900 kibiców Cracovii w lutym 2019 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Cracovia przyjedzie transportem kołowym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Cracovii organizują wyjazd do Warszawy. W Wielką Sobotę "Pasy" dotrą na spotkanie z Legią transportem kołowym. Za przejazd w obie strony autokarem oraz bilet na mecz zapłacą 110 złotych. Część przyjezdnych podróżować będzie samochodami.

Podczas ostatniej wizyty na naszym stadionie - w połowie lutego tego roku - Cracovia stawiła się w 900 osób, przyjeżdżając do stolicy pociągiem specjalnym. Wówczas byli wspierani przez Sandecję (45), GKS Tychy i Tarnovię (35). Na tamtym meczu przyjezdni zaprezentowali malowany transparent "Bianco Rosso" i odpalili kilkanaście rac.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Echhh - 19.04.2019 / 13:12, *.35.90

A czym ma przyjechać? Poza statkami wszystko jest transportem kołowym.

odpowiedz
Kapusta - 16.04.2019 / 22:05, *.play-internet.pl

Autokarem chyba szybciej i wygodniej. Ciekawe czy sa tam kible.

odpowiedz
(L) - 16.04.2019 / 18:48, *.ilabs.pl

@Lopez

To bylo jakos 2008 czy 2009 i pozar się wziął z ostrzelania przez Ksg?

odpowiedz
Robalinho - 16.04.2019 / 16:29, *.Gawex.PL

W sprawie zapisu na Poznań. Rozumiem, że dojazd do pzn na własną rękę.

odpowiedz
Ronny - 16.04.2019 / 16:25, *.chello.pl

Na rowerach?

odpowiedz
wawa fan - 16.04.2019 / 15:25, *.vectranet.pl

Transportem kołowym? A myślałem, że trójkątnym!

odpowiedz
LucGar - 17.04.2019 / 14:40, *.play-internet.pl

@wawa fan: Ty zgrywusie :D :D :D

odpowiedz
doKatolików - 16.04.2019 / 11:23, *.chello.pl

Czy w Wielką Sobotę wypada iść na mecz?
Za/ przeciw?

odpowiedz
Lopez - 16.04.2019 / 15:55, *.148.72

@doKatolików: ja kiedyś byłem na takim jednym wyjeździe w Wielką Sobotę do Zabrza gdzie w drodze powrotnej nasz pociąg stanął w płomieniach gdzieś pomiędzy Rudą Śląską, a Świętochłowicami :) wrażenia niezapomniane i jest co wspominać

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.04.2019 / 20:18, *.play-internet.pl

@doKatolików: Ta,sami bezbożnicy przyjdą.

odpowiedz
jo - 17.04.2019 / 05:51, *.tpnet.pl

@doKatolików: mecze w Wielką Sobotę są zawsze i nie doszukiwałbym się sensacji żeby ankietę robić.... chyba , że kolega pierwszy raz na mecz się wybiera i termin ze względu na domowe porządki nie do końca pasuje ;-)

odpowiedz
Bart - 18.04.2019 / 12:31, *.rzeczpospolita.pl

@doKatolików: Wypada. Wprawdzie godzina meczu nakłada się na Wigilię Paschalną, ale można iść wcześniej, np. na liturgię dla dzieci na godz. 17.

odpowiedz
Mugi - 16.04.2019 / 10:44, *.q-loc.com

"Na tamtym meczu przyjezdni zaprezentowali malowany transparent "Bianco Rosso" i odpalili kilkanaście flag."

Chyba "rac", a nie "flag"? :)

odpowiedz