fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Cracovią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Legioniści nie pozwolili Cracovii na zbyt wiele w sobotnim spotkaniu, ale niewiele brakowało by mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Legia posiadała piłkę przez 62% czasu gry, oddała 18 strzałów w kierunku bramki krakowian, częściej i celniej podawała. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Kyo - 21.04.2019 / 18:03, *.chello.pl

Te statystyki potwierdzają tylko to co było widać z trybuny. Szymański był naszym najgorszym zawodnikiem. Procent wygranych pojedynków na ziemi żenujący, zabrał piłkę Madeirosowi, który chciał strzelać w pierwszej połowie z wolnego i oczywiście guzik z tego zrobił. Potem znalazł się dwa razy pod bramką rywala a tak poza tym to tragedia i żadnego z niego pożytku. Gorzej zagrał chyba tylko Nagy, który w ogóle nic na boisku chyba nie zrobił, ale miał też mniej czasu. Irytuje mnie to ciągnięcie za uszy i wmawianie wszystkim jaki to jest talent. Wczoraj to był jakiś ponury żart a tak jest prawie zawsze. Do tego Madeiros, który sam warunków fizycznych nie ma imponujących stwierdził w wywiadzie, że Szymański musi się wzmocnić fizycznie. Sam Szymański twierdzi, że nie musi bo ma inne atuty. jakie ja się pytam? Wygrane pojedynki 1 na 1? Nie. Strzały z wolnych? Raz na rundę trafia w bramkę. Dośrodkowania? Wykonuje je tylko dlatego, że jest promowany a nie dlatego, że robi to najlepiej z drużyny. Mam nadzieje, że jakiś włoski klub napali się na niego i w najbliższym okienku go sprzedamy za kilka milionów bo ja nie widzę u niego żadnego rozwoju od roku. Cały czas gra to samo, fizycznie wygląda tak samo a jest coraz starszy. Skończy jak Wolski jeśli nie zmieni nastawienia a w każdej jego wypowiedzi i zachowaniu bije rozdmuchane ego. Madeirosowi piłkę zabiera parodysta jeden. Za granicą nosiłby za nim piłki i czyściłby mu buty ehh

odpowiedz
Honor Legionisty - 21.04.2019 / 17:11, *.play-internet.pl

Takie staty szczególnie przyzwoite posiadanie piłki z dużą liczbą sytuacji strzeleckich nie byle jakich to ja rozumiem.To się nazywa dominacja i kontrola nad przebiegiem meczu i ta wisienka na torcie palce lizać :)
Legia w końcu gra tak jak na mistrza przystało.

odpowiedz
Kazio007 - 21.04.2019 / 10:31, *.tpnet.pl

Dzięki Bogu trenerem Legii jest Vukovic. On powinien poprowadzić Legię przynajmniej jeden sezon. Należy mu się taka szansa. Żeby tylko Mioduski posłuchał głosu rozsądku. A i Medejrosa powinien sprowadzić za wszelką cenę.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.