fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja trenera

Vuković: Nie będziemy kalkulować

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Przed nami bardzo trudny tydzień, ale będę wymagał od drużyny, by skupiła się na sobotnim meczu. Wokół zespołu po trzech wygranych robi się dobrze mi znane, niczym nieuzasadnione, przesadzanie w drugą stronę, jeśli chodzi o naszą formę. Po porażce w Krakowie mało kto widział Legię walczącą o mistrzostwo, a teraz są już tacy, którzy nas koronują. To jest naszym dużym problemem, nie możemy zacząć w to wierzyć przed meczem - mówi przed najbliższym starciem Aleksandar Vuković.

- Każdy kto dobrze życzy klubowi, zdaje sobie sprawę, że Legia jest teraz przed kolejną trudną drogą do mistrzostwa. Zdobyliśmy ostatnie trzy mistrzostwa, ale ich losy decydowały się dopiero w ostatniej kolejce. Teraz jest dużo głosów, że tylko Legia może sobie zaszkodzić. Musimy być jednak czujni. Będę powtarzał do znudzenia: w tym klubie nigdy nie jest tak źle jak się wydaje, ani nie jest tak dobrze jak się wydaje. Zawsze te opinie są przesadzone w jedną i drugą stronę. W tym momencie zaczyna się to przesadzanie w tę drugą stronę.

- Gramy z Cracovią, która niedawno pewnie ograła nas tutaj 2-0. Pokora jak najbardziej nam się przyda, żeby zaprezentować się na tym poziomie jaki nas stać i z większymi szansami liczyć na zwycięstwo.

To będzie mecz bez kalkulacji

- Nie będzie żadnych kalkulacji. Nie przewiduję żeby 10 zawodników na raz mogło dostać kartki, które wykluczą ich z kolejnego spotkania. Wszyscy, którzy tego dnia wybiegną na boisko, mają dążyć do zwycięstwa bez żadnej kalkulacji. Głupie żółte kartki za protesty do sędziego czy pozasportowe zachowania nie są nam potrzebne. Jeśli chodzi o walkę tylko na boisku, to w żaden sposób nie będziemy kalkulować.

- Każda z drużyn będzie chciała narzucić swój gry i dyktować warunki w tym meczu. Często w spotkaniach jest walka o to kto w danym ma więcej do powiedzenia i kto jest w stanie na przez 90 minut zdominować rywala. Z tego wynika zresztą słynne powiedzenie, że gra się tyle ile przeciwnik pozwala. Nie spodziewam, że drużyny będą grały bardzo defensywnie.

Z Cracovią bez Kucharczyka i Wieteski

- Zarówno Kucharczyk jak i Wieteska zostali pochwaleni za swoją ostatnią postawę. Jeżeli ktoś gra z urazem czy złamaną kością i zostaje na boisku dużo ryzykując, to należy go szczególnie wyróżnić za wolę walki i serce do gry. Tak było właśnie przypadku "Wietesa" i "Kuchego". Są to ludzie, którzy kolejny raz pokazują, że są wartościowymi i klub oraz drużyna mogą na nich liczyć. Tyczy się to szczególnie Kucharczyka - powiedział Vuković i dodał, że pomocnik nie będzie mógł zagrać w sobotę. - Mogę uspokoić trenera Probierza. Kucharczyk tym razem na pewno nie pojawi się na boisku.

- Cracovia to drużyna, która poza straconymi punktami na początku sezonu, kiedy się budowała, punktuje na takim samym poziomie co Legia i Lechia. To o nich dobrze świadczy. W ostatnim meczu, w którym ograli Lechię pokazali, że mają dużo jakości oraz trenera, który jest gwarantem tego, że wszystko dobrze funkcjonuje. Czeka nas bardzo trudny mecz i nie możemy sobie pozwolić, by czymś innym zaprzątać sobie głowy.

- Bardzo cenię trenera Probierza. To wyjątkowa osoba na rynku trenerskim w Polsce. Człowiek, który od wielu lat sobie świetnie radzi i udowadnia, że jest nieprzeciętnym trenerem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

+dodaj komentarz
LGZ - 20.04.2019 / 19:35, *.tpnet.pl

Czy bedziemy liderem ? LEGIA !!!

odpowiedz
Karol - 23.04.2019 / 09:04, *.ckmediator.pl

@LGZ: LEGIA MISTRZ

odpowiedz
L fan - 20.04.2019 / 14:51, *.tpnet.pl

Hej Legio jazda z qrwami

odpowiedz
LWL - 20.04.2019 / 14:33, *.tpnet.pl

Ciekawostka: Najskuteczniejszy strzelec w historii "L" P.L.Brychczy ktory strzelil dzisiejszemu rywalowi 8 goli ! "L" !!!

odpowiedz
Micha - 20.04.2019 / 13:03, *.14.27

Ależ aura miłości w komentarzach :-D
A jak mam swój typ wyniku na ten mecz. Nie powiem jaki, ale będzie dobrze. Będzie baaardzo dobrze. (L)

odpowiedz
Alex - 20.04.2019 / 10:26, *.t-mobile.pl

Od dłuższego czasu jestem na meczach Legii i realne myśle że legia da z siebie wszystko bo atmosfera jest wspaniała teraz .
Ale jak widać z obserwacji kilku spotkań to będzie tak że Legia w pierwszej połowie zostanie ugryziona i druga połowa bedzie gonitwa i nerwowo i co będzie boisko pokaże.Trudno rokować wynik ale tak myśle 3 :2 dla Legii.

odpowiedz
LGZ - 20.04.2019 / 07:52, *.tpnet.pl

Carlitos,Medeiros i Szymanski ! Zwyciezca tylko jeden "LEGIA " !! LEGIA 3-1 Cracovia !!!

odpowiedz
Bilu - 20.04.2019 / 07:31, *.bredband2.com

Kuchi? A kto to jest ten Kuchi?

odpowiedz
Adamus - 20.04.2019 / 23:39, *.play-internet.pl

@Bilu: ależ Ty cymbał jesteś

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 20.04.2019 / 04:57, *.centertel.pl

Jak nie wygrasz mósisz odejść
BERG na trenera

odpowiedz
Em (L) - 20.04.2019 / 09:39, *.tpnet.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: Ortografia, szkoła a nie hejt. Strajk nauczycieli od razu daje efekty... Ucz się chłoptasiu...

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 20.04.2019 / 13:11, *.centertel.pl

@Em (L): jak mam się uczyć jak mi rzkole zamkneli

odpowiedz
(L)ukas - 20.04.2019 / 00:59, *.as13285.net

3:1 WYGRAMY!!!

odpowiedz
Trener - 19.04.2019 / 22:53, *.centertel.pl

Na mietko pojedziemy Krakowie, mistrz morze być tylko jeden, i to będzie mistrz ze stolicy, 3:0 wszystkie carlitos, kto nie wieży hu. mu w dziup

odpowiedz
Do Luk - 19.04.2019 / 22:46, *.play-internet.pl

Pytasz dzyndzla kim sa jedrzejczak i martens? To jego ziomy z gimnazjum.

odpowiedz
Antybergciul - 19.04.2019 / 22:45, *.centertel.pl

@Antyberg: Probierz na 100% będzie trenerem LEGII, pytanie kiedy....

odpowiedz
Em (L) - 20.04.2019 / 09:44, *.tpnet.pl

@Antybergciul: Jak na razie ów Pan jest trenerem i Wiceprezesem Craxy. Skądinąd bardzo dobry fachowiec. Vuko poskładał chłopaków i jak nie zaczną mocno gwiazdorzyć, a dadzą z siebie moc to będzie dobrze. Tylko spokój i futbol. Mocno (L)

odpowiedz
Zlb82 - 19.04.2019 / 22:39, *.t-mobile.pl

Klasa!!!Bez zbędnego gadania.Vuko BRAWO!

odpowiedz
1916 LWGZ - 19.04.2019 / 21:25, *.tpnet.pl

Nie kalkulujemy a gramy swoje bez ogladania na rywali !

odpowiedz
1916 LWGZ - 19.04.2019 / 21:15, *.tpnet.pl

W rozgrywkach europejskich

odpowiedz
LGZW - 19.04.2019 / 21:10, *.tpnet.pl

Gramy bez zadnych kalkulacji w 7 meczach aby ewentualny MISTRZ byl zdecydowany punktowo a rywalom nie zostawic zludzen.!

odpowiedz
craks - 19.04.2019 / 20:02, *.ckmediator.pl

Jutro Cracowia wygrywa ,bez zbędnych złudzeń

odpowiedz
Twardy Legiunia - 19.04.2019 / 20:05, *.plus.pl

@craks: chyba się zesrałeś na rzadko (tak zwany kleks). A Kleksovia zostanie jutro dojechana.

odpowiedz
Crax - 20.04.2019 / 11:59, *.ckmediator.pl

@Twardy Legiunia: Będziesz miał stolca oglądając ten mecz , a potem na nim usiądziesz.

odpowiedz
Antyberg - 19.04.2019 / 17:36, *.centertel.pl

Wszystko ok tylko ta wypowiedź na temat Probierza... trzeba sobie jasno powiedzieć, jest cienki jak du...pa węża i mam nadzieję że nigdy nie zostanie trenerem Legii!

odpowiedz
zduneq - 19.04.2019 / 18:28, *.play-internet.pl

@Antyberg:
Trzeba sobie jasno powiedzieć:
Gówno znasz się na piłce

odpowiedz
Antyberg - 19.04.2019 / 20:58, *.centertel.pl

@zduneq: Jak jesteś taki zakochany w Probierzu, to może zacznij też kibicować Cracovii?

odpowiedz
jasiek - 19.04.2019 / 22:30, *.play-internet.pl

@Antyberg: jak nie umiesz pisać obiektywnie, to nie pisz. Lepszy Sa Pinto, który nie podał mu ręki.

odpowiedz
Pierre Dolish - 19.04.2019 / 23:13, *.153.254

@Antyberg: Chyba Vuko ma nieco wyższe kompetencje w ocenie czyjegoś potencjału szkoleniowego, niż jakiś anonim o pseudonomie Antyberg, który przypadkowo zza klawiatury dokonuje takiego osądu, nie uważasz?

odpowiedz
Klin - 20.04.2019 / 01:15, *.orange.pl

@Pierre Dolish:
Nie karmimy troli. Ale dobrze czasem przeczytać rozsądny komentarz. Antyberg pewnie ciągle rozgrywa w swojej głowie scenariusze, ktore by się mogły wydarzyć gdyby Vrodljak strzelił karne z Celtikiem.

odpowiedz
Antyberg - 20.04.2019 / 07:28, *.centertel.pl

@Klin: Rozgrywam też scenariusze, z tym jak Berg strzelał fochy na Orlando Sa i wpuszczał Sagana tylko dlatego, że nie lubił zawodnika i h...j mu zależało na dobru Legii i na wygrywaniu meczy! Jedziemy dalej trole.... Dawać kolejne komentarze, wszyscy zakochani w Probierzu i innym Bergu, tu potrzeba takiego trenera jak był Magiera ,albo właśnie jest Vuko, któremu zależy na dobru Legii!

odpowiedz
Antybergciul - 20.04.2019 / 09:12, *.com.pl

@Antyberg: Mi zależy na dobru Legii, możesz mnie zaanonsować na trenera???

odpowiedz
Antyberg - 20.04.2019 / 09:27, *.centertel.pl

@Antybergciul: Już poszło Twoje CV, będą się z Tobą kontaktować, masz pseudonim CIUL, zapamiętaj to tylko cztery litery, dasz radę, wierzę w Ciebie!

odpowiedz
Antybergciul - 20.04.2019 / 11:09, *.com.pl

@Antyberg: Dzięki, jesteś SUPER, taki elokwentny, wygadany i jeszcze mama pozwala Ci korzystać ze swojego telefonu, bez Ciebie by do mnie nie zadzwonili!!! Przyzwyczaj się CIUL trener na lata!!

odpowiedz
Antyberg - 20.04.2019 / 12:45, *.centertel.pl

@Antybergciul: Spoko, i wzajemnie, Super kopiujesz teksty po innych, zapomniałeś dodać tylko , żebym szedł już odrabiać lekcje, ale wybaczam...

odpowiedz
Antybergciul - 20.04.2019 / 13:58, *.centertel.pl

@Antyberg: a czemu masz odrabiać lekcje?? Nie rozumiem... czujesz że potrzebujesz nauki?? Hmmm.. jednak dziwny jesteś, a miałem Cię za spoko gościa...

odpowiedz
Antyberg - 20.04.2019 / 15:32, *.centertel.pl

@Antybergciul: Myślę, że nasza dyskusja dalej prowadzi do nikąd, mimo wszystko '' do zobaczenia'' na stadionie i dobrego meczu!

odpowiedz
Antybergciul - 20.04.2019 / 15:37, *.centertel.pl

@Antyberg: ty(L) ko Legia!! Pzdr

odpowiedz
Kie(L)bachy w górę!!! - 19.04.2019 / 16:41, *.plus.pl

Parówy w górę i jedziemy frajernie!!! TYLKO LEGIA!!!!

odpowiedz
DzyndzeL - 19.04.2019 / 16:36, *.chello.pl

Trenerze trzeba ich dojechać na miękko! Legia:Cracovia 5:0 2xMartens, 2xCarlitos, 1xJedrzejczak!!!

odpowiedz
Ex - 19.04.2019 / 18:09, *.chello.pl

@DzyndzeL: Skoro już straciłeś minutę czasu na napisanie komentarza, to może następnym razem poświęć kolejną minutę, aby sprawdzić czy choć poprawnie napisałeś nazwiska piłkarzy...

odpowiedz
Luk - 19.04.2019 / 18:10, *.vectranet.pl

@DzyndzeL: Kim są Martens i Jędrzejczak?

odpowiedz
JaroL - 19.04.2019 / 18:13, *.t-mobile.pl

@DzyndzeL: Jedrzejczak? Chyba Otylia.

odpowiedz
Redi - 19.04.2019 / 18:24, *.centertel.pl

@DzyndzeL: Martens chyba jeszcze w Napoli a potem do Chin :D

odpowiedz
Arek - 19.04.2019 / 23:30, *.tpnet.pl

@DzyndzeL: znaczy Otylia będzie strzelać? A ten Martens to kto? Kibicuję już trochę Legii, ale żadnego Martensa ani wcześniej, ani w obecnej kadrze nie kojarzę.

odpowiedz
óczem siem - 20.04.2019 / 00:03, *.mm.pl

@Redi: nawet w Napoli nie widzieli kogos o nazwisku Martens.o zblizonym,to i owszem,ale o takim to nie.moze to ten koles od....butów

odpowiedz