fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Martins: Zagraliśmy dobry mecz

Fumen, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Wiedzieliśmy, że Pogoń dobrze wykonuje stałe fragmenty gry, zresztą odczuliśmy to na właśnie skórze bo straciliśmy gola po rzucie wolnym. Następnie kontrolowaliśmy ten mecz, stworzyliśmy wiele dogodnych okazji, jednak byliśmy nieskuteczni. Drugą połowę zaczęliśmy od zdobycia bramki, więc grało nam się o wiele łatwiej – powiedział po meczu z Pogonią Andre Martins.

- Wygraliśmy z Pogonią, zagraliśmy dobry mecz, a do tego Lechia przegrała każda z tych informacji zwiększa naszą pewność siebie. Jesteśmy gotowi na nadchodzące mecze.

- W przerwie mecz nic nadzwyczajnego się nie stało. Mecz z Górnikiem pokazał nam, że umiemy odrabiać straty. W pierwszej części rywalizacji z Pogonią mieliśmy sporo sytuacji, przez co wiedzieliśmy, że w drugiej połowie uda nam się zdobyć kilka bramek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego rezultatu.

- Vuković bardzo nam pomógł, doskonale zna piłkarzy i klub, jest tu od dłuższego czasu. Dał nam kilka cennych wskazówek. On chce nam pomóc, a my jemu. Mówiąc „my” chodzi mi o całą drużynę, która na ten moment spisuje się świetnie. Ciężko jest wytłumaczyć różnice między Vukoviciem a Sa Pinto. Za portugalskiego szkoleniowca też trenowaliśmy bardzo ciężko. Nasz aktualny trener jest bardzo inteligentny, dobrze wie co robi. Razem z nim wygraliśmy już trzy mecze.

- Mistrzostwo wygra najlepsza drużyna, a nie indywidualności. Jeżeli będziemy grali razem, jak zespół to zdobędziemy tytuł. Jesteśmy teraz w świetnym momencie, chcemy podtrzymać naszą pracę jaką wykonujemy przez ostatnie tygodnie, zobaczymy jak to się skończy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Lemiesz Grochów - 15.04.2019 / 17:30, *.centertel.pl

Ssa Pinto to kopia albańczyka
Chłopaki złapali trochę powietrza i sami chcą
to wygrać i nie klepać że trzeba szybko wzmocnić drużynę kilkoma transferami bo zapomnicie o mistrzostwie.

odpowiedz
Lipa - 15.04.2019 / 11:44, *.chello.pl

Nasz aktualny trener jest bardzo inteligentny, dobrze wie co robi.Tymi słowami wystawił zajebistą opinnie sa pento.

odpowiedz
Mdread@hotmail.co.uk - 15.04.2019 / 11:02, *.virginm.net

I gdzie sa ci wszyscy Co pisali o wywaleniu portugalskiego szrotu. Martins to obecnie nasz najlepszy gracz.

odpowiedz
jano - 15.04.2019 / 06:59, *.edu.pl

Bardzo trafna wypowiedż.
Fajny "Gość" do stworzenia drużyny,
Chciałbym żeby został na dłużej.

odpowiedz
Graf - 14.04.2019 / 20:01, *.play-internet.pl

Martins mimo niewielkiej postury to jednak bardzo wartościowy gracz Legii. Medeiros na prawym skrzydle też daje radę.

odpowiedz
L - 14.04.2019 / 13:41, *.tpnet.pl

Podoba mi się że on nie gada dużo, nie symuluje, nie macha rękami jak niektórzy tylko wie co ma robić na boisku i robi to dobrze. W dodatku od razu kiedy przyszedł do L wskoczył zasłużenie do składu. Nie szukał jakis wymówek że aklimatyzacja czy cos. Przykład piłkarza który profesjonalnie wykonuje swoją robotę co jest rzadkością w naszej lidze.

odpowiedz
LWL - 14.04.2019 / 10:13, *.tpnet.pl

POwodzenia w meczach o mistrzowstwo ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 14.04.2019 / 09:28, *.tpnet.pl

Mocny punkt "L" ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 14.04.2019 / 09:26, *.tpnet.pl

Po tym meczu zaslugujesz na ocene bardzo dobra ! "L" !!!

odpowiedz
Ja - 14.04.2019 / 01:56, *.play-internet.pl

Gdyby Martins miał przed sobą Odidja Ofoe i Szymańskiego to byłby środek marzeń .

odpowiedz
Mundial w Rosji - 14.04.2019 / 09:10, *.orange.pl

@Ja: Oj piękny środek pola. Vadis wracaj!

odpowiedz
Mati - 14.04.2019 / 10:37, *.mm.pl

@Ja: Odjidja najlepszy zawodnik jakiego widziałem w koszulce Legii, ale Szymański? 1 dobry występ na 10, a pozostale 9 najsłabszy na boisku (chyba, że Kuchy też gra to na równi z Kuchym)

odpowiedz
Mundial w Rosji - 14.04.2019 / 17:38, *.orange.pl

@Mati: Szymański myślami jest już chyba za granicą. Obniżył loty niesamowicie w swojej grze

odpowiedz
Arek - 14.04.2019 / 00:23, *.tpnet.pl

A mnie tam same się różnice nasuwają.

odpowiedz