Iuri Medeiros - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Medeiros chciałby zostać, ale nie wszystko zależy od niego

źródło: se.pl / Super Express

- Choć nie wiem, co przyniesie przyszłość, to chciałbym zostać w Legii. Czuję się tu bardzo dobrze, decyzja o przyjściu tutaj była bardzo trafiona. Jestem tu dobrze traktowany, mam coraz więcej okazji do gry, czuję się coraz lepiej pod każdym względem - mówi Iuri Medeiros w rozmowie z Super Expressem.

Klauzula wykupu Portugalczyka ze Sportingu wynosi 6 mln euro, więc jedyną realną szansą na pozostanie w Warszawie jest dalsze wypożyczenie. To jednak nie zależy już tylko od samego zawodnika, a także od macierzystego klubu i menedżerów.

- Tego typu sprawy są już poza mną. To już Legia musi rozmawiać ze Sportingiem. Co do ceny wykupu, przypuszczam, że zawsze można jeszcze negocjować… A co do wypożyczenia, to naprawdę nie wiem. Jedyne co wiem teraz to, że po sezonie mam się stawić na obozie przygotowawczym Sportingu. (...) Ja bym chciał walczyć o tytuły, o czołowe miejsca w lidze. A Legia mi to gwarantuje. Chciałbym walczyć o europejskie puchary, a nie być w klubie, który takich ambicji nie ma. (...) Bardzo mi zależy na tytule mistrza, bo nigdy go nie zdobyłem. Poza juniorami, ale to przecież coś innego.

Dużą rolę w wypożyczeniu Medeirosa odegrał Ricardo Sa Pinto, który przy Łazienkowskiej już nie pracuje.

- Na pewno chciałbym mu podziękować, bo to w dużej mierze dzięki niemu trafiłem do Legii. Natomiast co do zwolnienia. Niestety, tak bywa, kiedy idzie słabiej, często trener traci pracę. Choć wiadomo przecież, że nie tylko on był winien na przykład porażki w Krakowie. Ale my piłkarze mamy ważne kontrakty z Legią, więc walczymy dalej.

Całą rozmowę z Medeirosem możecie przeczytać na stronie Super Expressu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Miodek - 19.04.2019 / 21:26, *.centertel.pl

Medeiros chciałby zostac ale nie zostanie

odpowiedz
kuchstarking - 19.04.2019 / 13:14, *.tpnet.pl

Gość jest jakby to powiedzieć delikatnie "ciut" lepszy od Kucharczyka i Szymańskiego razem wziętych.Tylko że tamci to piłkarze znani w Galeriach i dyskotekach a ten jest szrotem portugalskim.

odpowiedz
LGZ - 18.04.2019 / 21:11, *.tpnet.pl

@ Pawel :.Trzeba brac przyklad z Ajaxu a mlodzi walcza w polfinale LM i wcale nie sa bez szans o awans do finalu a juz sa dwie sensacje wiec kto wie czy nie zdarzy sie trzecia ! Masz racje !!

odpowiedz
LWGZ - 18.04.2019 / 21:05, *.tpnet.pl

P.Malarz konczy kariere bramkarska w LEGII z koncem biezacego sezonu pilkarskiego ! Mamy Majeckiego Cierzniaka a w zanadrzu MIszte !! LEGIA !!!

odpowiedz
GZLW - 18.04.2019 / 20:21, *.tpnet.pl

Dopiero po rundzie finalowej mozna bedzie ocenic wartosc o ile bedzie gral a w tej chwili nie jest wiecej wart jak 2 mln euro jezeli bedziemy mysleli o zakupie wzglednie przedluzyc wypozyczenie !

odpowiedz
Lefa - 18.04.2019 / 15:41, *.t-mobile.pl

Ja chcieć grać w Legii, Ja kochać Warszawę , ale ja bardziej kochać euro i jak ktoś dać więcej banknocików , to ja tam iść
Ja chcieć zdobyć mistrza, Ja chcieć grać w pucharach, Ale ja chcieć eurosiki -banknociki , ja lubieć banknociki -eurosiki I iść nawet do Lecha jak da więcej

odpowiedz
Mati - 18.04.2019 / 11:51, *.com.pl

Niby dobry jest ale 6 baniek to on nie jest wart większe kozaki od niego opuszczały nasz klub za 2,3 góra 4 bańki euro, na razie to zbyt mało gra żeby dać za niego więcej niż 1.5 bańki euro

odpowiedz
Mario - 18.04.2019 / 06:56, *.timplus.net

Może Mioduski wytarguje z 6 mln euro do … 600 tysięcy złotych :)

odpowiedz
Tomek - 18.04.2019 / 07:12, *.113.189

@Mario: A może 2000 Kolumijskich peso. Chociaż i to pewnie byłby wielki problem

odpowiedz
Paweł - 17.04.2019 / 20:17, *.artexim.pl-81-219-240-2

...a tak niedawno mieliśmy nadzieje że damy rade z Ajaxem...pamiętam tytuły tu że to nie ten Ajax co w latach 90-tych...mineły 3 lata...gdzie my a gdzie Ajax...na czym to polega że oni maja takich małolatów,pewnie w lato 90% z nich za setke milionów euro zasili Real,Barce ...

odpowiedz
zaba285 - 17.04.2019 / 22:10, *.lukman.pl

@Paweł: na dobrej akademii i szkoleniu.

odpowiedz
Kibic - 17.04.2019 / 23:52, *.84.166

@Paweł:
Przede wszystkim oni mają wyrobioną markę, która trwa już kilkadziesiąt lat! OD zawsze mieli świetne szkolenie i duże pieniądze.

odpowiedz
Kle - 18.04.2019 / 07:46, *.vectranet.pl

@Paweł: De Jong idzie po tym sezonie do Barcy, a w naszej lidzie hitem jest zaklepanie transferu na pół toku do przodu do włoskich średniaków, gdzie się nie kryją z tym, że do nas to na promocję przychodzą

odpowiedz
Gizior - 17.04.2019 / 20:04, *.alfa-system.net

Tak do Carlitosa i medeirosa jeszcze vadis :)

odpowiedz
Koniu - 17.04.2019 / 22:26, *.tpnet.pl

@Gizior: Dać im dobrego bramkarza i roznieśli by tę ligę.

odpowiedz
Pawel - 18.04.2019 / 06:56, *.com.ua

@Koniu: we czterech? ☺

odpowiedz
zduneq - 18.04.2019 / 11:42, *.inetia.pl

@Koniu:
Majecki to chłopak z przyszłością.Ma papiery na grę.

odpowiedz
julka - 18.04.2019 / 14:52, *.jaslo.pl

@Koniu: A co ty chcesz od tych bramkarzy co są teraz, pewnie tęsknisz za Malarzem ? Szczerze to na dzień dzisiejszy nie widzę już Malarza w bramce Legii, prędzej jako trener młodzieży.

odpowiedz
Kader - 17.04.2019 / 19:45, *.play-internet.pl

Zostanie! Zobaczycie ze Legia w tym pomoze, a na pewno my kibice

odpowiedz
Stanikowski - 17.04.2019 / 19:31, *.net.pl

Problem w tym, że Mereiros trochę zakochał się w Warszawie :))))

odpowiedz
Amir(L) - 17.04.2019 / 20:39, *.play-internet.pl

@Stanikowski: MEDEIROS !!!!

odpowiedz
jasiek - 17.04.2019 / 19:14, *.play-internet.pl

Dobry grajcar, szkoda ze pozostanie w Legii nierealne

odpowiedz