Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk: Mamy szeroką kadrę

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Strzeliliśmy bramkę w 94. minucie, wygraliśmy i to jest dla nas najważniejsze. W każdym meczu walczymy o zwycięstwo i w sobotę to też pokazaliśmy - powiedział po meczu Artur Jędrzejczyk.

- Nie chcę się wypowiadać na temat sędziowania. Wiadomo, że jedni będą się mówić lepiej, a inni gorzej. Wydaje mi się, że za każdym razem gdy wyskakuję wyżej od przeciwnika i dostaję żółtą kartkę.

- Po upomnieniu miałem z tyłu to, żeby nie dostać drugiej kartki i nie osłabić drużyny. W sezonie zdarzają się takie rzeczy, że jedni pauzują a drudzy wchodzą. Mamy szeroką kadrę, więc ci co zagrają w Poznaniu, na pewno pokażą się z jak najlepszej strony.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
LWL - 22.04.2019 / 09:05, *.tpnet.pl

LEGIA - 4 , Cracovia - 2. Cracovii P.Frankowski nalezalo sie minimum jeszcze dwie zolte i czerwona ! "L" !!!

odpowiedz
Mrok - 21.04.2019 / 20:32, *.chello.pl

Jędza, te kartki nie są kompletnie bezpodstawne. Wg mnie dostajesz je za "operowanie" łokciem. jak obejrzysz powtórki swoich wyskoków to sam zobaczysz, że skacząc w ten sposób dajesz sędziemu pretekst. Tak było przy każdej żółtej kartce jaka dostałeś skacząc.

Jak już musisz faulować to już lepiej przytrzymywać przeciwnika za koszulkę niż mu wsadzać ten łokieć za każdym razem na kark.

Wtedy być może będzie odgwizdany faul ale przynajmniej sędzia nie da Ci żółtka za "narzędzie". To jest ta różnica pomiędzy tzw. inteligentnym i nieinteligentnym faulowaniem.

odpowiedz
Wolfik - 22.04.2019 / 20:58, *.mm.pl

@Mrok: A ja odniosłem wrażenie, że ten faul był skalkulowany. Przed meczem w Gdańsku. Martinsa zapewne nie, ale Jedza....pewnie się jej spodziewał.

odpowiedz
c(l)od - 21.04.2019 / 20:13, *.play-internet.pl

Dlaczego Wdowiak nie otrzymał żółtej kartki za dwa faule "bez piłki"???

odpowiedz
Rozno - 21.04.2019 / 14:45, *.comcast.net

Jak gral w Legii Rzezniczak, to Frankowski za nic mu dawal kartke. Teraz to chyba ty przejeles jego role.
A dzis to easy ze swineczka.

odpowiedz
Marcind414 - 21.04.2019 / 12:04, *.t-mobile.pl

Temat sędziowania to rozległy temat, spotykam się z twierdzeniem że Legii pomagają sędziowie, ja mam tylko jedną prośbę, aby jedynie nie przeszkadzali jak robią to teraz, panowie: Frankowski, Złotek, Marciniak, ostatnio myć, wczoraj debil frankowski w kilku sytuacjach pokazał swoje nikompetencje sędziowania

odpowiedz
Pacho - 23.04.2019 / 14:57, *.55.163

@Marcind414: dlatego miał chwalebny doping. I teraz wszyscy wiedzą jak ma na imię

odpowiedz
magic - 21.04.2019 / 10:56, *.231.252

szacun Artur aczkolwiek nie był to Twój najlepszy występ - LEGIA MISTRZ

odpowiedz