fot. Legionisci.com
REKLAMA

Zmarł Jerzy Słowiński

źródło: 90minut.pl

W wieku 86 lat zmarł były zawodnik m.in. Legii Warszawa i Pogoni Szczecin, Jerzy Słowiński. Urodził się 5 listopada 1932 roku w Grudziądzu. W dawnej I lidze rozegrał dziewięć spotkań - jedno w Legii Warszawa (1954) i osiem w Pogoni Szczecin (1959-60). Grał także m.in. w Wiśle Grudziądz, Gedanii Gdańsk, Lotniku Warszawa oraz Polonii Gdańsk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
abcd - 16.04.2019 / 23:48, *.vectranet.pl

[*]

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.