fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia liderem po raz pierwszy w tym sezonie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Dzięki sobotniej wygranej nad Cracovią Legia po raz pierwszy w tym sezonie awansowała na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Wobec swoich dwóch ostatnich porażek pozycję lidera straciła natomiast Lechia, która przewodziła stawce nieprzerwanie od 13. kolejki.

Stołeczny zespół zanotował słaby początek sezonu, lecz z biegiem czasu zaczął gonić czołówkę. W 11. kolejce po raz pierwszy zbliżył się do Lechii, lecz na pozycji wicelidera utrzymał się tylko jeden mecz. Na powrót na tę lokatę czekał kolejne pięć pojedynków. Momentami Legia notowała aż pięciopunktową stratę do lechistów, lecz ostatecznie udało jej się ją odrobić. Wszystko dzięki dwóm ostatnim wygranym, a także porażkom ekipy z Gdańska.

Liderzy tabeli po poszczególnych kolejkach
1. kolejka - Zagłębie Lubin, (7) Legia
2. kolejka - Zagłębie Lubin, (6) Legia
3. kolejka - Piast Gliwice, (6) Legia
4. kolejka - Lech Poznań, (5) Legia
5. kolejka - Lech Poznań, (4) Legia
6. kolejka - 7. kolejka - Lechia Gdańsk, (6) Legia
8. kolejka - Lechia Gdańsk, (5) Legia
9. kolejka - Jagiellonia Białystok, (3) Legia
10. kolejka - Jagiellonia Białystok, (4) Legia
11. kolejka - Lechia Gdańsk, (2) Legia
12. kolejka - Jagiellonia Białystok, (3) Legia
13. kolejka - 15. kolejka - Lechia Gdańsk, (3) Legia
16. kolejka - 30. kolejka - Lechia Gdańsk, (2) Legia
31. kolejka - Legia

fot. Wiśnia / Legionisci.comMiejsce w tabeli Legii po każdej kolejce


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Z czego? - 22.04.2019 / 09:13, *.a2mobile.pl

Pytam z czego się cieszycie?Ta Legia jest cienka jak Polsilwer!!!Tak taka jest prawda pomimo tego że sedziowie, działacze i dziennikarze robią z Legii bóstwo!!! Żenada!!!

odpowiedz
Tomek Mokotów - 22.04.2019 / 19:12, *.play-internet.pl

@Z czego?:

Po pierwsze nie podniecaj się tak
Po drugie, a gdzie widzisz jakąś wielką radość?
Po trzecie Polsilver
Po czwarte jak to sędziowie? Coś ci na mózg padlo czy wpadłeś na forum przypadkowo?

odpowiedz
LWGZ - 21.04.2019 / 19:34, *.tpnet.pl

P.Szymanski nie powinien strzelac rzutow wolnych co pokazal w ostatnich meczach ! A co sie dzieje z gra chyba jeszcze nie jest na urlopie a moze tego potrzebuje ?

odpowiedz
rambo5 - 21.04.2019 / 16:03, *.centertel.pl

Szymanski strzelił z jaga to juz do konca sezonu statsy będzie miał 0goli-0asyst. ale 10 baniek euro wołac za niego ;p

odpowiedz
Bródno - 21.04.2019 / 17:42, *.play-internet.pl

@rambo5: a tak w ogóle to o co ci kiepie chodzi ?

odpowiedz
Arek - 21.04.2019 / 14:42, *.tpnet.pl

I oby już tak do końca.

odpowiedz
yogi - 21.04.2019 / 11:53, *.plus.pl

Może i Sa Pinto był furiatem ale prawda jest tako ze to wlasnie On znakomicie fizyczne przygotowal drużynę do rundy i koncowki sezonu. I za to należy Mu sie szacunek.

odpowiedz
Young - 21.04.2019 / 12:26, *.com.pl

@yogi: nie rozśmieszają mnie, proszę. Drużynę przygotował trener od przygotowania fizycznego. A szacunek dla niego taki sam, jaki on okazywał wszystkim dookoła.

odpowiedz
Maciek - 21.04.2019 / 13:00, *.t-mobile.pl

@yogi: jedyne za co moge mu podziękować to ze sprowadzil Martinsa i Medeirosa tak jak Hasi Vadisa. Za caloksztalt i zszargane nerwy po sezonie jego pobytu w Warszawie serdecznie go p... e

odpowiedz
Obcy - 21.04.2019 / 13:01, *.t-mobile.pl

@Young: Racja. Nie dość,że kawał buca to jeszcze pozamykał piłkarzy w schematach w których nikt nie wiedział dobrze o co chodzi.

odpowiedz