REKLAMA

Typy bukmacherskie

Rewanż za luty?

Woytek

Cracovia średnio sobie radzi na wyjazdach tej wiosny - tylko dwa razy zwyciężyła na boiskach rywali, ale jedna z tych wygranych miała miejsce w stolicy. Z kolei legioniści przy Łazienkowskiej 3 wygrali wszystko oprócz starcia z "Pasami". W Wielką Sobotę bukmacherzy Fortuny zdecydowanie większe szanse dają "Wojskowym". Kurs na wygraną podopiecznych Aleksandara Vukovicia wynosi 1,81, a na tryumf gości 4,65.

Eksperci są pewni, że drużyna Legii zdobędzie gola, ale nie liczą na okazałą wygraną gospodarzy, bo kurs na minimum dwubramkowe zwycięstwo wynosi 3.

Legia wygra i padną minimum 3 bramki? Kurs 2,77!



Wyniki ostatnich meczów Legii z Cracovią:
17.02.2019 - Legia 0-2 Cracovia
02.09.2018 - Cracovia 0-0 Legia
24.02.2018 - Cracovia 0-0 Legia
17.09.2017 - Legia 1-0 Cracovia
22.04.2017 - Cracovia 1-2 Legia

Kursy na 31. kolejkę Ekstraklasy
fot. Legionisci.com


Sprawdź nową ofertę sponsora Legii!



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
LGZ - 19.04.2019 / 20:31, *.tpnet.pl

Wierzymy mocno ze rewanz sie uda ! Wazne 3pkt !!!

odpowiedz
Taki tam - 19.04.2019 / 14:08, *.plus.pl

Zenon Bombalina. Jeszcze kiedyś będziesz się cieszył że taki trener pracuje u nas na Łazienkowskiej. Czekam na hejt.

odpowiedz
ja - 19.04.2019 / 14:06, *.chello.pl

Geniusze.
Najpierw pierwszy geniusz wymyślił Wielką Sobotę o 20:30.
A później kolejny geniusz wymyślił 55 zł na Żyletę.

Pełny stadion!

odpowiedz
Tomek - 19.04.2019 / 13:10, *.chello.pl

Na Żylecie jest w tej chwili zajęte 2200 miejsc. Mega mecz się szykuje. Dzięki wielkie miodek za te ceny. Znów Ci się udało wymyślić coś genialnego

odpowiedz
Zenon Bombalina - 19.04.2019 / 12:19, *.192.90

Legio masz o wiele lepszy skład niż Cracovia i bardzo liczę na to że w sobotę to udowodnisz i utrzesz nosa temu kmiotowi Probierzowi

odpowiedz
jacek rosa - 19.04.2019 / 11:55, *.vectranet.pl

na pewno legia wygra ten mecz na własnym stadionie przy łazienkowskiej przed własnymi kibicami na trybunie i cały stadion będzie pełny wygramy to sam daję gwarancję że tak się stanie nic innego muszą się wszyscy wykazać swoje umiejętności na boisku bo to jest najważniejsze dla nas wszystkim i kibiców naszych tak samo ja jestem za tym

odpowiedz
Gienek - 19.04.2019 / 10:33, *.netfala.pl

Wygramy wygramy wygramy…

odpowiedz
Amir(L) - 19.04.2019 / 11:07, *.play-internet.pl

@Gienek: kur....... pokonamy

odpowiedz