fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Dwumeczowe pakiety na mecze fazy finałowej

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa uruchomiła sprzedaż biletów na mecze rundy finałowej w formie dwumeczowych pakietów. Przez najbliższe trzy dni będzie można zakupić jeden pakiet na spotkania z Cracovią i Piastem Gliwice oraz drugi pakiet na mecze z Pogonią Szczecin i Zagłębiem Lubin.

Pierwszych 2000 sprzedanych pakietów honorowanych będzie okolicznościowym plakatem kolekcjonerskim związanym z Rokiem Deyny. Plakaty będą do odebrania w Legia FanStore od poniedziałku, 15 kwietnia do końca miesiąca - do wyczerpania zapasów.

Sprzedaż pakietów potrwa do 18 kwietnia do godz. 13:00.

Ceny pojedynczych biletów na mecz z Cracovią i Piastem tak jak zwykle w fazie finałowej zostały ustalone na wyższym poziomie. Normalna wejściówka na Żyletę kosztuje 55 zł, a na Trybunę Deyny 65 zł i 95 zł.

Zakup biletów w formie dwumeczowego pakietu pozwala oszczędzić 20-30 zł na dwóch biletach w zależności od trybuny.



Bilety można kupować w systemie on-line na bilety.legia.com, a także w kasach klubowych przy ul. Łazienkowskiej 3.
Kasy czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 19.00, w soboty w godz. 10.00 - 17.00, a także w niedziele w godz. 10.00 - 16.00.

fot. Legia Warszawa

fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 18.04.2019 / 19:23, *.chello.pl

A dlaczego karnety na cały sezon są sprzedawane do czasu pierwszego meczu, czasem i później, a karnety i pakiety na rundę finałową są sprzedawane przez kilka dni i kończą się kilka dni przed pierwszym meczem? Nie każdy,Panie Mioduski,bierze taczkę pieniędzy z piwnicy i idzie z nią na zakupy... zwłaszcza w perspektywie świąt...

odpowiedz
Silvio - 17.04.2019 / 18:07, *.chello.pl

Wszedłem na zakup i nadal chyba na każdej trybunie masa biletów. Ciekawe kiedy to ruszy bo jak dla mnie świetna dostępność i cena też odpowiednia. Za 3 tygodnie będzie płacz że serwery się zapychają.

odpowiedz
Cały URSUS - 17.04.2019 / 15:27, *.vectranet.pl

Pakiety zakupione i wcale nie uważam , że za drogo. Faza finałowa , cztery mecze o wszystko i Mistrzostwo na koniec . Feta na Starówce .......po prostu bezcenne.

odpowiedz
radozmm - 17.04.2019 / 09:40, *.centertel.pl

Czyli można domniemać, że pojedyncze bilety na Pogoń i Zagłębie również będą po 55 zł?

odpowiedz
... - 16.04.2019 / 21:47, *.chello.pl

Pierwotnie pakiety (4 mecze) dla normalnego kibica miały być dostępne od dzisiejszego dnia, godziny 17, a tu nagle przełożone przez pakiety na dwa spotkania do 18.04 ehm. Pogięło tych marketingowców i inne wynalazki. W oczy razi strasznie chęć zarobku kosztem pełnego stadionu. Zejdzie trochę na dwa ostatnie spotkania, ale część nabywców pójdzie tylko na ostatni mecz 'applause'.

odpowiedz
Marcin (L) - 16.04.2019 / 16:37, *.eimperium.pl

Witam,
na kiedy można się spodziewać sprzedaży biletów na jeden mecz rundy finałowej, a dokładniej na mecz z Zagłębiem Lubin ? Czy w ogóle będzie taka możliwość :/
Pozdrawiam wszystkich dobrych (L)udzi.

odpowiedz
Klocek - 16.04.2019 / 07:05, *.net.pl

55 zł za kopanibe w Eklapie
Ładnie uch popier....ło!

odpowiedz
jo - 16.04.2019 / 06:16, *.tpnet.pl

Odnoszę wrażenie, że w tego typu tematach wypowiadają się wyłącznie malkontenci i janusze kanapowcy. I tak nie kupią, a popie@#olić mogą. Ktoś za dwa daje rabat - źle, ktoś zrobił pakiet na cztery - niedobrze. Na całe szczęście prócz tych kilkunastu osób, które szukają dziury w całym reszta w miarę regularnie meldunek się na Ł3...

odpowiedz
Gocław - 16.04.2019 / 07:32, *.chello.pl

@jo: Czy Twoim zdaniem najtańszy bilet na mecz Legii kosztujący 55zł, to uczciwa cena?

odpowiedz
jo - 16.04.2019 / 10:42, *.centertel.pl

@Gocław: Pojedyncze bilety na każdą imprezę są ,,drogie''. Za pakiet na dwa mecze bilet kosztuje 45, natomiast za pakiet na rundę finałową już 38,75 - czyli w sosunku do ceny za jeden mecz masz już 16,25 taniej lub jak wolisz o 29,55% mniej.

odpowiedz
Gocław - 16.04.2019 / 17:22, *.chello.pl

@jo:
Prawie 30% zniżki za 4 mecze w pakiecie to bardzo uczciwa oferta - zgadzam się. Nawet -25% nadal byłoby uczciwie.
Natomiast 55zł za jeden mecz, to nie jest (moim skromnym zdaniem) uczciwa oferta. Nawet przy cenach warszawskich. Na pewno nie za najtańszy bilet na stadionie. Zrozumiałbym te ceny, gdyby na każdym meczu był komplet. Wtedy to ma sens.

Zapytam Cię inaczej.
Legia dwa ostatnie mecze na Ł3 gra w piłkę bardzo ładnie dla oka i strzela fajne bramki, na trybunach oprawy najwyższych lotów i ogólnie świetna zabawa. W tabeli strata zniknęła, idziemy po majstra. Temperatury tylko na plusie. Żadnych terminów o 18:00 w piątek czy poniedziałek. Kibice pomagają w promocji jak mogą. Ciężko znaleźć cokolwiek, co jest kiepskie w ostatnich tygodniach na Legii.
Czemu Twoim zdaniem nie możemy zapełnić nawet "Żylety"?

Ps. Ciekawy jestem cen biletów, gdyby na Ł3 przyjechały w rundzie finałowej Lechia, Lech, Jagiellonia i Wisła Kraków.

odpowiedz
jo - 16.04.2019 / 23:28, *.tpnet.pl

@Gocław: Ceny zostały ustalone na początku sezonu więc byłyby raczej takie same. Co do atrakcyjności przeciwników to fakt, ta czwórka, która do nas zawita nie jest tak medialna jak Lech, Jaga czy Lechia ale piłkarsko są na tym samym poziomie a nawet wyżej. Co do problemu zapełnienia Żylety to jest to wynikiem kiepskiego sezonu, nagonki medialnej i braku spełnienia oczekiwań. Jak patrzę na moje legiony to po raz pierwszy od dawna nawet majorem nie będę ... a karnet miałem. Szlag mnie trafiał ze względu na ,,wybitne'' wyniki i też się nie napinałem na mecze. Ilu jest takich jak ja - widać po frekwencji.

odpowiedz
Gocław - 17.04.2019 / 01:08, *.chello.pl

@jo:
Nie zgadzam się z Tobą, że brak zapełnienia stadionu wynika z "(...) kiepskiego sezonu, nagonki medialnej i braku spełnienia oczekiwań (...)".

Gdyby ceny biletów nie były kosmicznie zawyżone (chodzi mi tu głównie o Żyletę), na mecze chodziliby ludzie, którzy mają gdzieś czy Legia wygrywa czy przegrywa, czy przyjeżdża Lech czy Odra Wodzisław, czy jest deszcz ze śniegiem czy słońce, czy gra Vadis czy Agra. To wszystko nie powinno mieć znaczenia. Nigdy nie miało.

Po prostu idzie się na Legię, jako element życia, funkcjonowania wśród kolegów, zupełnie nie patrząc na okoliczności. Tak to funkcjonowało przez wiele lat w moim otoczeniu, nie wyłączając z tego wyjazdów. Nie wybieram meczów na które idę, dopóki zdrowie pozwala, jestem na każdym, łącznie z przedsezonowym sparingiem z rumunami Hagiego, Bytovią czy Jagą przy -20 stopniach.

Natomiast są granice przyzwoitości, które moim skromnym zdaniem zostały mocno przekroczone. Warszawiaka na kasę nie zrobisz!
I ja naprawdę nie dziwię się kolegom, którzy patrzą na mnie jak na wariata i zbywają mnie uśmiechem politowania, kiedy ja ich zachęcam do pójścia ze mną na mecz, za 55zł...

odpowiedz
aks - 16.04.2019 / 06:05, *.centertel.pl

Znowu dajecie się łupić przez waszego Chopina! Ale jak to akceptujecie? To wasza faktycznie sprawa! W końcu w Wawie są najwyższe zarobki w kraju. AGAINST MODERN FOOTBALL

odpowiedz
Gocław - 16.04.2019 / 00:29, *.chello.pl

55zł (13 euro) na Żyletę?

O kurka...

Ps. Na mecz Benfiki z Eintrachtem w ćwierćfinale w zeszły czwartek bilety kosztowały 7 euro (niecałe 30zł).

odpowiedz
jo - 16.04.2019 / 06:09, *.tpnet.pl

@Gocław: trzeba było kupić i jechać.

odpowiedz
znafca - 15.04.2019 / 20:42, *.chello.pl

za tanio

odpowiedz
będziedobrze - 16.04.2019 / 12:08, *.t-mobile.pl

@znafca: Zafunduj sobie Silvera :) albo lepiej Golda

odpowiedz
olew - 15.04.2019 / 18:27, *.vectranet.pl

chciałbym też ten plakat, mogę nawet kupić , jestem karnetowiczem od zawsze, oczywiście wteraz tez mam pakiet na dogrywkę, redakcji drąż !!!

odpowiedz
Do Redakcji : - 15.04.2019 / 18:20, *.inetia.pl

A jaka promocja dla tych co kupili pakiet na cztery mecze ?

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 16.04.2019 / 06:44, *.legionisci.com

@Do Redakcji : To może wyjaśnimy na przykładzie Żylety:
1. Pakiet dla karnetowiczów na 4 mecze kosztował 155 zł.
2. Pakiet dwumeczowy na 4 mecze kosztuje 180 zł (90+90 Żyleta)
2. Pojedyncze bilety będą najprawdopodobniej kosztowały 220 zł (4 x 55 zł)
Promocja więc wynosi:
- 25 zł, względem osób z pakietów "dwumeczowych";
- 65 zł, w porównaniu do kupowania pojedynczych biletów (!)

To nie jest matematyka wyższego poziomu - wystarczy zwykłe dodawanie i odejmowanie :) Pozdrawiamy!

odpowiedz
Buli - 16.04.2019 / 11:07, *.centertel.pl

@Redakcja (Legionisci.com): ceny z kosmosu. A plakat powinien należeć się też tym co kupili pakiet czteromeczowy.

odpowiedz
sas - 16.04.2019 / 21:51, *.chello.pl

@Redakcja (Legionisci.com): Czy koszt pakietu na 4 spotkania będzie taki jak dla karnetowiczów ? I możliwość jego zakupu jest przełożona umyślnie, na czas po pakietach 2 meczowych, czy to zwykły błąd ....

odpowiedz
P - 15.04.2019 / 17:48, *.play-internet.pl

Za drogo na cracovie

odpowiedz
Arni - 15.04.2019 / 17:10, *.centertel.pl

Czyli na Żylete rozumiem 2 pakiety 180 zeta. To już lepiej kupić jeden pakiet na całą rundę za 155 PLN

odpowiedz
Maciek - 15.04.2019 / 16:47, *.plus.pl

Mam pytanko
Jaka cena bedzie pakietu na 4 mecze na zylete? Jest jakas znizka jak sie mialo pakiet ten na wiosnę
Dzięki za odp

odpowiedz
Wiosenny - 15.04.2019 / 19:53, *.chello.pl

@Maciek: Mi udało się kupić w POK-u za 170.

odpowiedz
koks - 15.04.2019 / 16:18, *.chello.pl

mam karnet i za mała promocja w porównaniu do tych pakietów. Choć pierwszy pakiet i te dwa mecze w kiepskich terminach Wielka Sobota (o 15.30 byłbym a 20.30 to raczej nie) i w sobotę długiego weekendu tutaj postaram się być.

odpowiedz
pitorowo - 15.04.2019 / 15:26, *.51.38

Szkoda, że sobie sam tych dwóch meczów wybrać nie mogę :) Na wszystkich nie dam rady być ale na 2 powinno się udać przyjechać. Niestety są to mecze z różnych pakietów ;)

odpowiedz
aała - 15.04.2019 / 15:23, *.217.1

Legia-Cracovia o 20:30 w Wielką Sobotę i bilet normlany na żyletę kosztuje 55zł?? Przecież to na meczu będzie góra 10K ludzi.

odpowiedz
Władeczek - 15.04.2019 / 15:04, *.netfala.pl

Brać czy nie brać faken?

odpowiedz
6 - 15.04.2019 / 15:11, *.chello.pl

@Władeczek: oadaj na swpim oiled 145

odpowiedz
rysiek from klan - 15.04.2019 / 14:50, *.centertel.pl

wiecej takich cen zdupy i nadal będzie po 23 k chodzic... rżal

odpowiedz
Kabanos - 15.04.2019 / 14:41, *.91.50

Bardzo dobra inicjatywa!!!!

odpowiedz
Korporacyjny szczur - 15.04.2019 / 14:36, *.net.pl

Jednym słowem - taniocha!!! Ehh

odpowiedz
oLaf - 15.04.2019 / 14:27, *.vectranet.pl

bez sensu, bowiem "kibice sukcesu" kupią tylko na 2 ostatnie mecze, a tak to można byłoby z nich ściągnąć kasę za 4 mecze ; )

odpowiedz
eth - 15.04.2019 / 14:24, *.tpnet.pl

Co to za ceny w środkowej kolumnie?

odpowiedz
SEBO(L) - 15.04.2019 / 15:03, *.centertel.pl

@eth: cena biletu.

odpowiedz
eth - 15.04.2019 / 18:54, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): dzięki

odpowiedz
??? - 15.04.2019 / 14:16, *.centertel.pl

A gdzie jednorazowe zniżki 50% dla wygranego województwa, tudzież Warszawy

odpowiedz