Łukasz Gutkowski oraz Daniel Ławrynowicz

Wyniki legionistów w PŚ w Sofii

W stolicy Bułgarii zakończyły się drugie w tym sezonie zawody Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, w których startowało dwóch legionistów. Łukasz Gutkowski bardzo dobrze zaprezentował się już w kwalifikacjach, w których zajął 1. miejsce w gr. A, Daniel Ławrynowicz awansował do finału z trzeciego miejsca w grupie C.

Niestety Łukasz w finałach wystąpił tylko w pływaniu (16 miejsce), a podczas zawodów szermierczych doznał urazu w trakcie dziewiątej walki i nie dokończył rywalizacji w kolejnych dyscyplinach. Ławrynowicz ukończył zawody PŚ na miejscu 12 - znacznie lepszym niż podczas pierwszych zawodów w Kairze. Daniel był 33. w pływaniu, 15. w szermierce (17 wygranych walk), 18. w jeździe konnej (293 pkt.), a bieg ze strzelaniem ukończył na miejscu szóstym (11:12,80 min.).