REKLAMA

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Redakcja

Wszystkim kibicom Legii Warszawa, piłkarzom i pracownikom klubu życzymy ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, aby ten wyjątkowy czas spotkań w gronie najbliższych upływał w miłym nastroju. Wesołego Alle(L)uja!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia and Friends!Forever! - 21.04.2019 / 18:09, *.200.58

Happy!Easter!Timeeee!

odpowiedz
idoL - 21.04.2019 / 17:47, *.vectranet.pl

wesołych Magdusiu nie obchodzimy i niech k kombinują

odpowiedz
Arek - 21.04.2019 / 14:51, *.tpnet.pl

Wszystkim (l)egionistkom i (l)egionistom życzę zdrowych i radosnych świąt i mistrza po świętach.

odpowiedz
A ndrew LEGIA - 21.04.2019 / 14:36, *.co.uk

Happy

odpowiedz
Andrew LEGIA - 21.04.2019 / 13:09, *.co.uk

Happy

odpowiedz
(L)istek - 21.04.2019 / 12:12, *.play-internet.pl

Ja już jestem po rezurekcji,śniadaniu Wielkanocnym i po pół litra.Kibolm Legii życze pogodnych i radosnych świąt oraz(co oczywiste)MP.Dla swoich kolegów życze aby częściej pojawiali się na treningach.WFH.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 21.04.2019 / 11:21, *.centertel.pl

Wesołych świąt tylko dla Warszawiaków!!!!

odpowiedz
Ja - 21.04.2019 / 12:40, *.t-mobile.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: a co z fanami Legii nie mieszkającymi w Warszawie?

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 21.04.2019 / 14:22, *.centertel.pl

@Ja: przekaz jest wyraźny i prosty czego ty nie rozumiesz

odpowiedz
matus007 - 21.04.2019 / 10:59, *.play-internet.pl

Życzę Wesołych Świąt, ALLELUJA

odpowiedz
CWKSiak - 21.04.2019 / 08:40, *.comunitel.net

Zdrowych i wesołych wszystkim życzę!

odpowiedz