Faul Michała Helika na Williamie Remy`m - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cztery galerie

Fotoreportaże z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

13652 kibiców stawiło się w Wielką Sobotę na Legii i po końcowym gwizdku świętowało awans drużyny na fotel lidera Ekstraklasy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Łazienkowskiej:


Fotoreportaż z meczu - 68 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 75 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 68 zdjęć Marcina Banaszkiewicza
Fotoreportaż z meczu - 89 zdjęć Piotrka Galasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
wrt83 - 21.04.2019 / 03:13, *.vectranet.pl

Nie ma co gadać o jakiejś lechii. 3 punkty przewagi nad gejami w grupie mistrzowskiej to wciąż jesteśmy w dupie. Rozjebiemy wszystkich to już potwierdzone jest.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.