Andre Martins - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zagrożeni w meczu z Cracovią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Aż 10 zawodników Legii jest zagrożonych pauzą przed sobotnim meczem 31. kolejki Ekstraklasy z Cracovią. Artur Jędrzejczyk, Andre Martins i Marko Vesović mają na swoich kontach po 7 żółtych kartek, natomiast Domagoj Antolić, Cafu, Adam Hlousek, Dominik Nagy, Inaki Astiz, Sebastian Szymański i Mateusz Wieteska zobaczyli w obecnym sezonie po trzy żółte kartki. Kolejne takie upomnienie oznaczać będzie dla nich pauzę w meczu z Lechem.

Żółte kartki legionistów w lidze:
7 - Artur Jędrzejczyk, Andre Martins, Marko Vesović
5 - Paweł Stolarski
3 - Domagoj Antolić, Inaki Astiz, Cafu, Adam Hlousek, Dominik Nagy, Sebastian Szymański, Mateusz Wieteska
2 - Sandro Kulenović
1 - Carlitos, Kasper Hamalainen, Radosław Majecki, Iuri Medeiros, William Remy, Luis Rocha

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.