Łukasz Gutkowski oraz Daniel Ławrynowicz
REKLAMA

Wyniki legionistów w PŚ w Sofii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W stolicy Bułgarii zakończyły się drugie w tym sezonie zawody Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, w których startowało dwóch legionistów. Łukasz Gutkowski bardzo dobrze zaprezentował się już w kwalifikacjach, w których zajął 1. miejsce w gr. A, Daniel Ławrynowicz awansował do finału z trzeciego miejsca w grupie C.

Niestety Łukasz w finałach wystąpił tylko w pływaniu (16 miejsce), a podczas zawodów szermierczych doznał urazu w trakcie dziewiątej walki i nie dokończył rywalizacji w kolejnych dyscyplinach. Ławrynowicz ukończył zawody PŚ na miejscu 12 - znacznie lepszym niż podczas pierwszych zawodów w Kairze. Daniel był 33. w pływaniu, 15. w szermierce (17 wygranych walk), 18. w jeździe konnej (293 pkt.), a bieg ze strzelaniem ukończył na miejscu szóstym (11:12,80 min.).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.