Wypożyczeni: Coraz bliżej spadku

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Nawotka i Vamara Sanogo to nie jedyni wypożyczeni legioniści, którzy są coraz bliżej spadku. Łukasz Moneta i spółka przegrali istotne spotkanie z Wigrami Suwałki przez co Bytovia osunęła się do strefy spadkowej. José Kanté i jego Gimnástic Tarragona również jest w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Zespół z Katalonii uległ 0-3 Almerii.

Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - do 71. minuty w przegranym 1-3 meczu z Wisłą Płock
Vamara Sanogo - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Wisłą Płock

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Zabrze
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - od 76. minuty w wygranym 4-0 meczu z Koroną Kielce. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Arką Gdynia.

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - nie grał w przegranym 2-4 meczu z Wigrami Suwałki
Łukasz Moneta - 90 minut w przegranym 2-4 meczu z Wigrami Suwałki

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Odrą Opole
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Sandecją Nowy Sącz

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Resovią Rzeszów
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - nie grał w przegranym 1-2 meczu ze Zniczem Pruszków
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - od 84. minuty w przegranym 2-4 meczu z Elaną Toruń

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - 90 minut w przegranym 1-2 meczu ze Zniczem Biała Piska
Michał Mydlarz - od 56. minuty w przegranym 1-2 meczu ze Zniczem Biała Piska

Michał Król (Wisła Puławy) - do 69. minuty w wygranym 2-0 meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Polonią Środa Wielkopolska
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Olimpią Zambrów

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Hajdukiem II Split

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - od 46. minuty w przegranym 0-3 meczu z Almeríą

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Brisbane Roar FC

Słowacja
Sadam Sulley (Zemplin Michalovce) - od 67. minuty w przegranym 0-1 meczu z Ružomberok