REKLAMA

Wyniki rywalizacji FC na meczu z Pogonią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na meczu z Pogonią miała miejsce rywalizacja legijnych fanklubów z podziałem na powiaty (w woj. mazowieckim) oraz województwa - udział brali w niej wszyscy, kupujący bilety na ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego. Wśród powiatów najliczniej stawili się legioniści z powiatu węgrowskiego, którzy wyprzedzili powiat piaseczyński, wołomiński, sochaczewski i otwocki.

Wśród województw zwyciężyło lubelskie, w dużej mierze dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu legijnego Dęblina. Na kolejnych miejscach województwa zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie oraz łódzkie.

"Trzeba przyznać, że fan kluby zrobiły kawał dobrej roboty i mobilizowały się jak na kibiców Legii przystało. Z kilku miast, z pomocą SKLW, kibice zorganizowali wyjazdy dla setek dzieciaków na mecz z Pogonią. Wymagało to naprawdę wiele pracy i zaangażowania, ale z pewnością było warto. Między innymi takie działania sprawiają, że możemy być spokojni, myśląc o nowych pokoleniach kiboli - brawo!" - komentują pomysłodawcy akcji, Nieznani Sprawcy.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Darek - 18.04.2019 / 21:02, *.t-ipconnect.de

Ciekawe ile bylo osob z samej Warszawy?I procentowo jak to wyglada?Ludzie z Warszawy kontra reszta.

odpowiedz
Fcm - 18.04.2019 / 20:03, *.centertel.pl

Brawo Dęblin, ale w Lubelskim Puławy za Legią, Łuków też, Tomaszów Lubelski. W Lubartowie niby FC motoru, ale też jest sporo kibiców Legii.

odpowiedz
Karaczak - 17.04.2019 / 17:26, *.play-internet.pl

W Łódzkim nie ma zadnego oficjalnego FC a piate miejsce. Niezly Wynik

odpowiedz
Ding - 17.04.2019 / 10:53, *.play-internet.pl

A dlaczego informacje o tej rywalizacja jest tak szeroko publikowane, a o rywalizacji w piłkarskich turniejach dla kibiców dowiadujemy się po fakcie i zero info o zapisach?

odpowiedz
Adek - 17.04.2019 / 13:57, *.tpnet.pl

@Ding: zacznij działać w grupie lub fc to moze kiedyś zagrasz w takim turnieju :)

odpowiedz
gentelmeno - 17.04.2019 / 09:50, *.smslowianin.pl

Świnoujście Całe z Legią!

odpowiedz
starszy_brat - 17.04.2019 / 09:09, *.net.pl

Redakcjo, opublikujecie pełne wyniki?

odpowiedz
SEBO(L) - 17.04.2019 / 11:05, *.centertel.pl

@starszy_brat: Tak,razem z wynikami "Zbiórka na oprawę"... ;)

odpowiedz
Jarek - 17.04.2019 / 08:29, *.play-internet.pl

Brawo Węgrów! A FC Sokołów Podl.juz chyba zawiesił działalność?

odpowiedz
Sokolowp - 17.04.2019 / 23:44, *.metrointernet.pl

Sokołów działa ale, incognito. Starzy dalej w formie....

odpowiedz
MK'98 - 17.04.2019 / 08:11, *.centertel.pl

Należy pamiętać, że powiat otwocki tak wysoko tylko i wyłącznie dzieki mobilizacji legijnego Karczewa

odpowiedz
Karczew na zawsze z Legią - 17.04.2019 / 08:19, *.inetia.pl

@MK'98:
Po co jątrzysz?

odpowiedz
do redakcji - 18.04.2019 / 00:11, *.chello.pl

@MK'98: troll już któryś raz sieje farmazony z tym Karczewem

odpowiedz