REKLAMA

Legioniści przekazali 150 paczek na Wileńszczyznę

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii przed Świętami Wielkanocnymi odwiedzili po raz kolejny Polaków z Wileńszczyzny, przekazując 150 paczek z produktami spożywczymi, a także kilka hulajnóg, 70 litrów farby do odmalowania klas w jednej ze szkół, nowe łóżko piętrowe oraz zastawę do stołówki szkolnej.
"Tym razem bez szerszej zbiórki, przy wsparciu jedynie legionistów z Nowego Dworu Mazowieckiego, czyli zaprzyjaźnionej tzw. Grupy Nowodworskiej oraz również zblatowanego z nami nadmorskiego fan clubu Legii, czyli Pomorskich Legionistów. Bardzo miłą niespodziankę (także nam, bo i dla nas był to niezapowiedziany prezent!) sprawili też kibice Legii z Okuniewa, którzy zakupili kilka młodzieżowych hulajnóg. Tak po prostu, od serca i bez zbędnego gadania, ustalania. Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy! Oprócz paczek, pojechało blisko 70 litrów farby na odmalowanie klas w szkole, kolejne (bo pierwsze poleciało w grudniu) kompletne, nowe łóżko piętrowe dla dzieciaków i zastawa do stołówki szkolnej" - relacjonuje grupa Legia PamiętaMY, która kolejny raz zorganizowała pomoc dla Polaków na Kresach.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
X - 23.04.2019 / 23:19, *.virginm.net

To jak tam takie ciezkie zycie to czemu nie zamieszkaja w polsce? Litwa w unii to jaki problem??

odpowiedz
oLaf - 24.04.2019 / 20:12, *.vectranet.pl

@X: oj, takie głupie pytanie że odpowiem tylko jedną z 100 możliwych odpowiedzi:
- bo mają chatkę (której nikt nie kupi) i 4 ha ziemi i ''od zawsze '' tam pracują, mają tam rodzinę itp. itd.

odpowiedz
oLaf - 23.04.2019 / 11:22, *.vectranet.pl

brawo, szacun.

Jakby choćby 1% Polaków wzieło przykłąd z Waszych działań to nasi na Kresach mieliby lżejsze życie, a tam lekko nie jest, zapewniam.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.