / 06:16, *.play-internet.pl

Lipa

odpowiedz
Koras - 14.04.2019 / 07:40, *.t-mobile.pl

@Cortez: Sam jesteś lipa

odpowiedz
Kiepsko - 13.04.2019 / 23:44, *.mm.pl

Według mnie przy takich zapowiedziach kiedy oprawa miała być na meczu ze Śląskiem to kiepsko wyszlo. Ogólnie oprawa super jak chodzi o "drogowskaz" na mistrzostwo. Ale przy szykowanou "kanady" to z piro kiepsko

odpowiedz
Svenson - 13.04.2019 / 23:32, *.vectranet.pl

Całe dwiesta złotych dałem na oprawę!
Myślałem że będzie lepsza!

odpowiedz
Daras 40 - 14.04.2019 / 00:31, *.chello.pl

@Svenson: daj więcej jak Ci szkoda 200 dwuseta to żaden legionista z Ciebie

odpowiedz
Wielki dzi - 13.04.2019 / 23:08, *.play-internet.pl

LEGIA MISTRZ MISTRZ MISTRZ

odpowiedz
LWL - 13.04.2019 / 21:53, *.tpnet.pl

Oprawa mistrzowska to "L" nic nie pozostaje jak zostac MIstrzem RP po raz 4 z rzedu ! "L" !!!

odpowiedz
News⚽️Legia! - 13.04.2019 / 21:30, *.70.58

Gratulacje!

odpowiedz
Wasior - 13.04.2019 / 21:17, *.centertel.pl

Mistrzostwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Mok - 13.04.2019 / 20:18, *.chello.pl

Kosmos!

odpowiedz