fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dwa treningi na Drukarzu

Woytek

We wtorek przed południem drużyna Legii rozpocznie przygotowania do pierwszego meczu fazy finałowej sezonu 2018/19. Ze względu na niezbyt dobry stan murawy bocznego boiska przy Łazienkowskiej 3, zespół dwukrotnie będzie trenował na obiekcie Drukarza przy ul. Zielenieckiej. We wtorek i w środę zajęcia rozpoczną się o godzinie 11 i będą otwarte dla mediów.

W czwartek mistrzowie Polski przeprowadzą trening na głównej płycie stadionu. Z kolei dzień przed meczem z Cracovią zajęcia odbędą się o godzinie 17 na bocznym boisku przy Łazienkowskiej.

Spotkanie Legia - Cracovia rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
eLeLeL - 15.04.2019 / 20:54, *.chello.pl

Wczesna godzina, ale mam nadzieje, że Grochów godnie przyjmie swych ulubieńców !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.