fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Finały play-off

Legia Warszawa 1-3 LUK Politechnika Lublin

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W pierwszym meczu turnieju finałowego play-off II ligi siatkówki rozgrywanego w Strzelcach Opolskich Legia Warszawa przegrała z zespołem LUK Politechnika Lublin 1-3. Drugie grupowe spotkanie "Wojskowi" zagrają w czwartek o godzinie 17, a ich rywalem będzie BAS Białystok. Aby przedłużyć szansę na awans legioniści muszą pokonać białostoczan.

Siatkówka: Legia Warszawa 1-3 LUK Politechnika Lublin
Sety: 20-25, 25-23, 17-25, 23-25

Legia: Rosa, Stępień, Stelmaszczyk, Grodzicki, Pazgan, Belczyk oraz Tomczak (libero), Gromelski, Godlewski, Buczek, Graczyk, Szewczyk, Sumara, Obuchowicz

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
FI(L)IP - 25.04.2019 / 07:48, *.belgacom.be

Szkoda.
Z BASem w tym sezonie wszystkie mecze były do tyłu, więc nie jestem optymistą. Z drugiej strony, to sport, zatem trzeba walczyć do końca.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.