fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia planuje wymianę trzech muraw

Woytek, źródło: sport.pl, Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Stołeczny klub zamierza w tym roku wymienić murawę na trzech boiskach przy Łazienkowskiej. Priorytetem będzie położenie nowej sztucznej nawierzchni na boisku od strony ulicy Myśliwieckiej. Na co dzień korzystają z niej wszystkie drużyny poza jedynką. Prezes Dariusz Mioduski zapowiada na łamach sport.pl, że prace rozpoczną się wczesnym latem.

Pod koniec lata możemy spodziewać się wymiany murawy na stadionie i na naturalnym bocznym boisku, które jest do wyłącznej dyspozycji pierwszej drużyny. Aktualnie treningowe boisko jest na tyle w złym stanie, że w ostatnich dniach zespół ćwiczył na obiekcie Drukarza. Murawa nie była wymieniana na nim od dziesięciu lat.

Od wybudowania nowego stadionu Legia wymieniała główną murawę co dwa lata. Prace odbywały się w następujących terminach: wrzesień 2010, czerwiec 2012, czerwiec 2014 i wrzesień 2016. Obecna murawa będzie wykorzystywana przez 3 lata.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.