Legia Warszawa 1-0 Cracovia | fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jest (L)ider! Wygrana rzutem na taśmę!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Po pierwszej kolejce fazy finałowej Legia Warszawa awansowała na pierwsze miejsce w tabeli Ekstraklasy! W Wielką Sobotę mistrzowie Polski pokonali 1-0 Cracovię, dzięki czemu wykorzystali potknięcie Lechii. Spotkanie nie obfitowało w wiele okazji strzeleckich. Gospodarze dwukrotnie trafili jednak dwukrotnie w poprzeczkę. Najpierw za sprawą Andre Martinsa, a potem Iuriego Medeirosa. Dopiero w doliczonym czasie gry trzy punkty gospodarzom dał Carlitos, który wykorzystał rzut karny!

Od początku spotkania obydwa zespoły grały na dużej intensywności. W 12. minucie gospodarze powinni wyjść na prowadzenie, kiedy z dystansu huknął Andre Martins, ale piłka odbiła się jedynie od poprzeczki bramki Cracovii. Powtórki pokazały, że golkiper gości musnął jeszcze futbolówkę, dzięki czemu uchronił swoich kolegów przed utratą gola. Przyjezdni nie potrafili przeprowadzić składnej akcji na połowie „Wojskowych” i Radosław Cierzniak był jak do tej pory bezrobotny. Potem tempo wyraźnie spadło. Dopiero dwa kwadranse po pierwszym gwizdku przebojowo w pole karne przeciwników wpadł Kasper Hamalainen, który w kluczowym momencie szukał przed bramką Carlitosa. Podanie reprezentanta Finlandii nie dotarło jednak do Hiszpana. Wkrótce po raz pierwszy do interwencji został zmuszony Cierzniak. Doświadczony bramkarz spokojnie złapał próbę Airama Cabrery. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem niedokładności. Brakowało składnych akcji i bramkowych okazji.

W 56. minucie wreszcie ładnie zagrali legioniści. Medeiros do Szymańskiego, a próbę młodego pomocnika z duży trudem złapał Pesković. Za moment stołeczny zespół wyszedł na prowadzenie, ale bramka została nieuznana przez arbitra. Kibicom po raz kolejny radość dał Medeiros, jednak zdaniem sędziego obronę bramkarzowi utrudnił Szymański, który był na spalonym. W 70. minucie ponownie fantastycznym uderzeniem popisał się Medeiros! Portugalczyk huknął z dystansu i tym razem to on trafił jedynie w poprzeczkę… Potem "Wojskowi" starali się atakować bramkę przeciwników, lecz niestety na niewiele się to zdawało. Dopiero w doliczonym czasie gry trzy punkty stołecznemu klubowi zagwarantował Carlitos! Hiszpan skutecznie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Williamie Remym.

Legia Warszawa 1-0 (0-0) Cracovia
1-0 90+4' Carlitos (k)

Legia: 33. Radosław Cierzniak - 20. Marko Vešović, 44. William Rémy, 55. Artur Jędrzejczyk, 16. Luís Rocha - 45. Iuri Medeiros, 24. André Martins, 7. Domagoj Antolić, 22. Kasper Hämäläinen (81, 99. Sandro Kulenović), 53. Sebastian Szymański (74, 21. Dominik Nagy) - 27. Carlitos (90, 26. Cafú)

Cracovia: 40. Michal Peškovič - 2. Cornel Râpă, 39. Michał Helik, 20. Niko Datković, 3. Michal Sipľak - 4. Sergiu Hanca (90, 34. Ołeksij Dytiatjew), 8. Milan Dimun, 5. Janusz Gol, 11. Mateusz Wdowiak (72, 14. Damian Dąbrowski) - 26. Filip Piszczek (46, 19. Javi Hernández), 24. Airam Cabrera

żółte kartki: Jędrzejczyk, Rémy, André Martins, Luís Rocha - Piszczek, Sipľak

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń)
widzów: 13 652

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (87)

+dodaj komentarz
LWL - 22.04.2019 / 09:12, *.tpnet.pl

Tytul prawidlowy - chodzilo o zwyciestwo a nie o remis a ze remis dawal lidera to dzieki Lechii ! "L" !!!

odpowiedz
Sig - 21.04.2019 / 21:30, *.chello.pl

Gratulacje. Gra do końca. Szkoda zmarnowanego 2 maja ale MP to też nieźle.

odpowiedz
Mietek - 21.04.2019 / 21:15, *.play-internet.pl

Wygrana stawia nas w dobrej sytuacji wyjsciowej. Nie ma bata, musimy zdobyć mistrza po raz czternasty i zostać najbardziej utytułowanym zespołem w kraju. Czas zdetronizować te komunistyczne twory ze Śląska, które zdobywały mistrzostwa tylko za komuny jako pupilki władzy.

odpowiedz
LWL - 21.04.2019 / 20:08, *.tpnet.pl

Carlitos: Karne - ich wykonanie to mistrzowstwo !!!

odpowiedz
LGZ - 21.04.2019 / 20:06, *.tpnet.pl

Karny ewidentny nie podlegajacy dyskusji i VAR !

odpowiedz
gazza - 21.04.2019 / 17:19, *.inetia.pl

Carlitos to jest mega zawodnik !
Strzelał ostatnio kilak karnych i wszystkie walił petardę w prawą stronę.
94 minuta meczu - Rzut karny - Do bramkarza Cracovi podbiega zawodnik i podpowiada mu że Carlitos przeważnie strzela w prawą stronę.
A co robi Carlitos ? Wali petardę w lewą stronę myląc całkowicie bramkarza który rzuca się w prawą stronę :)
Dla mnie ten karny to mistrzostwo świata - Brawo Carlitos !

odpowiedz
GD'70 - 21.04.2019 / 16:13, *.vectranet.pl

Gdynia Gratu( L )uje!!!
Białorusini z P.P.
Legia z M.P.
Alkoholicy z Gdańska z niczym.

odpowiedz
L fan - 21.04.2019 / 19:25, *.tpnet.pl

@GD'70:
Piękny scenariusz oby się ziścił ;)

odpowiedz
Kibic - 21.04.2019 / 13:37, *.84.166

Dziękuję za zwycięstwo!

odpowiedz
MarcinNL - 21.04.2019 / 12:28, *.xs4all.nl

Witam.. Mieszkam w Holandii.. Chciałbym być w środę na meczu z Lechem... Czy ktoś może mi jakoś pomóc z zakupem biletu?? Proszę o kontakt na meila zamiel1983@gmail.com

odpowiedz
Rafix - 21.04.2019 / 12:19, *.chello.pl

Tytuł nie do końca właściwy. Dlaczego rzutem na taśmę. Jakby nie strzelili gola w odtatnich minutach to remis również dawał nam lidera.

A co do meczu to Vuko chyba przemotywował zawodników, chclieli za wszelką cenę zdobyć gola i za szybko wszystko bylo do przodu. Za malo akcji na spokojnie w poprzek boiska, a widać bylo ze technicznie byliśmy lepsi.

odpowiedz
Mamut - 21.04.2019 / 13:54, *.t-mobile.pl

@Rafix:Rzutem na taśmę wygrana, a nie Legia liderem, tytuł jak najbardziej poprawny

odpowiedz
zduneq - 21.04.2019 / 14:17, *.play-internet.pl

@Rafix:

Craxa gra wysokim pressingiem i robi to dobrze, dobrze ustawiają się w obronie więc moim zdaniem taktyka dobrana słusznie.
Nie ma się co oszukiwać, Cracovia jest jedną z najlepiej poukładanych drużyn w eklapie.
Gdyby nie fatalny start Cracovii moglibyśmy wciąż gonić kroliczka.Jesli Probierz dalej będzie miał wolną rękę w budowaniu drużyny to w przyszłym sezonie będziemy walczyć z Cracovią do ostatniej kolejki o MP

odpowiedz
Lowolak - 21.04.2019 / 09:37, *.tpnet.pl

Nie chcę być odebrany jako malkontent, bo z każdego choćby przegranego meczu, wolę szukać plusów niż pluć jadem, ale ....
Sandro Kulenovic! Co to jest za gość? co on robi w składzie Legii?
Wesołych świąt

odpowiedz
Arturqwe - 21.04.2019 / 16:06, *.tpnet.pl

@Lowolak: dokladnie

odpowiedz
Toman - 21.04.2019 / 18:21, *.tpnet.pl

@Lowolak: oj byłem powiem Ci wielkim hejterem tego zawodnika, mega drewniany dla mnie, JEDNAK od dobrych kilku meczów (w tym za Sa Pinto) zaobserwowałem jego przydatność na ostatnie 10-15 min meczu. Głównie wzrost i poprawna gra głową, ale też i umiejętność zastawienia się, przyjęcia i odegrania. Nie chciałbym go jako pierwszego napastnika Legii, ale potrafiłbym wykorzystać jego autyty jako zmiennika.

odpowiedz
Katotalib - 21.04.2019 / 22:28, *.cyfrowypolsat.pl

@Lowolak:
Nic dodać, nic ująć. Cała prawda.

odpowiedz
AAA - 21.04.2019 / 08:21, *.chello.pl

Michał kuruj się chłopie jak najdłużej, sam widzisz że łatwiej się gra w 11 niż z Tobą w 10

odpowiedz
Bie(L)any - 21.04.2019 / 09:25, *.vectranet.pl

@AAA:
... chyba Cię jakoś Kuchy wykorzystał, że w święta życzysz jemu takie rzeczy.
Może weź szybki rozbieg , a jakaś ściana bądź mur Cię znajdzie..

odpowiedz
PPU - 21.04.2019 / 09:31, *.centertel.pl

@AAA: Weź nie wypowiadaj się chłopie jak najdłużej, sam widzisz że lepiej czyta się komentarze bez Twojego niż z Twoim.

odpowiedz
Rado - 21.04.2019 / 08:02, *.play-internet.pl

Będzie grubo w jaki dzień feta wypada

odpowiedz
jo - 21.04.2019 / 08:00, *.tpnet.pl

Przed nami mecz pułapka... Lech jest na deskach, ale oni jak i Pogoń Szczecin grają o ,,pietruszkę'' i nic nie muszą a to pozwala pograć. Z drugiej strony pyry będą chcieli jak zwykle napiąć się na nas i to będzie nam ułatwiać zadanie.

odpowiedz
Piknik - 21.04.2019 / 07:31, *.t-mobile.pl

Wyścig żółwi rozpoczęty!!!

odpowiedz
Ali - 21.04.2019 / 07:27, *.media.pl

Cieszy zwycięstwo ale nie chciałbym żeby Vuko był trenerem od przyszłego sezonu, nawet w przypadku mistrzostwa. Skończy się tak jak z tamtym Chorwatem rok temu...

odpowiedz
dino - 21.04.2019 / 10:06, *.vtelecom.pl

@Ali:
I dlatego zatrudniliśmy Sa Pinto, to miał być trener itp

odpowiedz
Toman - 21.04.2019 / 18:23, *.tpnet.pl

@Ali: Byłoby cudownie gdyby od przyszłego sezonu przyszedł Hening Berg

odpowiedz
Ursus - 21.04.2019 / 07:13, *.centertel.pl

Brawo Vuko,brawo Legia ,coraz lepiej to wygląda oby tak dalej.
Życzę wam bracia i siostry spokojnych i wesołych świąt

odpowiedz
Ech - 21.04.2019 / 07:12, *.t-mobile.pl

Specjaliści maści wszelakiej: rozumiem, że niektórzy mogą być zbyt młodzi, by trenera nie pamiętać z boiska. Jednak jeśli poświęciliście czas na komentarz, to mogliście sprawdzić, o kim piszecie. Kto to jest Vuco???
Vuko, ewentualnie Aco.

odpowiedz
mrsn - 21.04.2019 / 05:45, *.axaubezpieczenia.pl

Świetny mecz całej drużyny. Klepa, dryblingi, zwody, strzały i zdominowanie Cracovii aktualnie najgroźniejszej ekipy. Brakło szczęścia a co do nieuznanego gola bardzo dyskusyjne z uwagi na to, że w momencie strzału bramkarz wykonał ruch, czyli widział piłkę ale nie mnie tu oceniać. Widzę komentarze że ten słabo tamten słabo. Nieprawda, każdy popełniał błędy ale wszyscy również mieli swoje 5 minut. Świetny mecz, oby do przodu. VUCO KLASA. Wesołego.

odpowiedz
HarryUjarany - 21.04.2019 / 02:39, *.tpnet.pl

Trochę się czepiam ale chodzi o tytuł artykułu. Lider nie jest rzutem na taśmę bo remis też dawał lidera. Pozdro L mistrzem Polski!

odpowiedz
Mamut - 21.04.2019 / 19:31, *.t-mobile.pl

@HarryUjarany: trzeba czytać ze zrozumieniem, nie tytuł rzutem na taśmę tylko zwycięstwo

odpowiedz
filand - 21.04.2019 / 02:14, *.t-mobile.pl

Gratulacje i owacje

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 21.04.2019 / 02:04, *.netfala.pl

Dobry mecz! Dziękuje, dobranoc... :-)
Spokojnych, Wesołych Świąt!

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.04.2019 / 23:53, *.215.12

✨⚽️✨WesołychŚwiát✨

odpowiedz
Autor - 20.04.2019 / 23:38, *.centertel.pl

Wlie(L) ka Sobota zaliczona!!!

odpowiedz
Mck - 20.04.2019 / 23:34, *.t-mobile.pl

To co gra Madeiros To dawno nie widziałem takiej techniki w naszej lidze..Nie wiem ile trzeba zapłacić ale jest wart tych pieniędzy..Martins nasz mały generał w końcu lider który potrafi przyspieszyć gre razem z Madeirosem..Brakowało od kilku sezonów takich graczy..Szymański sorry ale coś nie idzie..Widać że jest promowany bo młody ale żeby nie był drugim Wolskim..Identycznie graja..Carlitos jak Carlitos na przebijanke i coś wyjdzie..Veso kozak..Reszta standard..Brawo temu kto sprowadził Madeirosa i Martinsa..

odpowiedz
Seba - 20.04.2019 / 23:37, *.plus.pl

@Mck: podziękuj Sa Pinto, bo to jego zasługa tak naprawdę. Tak czy siak, jeżeli Vuco nie dostanie posady trenera to przestanę wierzyć w normalność w tej drużynie. LEGIA MISTRZ!

odpowiedz
[L] - 21.04.2019 / 00:19, *.elartnet.pl

@Mck: Zgadzam się z tobąw99 %

odpowiedz
zduneq - 21.04.2019 / 17:25, *.inetia.pl

@Seba :

A najbardziej wyszydzany LO Rocha?Teraz czytając i słuchając relacji wygląda na to że Rocha wyrasta na najlepszego LO ligi od lat

odpowiedz
Wolfik - 20.04.2019 / 23:27, *.mm.pl

Przed rozpoczęciem rundy finałowej pisałem, że spodziewm sie przewagi 6-ciu oczek nad Lechią po dwóch kolejkach. A potem decydujący mecz w Gdańsku, po finale PP.
Dziś najważniejsze 3 punkty.

Wszystkim Kolegom Legionistom życzę spokojnych Świąt! W fotelu lidera :).

odpowiedz
L fan - 21.04.2019 / 19:30, *.tpnet.pl

@Wolfik:
Kolego mecz w Gda jest przed finałem PP lód na głowę. 6 pkt to byłoby piękne ale nie sadze żeby tak było

odpowiedz
Wolfik - 22.04.2019 / 21:02, *.mm.pl

@L fan: Masz oczywiście rację. NIeco się zagolopowałem odnośnie terminu meczu w Gdańsku. Ale w te 6 oczek po środzie mocno wierzę.

odpowiedz
Yeti - 20.04.2019 / 23:22, *.play-internet.pl

Zabrakło tlenu. Kocham Was!

odpowiedz
LWL - 20.04.2019 / 23:04, *.tpnet.pl

Dopielismy swego otrzymujac prawidlowy rzut karny a minimalne zwyciestwo z przebiegu meczu "L" sie nalezalo ! "L" !!!

odpowiedz
Szczęśliwy - 20.04.2019 / 23:03, *.centertel.pl

Zakład live, 91 min, kurs 15,
Dziękuję. Dobranoc.

odpowiedz
Co za ... - 20.04.2019 / 23:22, *.play-internet.pl

@Szczęśliwy: Tak, idź już spać. I nie wstawaj zbyt wcześnie do internetu, najlepiej w ogóle.

odpowiedz
Kipkorir - 20.04.2019 / 23:02, *.chello.pl

Po tym co zobaczyliśmy w 60 minucie, to trzeba wygrywać mecze różnicą dwóch bramek i nie ma zmiłuj się!

odpowiedz
jim - 20.04.2019 / 23:01, *.tpnet.pl

Co do gry brakuje jeszcze dużo i nawet ostatnia lepsza gra tego nie zmieni , chociaż akurat dzisiaj brakowało trochę szczęscia w kilku sytuacjach a karny jeżeli jest ewidentny to nie ma znaczenia w której minucie on jest, był to się go gwiżdże.

odpowiedz
Okęcie Warszawa - 20.04.2019 / 23:00, *.play-internet.pl

Ważne 3 punkty, musi być mistrz, wszystkim z Legią w sercu wesołych świąt!

odpowiedz
lw73 - 20.04.2019 / 22:59, *.centertel.pl

Troszkę odbiegając od meczu. Trenerzy jednak potrafią się zachować wobec siebie

odpowiedz
siepacz - 20.04.2019 / 22:57, *.cyfrowypolsat.pl

Udało się. Ja jednak z uporem maniaka będę wciąż ostrzegał, że niedostatki w grze się nie zmieniły. 1) Prawie w ogóle nie stosuje się rozegrania od obrony, tylko dalekie wykopy na oślep. 2) W pozornie dobrze pomyślanych akcjach zaczepnych zawsze wychodzi jedno nieprecyzyjne podanie, które kończy całą zabawę. 3) Zero z tyłu wynika z faktu, że przeciwnik należał do tych, których strach zjadł już przed meczem i tak naprawdę niemal nie próbowali wyjść z własnej połowy z jakimkolwiek konstruktywnym pomysłem. 4) Rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia nadal nie ma. Szymański raczej ucieka od gry. 5) Tym razem najbardziej wątpliwymi punktami układanki okazali się boczni obrońcy, którzy notowali - owszem - dobre zagrania, ale... co drugie. 6) Hama rusza się, potrafi i ustawić się, i pomyśleć, ale jego strzały są niezmiennie przeraźliwie anemiczne.
Generalnie - dramatycznie brak drużynie lidera, który by tym wszystkim szarpnął. Nie był nim dzisiaj Jędza, jakoś wycofany i mało aktywny, chociaż niepopełniający błędów. Może tak go ustawił Vuko. Ale przez to zabrakło ducha. Wygraliśmy szczęśliwie i niech tak nawet będzie sobie do końca, ale trzeba zdawać sobie sprawę z poważnych zagrożeń.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 20.04.2019 / 22:57, *.chello.pl

Gol Carlitosa, to najpiękniejsze wielkanocne jajeczko!
Świąteczne serdeczności

odpowiedz
Adams - 20.04.2019 / 22:55, *.plus.pl

Bardzo dobry mecz Rochy, Vesovica i Martinsa. Jędza 2-3 duże błędy - jak nie on. Nagy - dramat, wszedł na boiska tylko po co ? Grunt że grali do końca, takie zwycięstwo smakuje wyjątkowo.

odpowiedz
Oo - 20.04.2019 / 23:00, *.orange.pl

@Adams: Rochy? Przecież ten dzban psuł co drugą piłkę i de facto powinien wylecieć za czerwoną kartkę (skończyło się TYLKO na żółtej). Typ jest wiecznie spóźniony, podaje o kilka metrów za mało albo za dużo i ma zwrotnosc na poziomie legendy Drwalishviliego. Inny mecz oglądałem chyba.

odpowiedz
Nagy - 20.04.2019 / 23:06, *.orange.pl

@Adams: wywalczył wątpliwy rzut wolny z którego po wrzutce wyszedł faul na Remym i karny. Domino wygrał mecz :D

odpowiedz
jano - 21.04.2019 / 01:09, *.inetia.pl

@Nagy: jaki wątpliwy ,po co lazł na 4 łapach jak małpa?jak grał rękamo na ziemi to sędzia miał to prawo gwizdnąć!

odpowiedz
Pacho - 21.04.2019 / 08:51, *.55.95

@jano: tak, albo może tam wogole symulka była odgwizdana wreszcie? Ten gość wymusił żółta kartkę Martinsa...

odpowiedz
Polo - 20.04.2019 / 22:54, *.137.74

Widzę, że nie tylko ja ż...m K.Węgrzynem. Co za koleś pamietam jego grę w lidze i w reprezentacji, a wymandrza się jak rasowy zawodnik. Dobry mecz naszych chłopaków , a karny proszę nie pitolić głupot , bo bezdyskusyjny. Pozdrawiam i wesołych Świąt.

odpowiedz
Pacho - 21.04.2019 / 09:01, *.55.95

@Polo: ma tak samo jak ty. Ten drugi przydup.. też działa na nerwy. I gledzili dokładnie na odwrót co podsumował Aco. Legia bezradna w ataku? To Cracovia nie wychodziła z połowy prawie.

odpowiedz
LWL - 20.04.2019 / 22:50, *.tpnet.pl

Niezawodny Carlitos bo karnego trzeba dobrze strzelic a karne zle strzelone padaja lupem bramkarzy ! Super Carlitos !! "L" !!!

odpowiedz
syjon85 - 20.04.2019 / 22:49, *.play-internet.pl

lubię i szanuje Kazika Węgrzyna, uważam Go za dobrego komentatora, który potrafi zbudować odpowiednie napięcie i obdarować widza emocjami ... dzisiaj jednak stronnicze komentarze, widać, że pasiak ... mimo tego, że gra Legii nie kleiła się tak jak byśmy sobie tego wszyscy życzyli to Legia zdecydowanie lepsza, bardziej chciała wygrać ...

odpowiedz
Haha - 20.04.2019 / 22:54, *.orange.pl

@syjon85: Kaziu stronniczy, pierwszy raz xD Ja co mecz słyszę jak gul mu rośnie po golach Legii i jak radosny się robi po bramkach przeciwników. Do tej pory nie rozumiem dlaczego komentuje praktycznie każdy mecz Legii skoro go ta Legia tak bardzo boli.

odpowiedz
Mruva Woodstock - 20.04.2019 / 22:59, *.as13285.net

@Haha: Zgadzam się w stu procentach z ko(L)egą

odpowiedz
L - 21.04.2019 / 01:41, *.tpnet.pl

@syjon85: Węgrzyn to najbardziej stronniczy komentator w canal plus. W dodatku piłkarzem wybitnym też nie był...

odpowiedz
Ewans - 21.04.2019 / 05:40, *.kompex.pl

@Haha: ja tego drugiego nie mogę sluchac. Wczuwa się jakby komentował finał MS, dramat z tym nc+ na szczęście umowa wypowiedziana już.

odpowiedz
Mr T - 20.04.2019 / 22:47, *.mm.pl

Ciekawe jaki zestaw na przyszły mecz. Pewnie Astiz za Jędrzejczyka i Cafu za Martinsa.

odpowiedz
Kipkorir - 20.04.2019 / 22:56, *.chello.pl

@Mr T:
Też tak myślę. Cafu da radę. Na środku obrony ewidentne braki... będzie ciężko :(

odpowiedz
Honor Legionisty - 20.04.2019 / 22:44, *.play-internet.pl

Zaprawdę mamy lidera.To była bułka z wielkanocnym jajkiem przecież to takie oczywiste :)
Radosnych Świąt !!!

odpowiedz
jacoo - 20.04.2019 / 22:42, *.tpnet.pl

dlaczego Cafu nie gra od początku? Najlepszy piłkarsko zawodnik, zdrowy i w niezłej formie w kluczowym momencie sezonu siedzi na ławce? Przez to prawie remis.

odpowiedz
Proste - 20.04.2019 / 22:46, *.orange.pl

@jacoo: wraca po zawieszeniu za czerwo, brak tak zwanego rytmu meczowego, pewnie zastąpi Andre w Poznaniu

odpowiedz
Toman - 21.04.2019 / 18:30, *.tpnet.pl

@Proste: oby już na stałe.

odpowiedz
Dobre emocje - 20.04.2019 / 22:40, *.orange.pl

Obstawialem remis i prawie trafiłem, jednak cieszę się że Helik miał inne plany. Najlepszy Vesovic, Medeiros i Martins. Najgorszy Hama, Szymi i jak zwykle Rocha.

LEGIA MISTRZ

odpowiedz
A - 21.04.2019 / 17:49, *.play-internet.pl

@Dobre emocje: Rocha jeden z lepszych. Może mecze czy się pomyliły?

odpowiedz
andcz - 20.04.2019 / 22:35, *.tktelekom.pl

i o to chodzi

odpowiedz
Piotrek - 20.04.2019 / 22:34, *.gigainternet.pl

Kiedy ktoś usunie tych nieudaczników z c+ którzy od 80 minuty byli pewni, że Legia straci punkty? Że to był słaby mecz Legii; a przecież 2 poprzeczki po obronach życia bramkarza cracovii i prawidłowo zdobyta bramka Medeirosa i powinno być 4:0. Wesołe Święta Bracia

odpowiedz
Mr T - 20.04.2019 / 22:46, *.mm.pl

@Piotrek: Węgrzyn to wielki znawca futbolu. Nie wiem o co Ci chodzi ;) Niestety spalony Szymiego był.

odpowiedz
Pacho - 21.04.2019 / 09:06, *.55.95

@Piotrek: jedyny teraz komentarz zjadliwy to ten audiodeskrypcyjny. Kiedyś jeszcze był Smokowski. A reszta może z jakimś pojedynczym wyjątkiem to tragedia i wstyd!!

odpowiedz
e(L)o - 20.04.2019 / 22:33, *.vectranet.pl

Wyścig żółwi się zaczął !

odpowiedz
Pogromca głupców - 20.04.2019 / 22:59, *.play-internet.pl

@e(L)o: Ale jakich żółwii? Legia 4 mecze z rzędu wygrane, gdzie tu ciułanie punktów? Zdobyli maksimum co jeszcze mieli zrobić?

odpowiedz
Krzysiek - 20.04.2019 / 22:33, *.tpnet.pl

Lider porostu nam się należy ☺☺☺

odpowiedz
Olo - 20.04.2019 / 22:32, *.chello.pl

Kuriozalny ten karny. Znowu będzie mistrz po wygranych jedną bramką po karnych w ostatnich minutach. Jak później coś osiągnąć w Europie?

odpowiedz
Swojak(L) - 20.04.2019 / 22:41, *.centertel.pl

@Olo: Kuriozalny,z kolana w bebechy ewidentnie.Dla mnie bezdyskusyjny.

odpowiedz
Paweł - 20.04.2019 / 22:41, *.mm.pl

@Olo: Sam jesteś kuriozalny. Malkontencie. Takim to nie dogodzisz. Dobry mecz Legiuni.

odpowiedz
mrsn - 20.04.2019 / 22:45, *.centertel.pl

@Olo: Jakbys mecz obejrzal to bys ywgo bełkotu nie napisal

odpowiedz
Pacho - 21.04.2019 / 16:06, *.2.65

@Olo: co ty gledzisz. Legia zaczyna każdy mecz 11 na 12. I dlatego reszta jak jakimś cudem dostanie się do pucharów to odpada. Tylko Legia dobrze przygotowana do sezonu może osiągać wyniki. Dlaczego? Bo dla Legii w Europie sędziowanie jest ciut lepsze niż w lidze, a reszta? No właśnie... Sędzia nie pomaga jak przeciw Legii. Nie ma tam szansy żeby jakiś frankski albo inny stefanczyk sędziował co wykartkuje rywala, zrobi sobie jaja z var. Tylko Legia!!!

odpowiedz
maf20 - 20.04.2019 / 22:31, *.legionowodom.pl

Lepsi byliśmy bez wątpliwości. Zasłużone zwycięstwo!

odpowiedz
matus007 - 20.04.2019 / 22:30, *.play-internet.pl

Lepiej być nie mogło, życzę Wesołych Świąt, ALLELUJA !!!

odpowiedz